Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Wizualizacja - foto Aquapark Wrocław

2018-10-08
Aquapark Wrocław wybuduje wodny plac zabaw
Wiosną 2019 roku rozpocznie się budowa imponującego wodnego placu zabaw. Będzie to naprawdę duża przestrzeń, jakiej nie było jeszcze w Polsce a nawet – jak twierdzi rzeczniczka prasowa wrocławskiego Aquaparku Anna Hejno – nie ma takiej atrakcji żaden europejski kryty park wodny.

Ten ogromny, wysoki na 14 m wodny plac będzie usytuowany na powierzchni 700 m2. Głównym trzonem będzie system drabinek, przejść i 6 zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności. Na placu zamontowanych zostanie 60 wolnostojących zabawek a główną atrakcją będzie wielkie wiadro wylewające na użytkowników wodę. Wodny plac zabaw będzie w pełni zadaszony.

W nowej hali wybudowany zostanie także basen do nauki pływania dla małych dzieci oraz niemowląt – inspirowany na istniejącej w Aquaparku Dziecięcej Zatoce.

Koszt inwestycji to 39 mln zł a środki w całości pochodzi8ć będą z budżetu własnego spółki. Przetarg na budowę ogłoszony zostanie w ciągu najbliższych tygodni a zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec 2021r.
Autor: DiS - portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Skuteczne narzędzie do marketingu dla obiektów basenowych i hoteli
Połowa września to czas, w którym większość zarządców obiektów basenowych jest już po okresie remontowym i wchodzi w kolejny – po sezonie wakacyjnym – etap jakim jest rok szkolny. Umowy ze [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.