HOTEL SPA & POOL - jedyne takie wydarzenie w branży
Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Израиль и иудеи со всего мира общаются тут - wysłana przez lali4kaBox
Израиль и израильтяне со всего мира общаются тут  Еврейская социальная сеть IsraFace.Com объединяет Израиль и другие страны. Сор...
Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez mila
sprawdź na jakiejkolwiek stronie z prognozami pogody :-)
rozporzącdzenie dot. wody - wysłana przez BryanWooms
Koledzy poniewaz trafilo do mnie kilka maili i telefonow w tej sprawie informuje ze z posiadanych przeze mnie na ten moment info...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez alicja90
Cytat: malwina w 25 Maj 2018, 12:01:09formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśl...
вакансии очистные сооружения - wysłana przez TVPElDetry
Завод емкостного оборудования ТВП делает резервуары для очистных сооружений на собственной индустриальной базе в Нашей страны. Р...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-11-02 19:24:51 - Iwona Michniewicz
  To nie ja "poległam". Okazało się, że ratownicy nie byli zainteresowani wdrażaniem audytu, gdzie jednym z elementów był wymóg sprawdzenia ich umiejętności. Część [...]
 • 2018-11-01 22:04:59 - Ratownik
  Ładnie napisane. Niestety w Parku Wodnym w Kaliszu pani na tej procedurze poległa. Wiedza akademicka nie poparta doświadczeniem to trochę za mało.
 • 2018-10-23 11:07:37 - Mirek
  ciekawe rozwiązanie - a jaki koszt?

 • Dodaj komentarz
  0
  2018-10-31
  HOTEL SPA & POOL - jedyne takie wydarzenie w branży
  Już w najbliższy wtorek 6 listopada odbędzie się konferencja HOTEL SPA & POOL. Najbliższa edycja odbędzie się w Kołobrzegu. Organizatorem wydarzenia jest portal Basenprof.


  Do udziału w konferencji zaprosiliśmy menedżerów hoteli Spa oraz obiektów które planują poszerzyć swoją ofertę o bazę Spa.

  HOTEL SPA & POOL
  to:
  • Praktyczne rozwiązania
  • Interesujące prelekcje
  • Nowe trendy w branży

  Tematem przewodnim będą rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa: baseny, saunaria, atrakcje wodne, zarządzanie strefami Spa, dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój, narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż hotelowych usług, optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, bezpieczeństwo w strefach Spa i wiele innych.

  HOTEL SPA & POOL
   to jedyne takie spotkanie w branży – istnieje wiele wydarzeń dla branży hotelarskiej, jednak brakuje dedykowanego strefom basenowym. W dzisiejszych czasach hotelowy basen to niezbędny element do przyciągnięcia hotelowych Gości, jednak niewielu menedżerów z oczywistych względów ma wiedzę branżową/technologiczną w tym zakresie. Hotele nie zatrudniają też przecież odpowiednich w tym kierunku specjalistów. Konferencja w naturalny więc sposób wpisuje się w potrzeby hoteli w tym zakresie.


  Podczas spotkania przedstawione zostaną ważne aspekty związane m.in. z:


  1. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!). O uzyskaniu krystalicznie czystej wody i znacznych oszczędnościach w uzdatnianiu wody basenowej opowie firma ANCHEM Sp. z o.o.


   www.anchem-baseny.pl
    
  2. Bezpieczeństwo Gości w strefie basenowej w świetle przepisów o ratownictwie wodnym - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi? – case study przedstawi biegły sądowy w zakresie wypadków w strefach wodnych z KRAJOWEJ RADY SPORTU I RATOWNICTWA.


   www.krsir.pl
    
  3. Inwestycja z rozwój kadry pracowniczej zawsze się opłaca. O szkoleniach, warsztatach, coachingu i doradztwie dla hoteli opowie firma POLSKA GRUPA SZKOLENIOWA HUMANIKA.


   www.humanika.pl
    
  4. Dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój – jakie są obecnie możliwości pozyskania środków na inwestycje oraz na szkolenia kadry pracowniczej i menedżerskiej hoteli i ośrodków wypoczynkowych przedstawi POLSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.


   www.pfp.com.pl
    
  5. Program lojalnościowy podstawą do związania klienta hotelem i zatrzymania go na dłużej – nowy innowacyjny, wchodzący na rynek system ZENCARD w prosty i łatwy sposób przyczyni się do wzrostu sprzedaży usług hotelu. Program przedstawi spółka kapitałowa Grupy PKO BP ZENCARD


   www.zencard.pl
    
  6. Jak uatrakcyjnić ofertę hotelową pod kątem najmłodszych gości? Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom? – na te pytania odpowie firma POL-GLASS Sp. z o.o.


   www.pol-glass.com
    
  7. Saunaria też mogą na siebie zarabiać – Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów? O zarządzaniu i prowadzeniu stref saunowych opowie firma BASSAU Sp. z o.o.


   www.bassau.pl
    
  8. Basen hotelowy na lata – najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności, zdrowie. Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji, co jest opłacalne, jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę? Wszystko o modernizacji niecek basenowych opowie firma BERNDORF BADERBAU Sp. z o.o.


   www.berndorf.pl

  9. Basen pod kontrolą w twoim telefonie – system kontroli na odległość pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie basenem. Ta nowa technologia pozwala na znaczną optymalizację kosztów eksploatacji stref basenowych. Prezentacja firmy PCS S.C.


   www.poolcs.pl


  10. Rozwiązania i urządzenia do wentylacji, osuszania, odzysku ciepła i klimatyzacji hal basenowych – firma JP TECHNIKA BASENOWA CALOREX


   www.baseny.krakow.pl

  11. Doradztwo w inwestycjach basenowych i eksploatacji - firma BLUE POINT INŻYNIERIA BASENOWA


   www.bluepoint.biz.pl
    
  12. Środki chemiczne do uzdatniania wody, budowa i modernizacja stacji uzdatniania wody, odkurzacze basenowe – FUNAM Sp. z o.o.


   www.maytronics.pl
    
  13. Jak zaoszczędzić naprawdę znaczną kwotę na czyszczeniu niecki basenowej? – Czyszczenie podwodne bez spuszczania wody w basenie to bardzo oszczędny i skuteczny sposób zarówno w przypadku standardowych i silnych zabrudzeń, jak i nieprzewidzianych zdarzeń. O alternatywnym czyszczeniu basenu i wymiernych korzyściach opowie firma C.N. HELIOX.


   www.heliox.pl

  14. Urządzenia dla Medical spa & Wellness – firma MEDEN INMED Sp. z o.o.


   www.meden.com.pl
    
  15. Zastosowanie ekspresów kapsułowych dla podwyższenia standardu usług hotelowych – KAWASYSTEM.PL


   www.kawasystem.pl

  16. Maszyny i urządzenia czyszczące – HAKO Polska


   www.hako.pl
  17. Program Wellnet wspierający zarządzanie obiektami Wellness & SPA – FITNET Sp. z o. o.


   www.fitnet.pl

  Organizator:
   Portal branży basenowej Basenprof


  Partnerzy:

  Polskie Towarzystwo Saunowe


  Krajowa Rada Sportu i Ratownictwa


  Polska Grupa Szkoleniowa Humanika


  Polska Fundacja Przedsiębiorczości


  Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców  Termin:
   6 listopada 2018r. (w godz. 9-15)
  Miejsce:
   Kołobrzeg - Hotel IKAR PLAZA

  Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

   
  Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konferencją HOTEL SPA & POOL.

  Niestety nie ma już wolnych miejsc.

  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia – wkrótce ogłosimy na portalu www.basenprof.pl miejsce i termin kolejnej konferencji HOTEL SPA & POOL.

  Do zobaczenia!


  Informacje: 

  Diana Sinkiewicz
  tel. +48 604 557 481
  e-mail: redakcja@basenprof.pl 

  Jowita Kuzioła
  tel. +48 574 668 891
  e-mail: marketing@basenprof.pl
  
  Komentarze
  Dodaj komentarz


  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Najlepsze miejsce na przydomowy basen
  Najlepszym miejscem na basen jest nasłoneczniony, niezadrzewiony teren. Duża ilość promieni słonecznych w ciągu dnia nagrzewa wodę, co znacznie obniża koszty związane z utrzymaniem komfortowej temperatury. Brak drzew to również brak [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.