Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności2018-10-31
HOTEL SPA & POOL - jedyne takie wydarzenie w branży
Już w najbliższy wtorek 6 listopada odbędzie się konferencja HOTEL SPA & POOL. Najbliższa edycja odbędzie się w Kołobrzegu. Organizatorem wydarzenia jest portal Basenprof.


Do udziału w konferencji zaprosiliśmy menedżerów hoteli Spa oraz obiektów które planują poszerzyć swoją ofertę o bazę Spa.

HOTEL SPA & POOL
to:
 • Praktyczne rozwiązania
 • Interesujące prelekcje
 • Nowe trendy w branży

Tematem przewodnim będą rozwiązania, produkty i usługi dla hotelowych stref Spa: baseny, saunaria, atrakcje wodne, zarządzanie strefami Spa, dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój, narzędzia marketingowe zwiększające sprzedaż hotelowych usług, optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, bezpieczeństwo w strefach Spa i wiele innych.

HOTEL SPA & POOL
 to jedyne takie spotkanie w branży – istnieje wiele wydarzeń dla branży hotelarskiej, jednak brakuje dedykowanego strefom basenowym. W dzisiejszych czasach hotelowy basen to niezbędny element do przyciągnięcia hotelowych Gości, jednak niewielu menedżerów z oczywistych względów ma wiedzę branżową/technologiczną w tym zakresie. Hotele nie zatrudniają też przecież odpowiednich w tym kierunku specjalistów. Konferencja w naturalny więc sposób wpisuje się w potrzeby hoteli w tym zakresie.


Podczas spotkania przedstawione zostaną ważne aspekty związane m.in. z:


 1. Optymalizacja kosztów związanych z technologią basenową. Oprócz opłacalności dla hotelu i większego komfortu Gości, bardzo istotna jest obecnie ochrona środowiska – dzięki przedstawionym rozwiązaniom obiekt zdecydowanie wpisze się w trend, który wyróżni go na tle konkurencji i pozwoli na szeroką promocję w mediach (o takich inwestycjach się mówi!). O uzyskaniu krystalicznie czystej wody i znacznych oszczędnościach w uzdatnianiu wody basenowej opowie firma ANCHEM Sp. z o.o.


  www.anchem-baseny.pl
   
 2. Bezpieczeństwo Gości w strefie basenowej w świetle przepisów o ratownictwie wodnym - Jak zorganizować bezpieczeństwo w strefie basenowej? Na czym polega audyt bezpieczeństwa i jak go przeprowadzić? Jak zabezpieczyć się w razie wypadku/utonięcia? Jak ustrzec się przed odpowiedzialnością i konsekwencjami karnymi? – case study przedstawi biegły sądowy w zakresie wypadków w strefach wodnych z KRAJOWEJ RADY SPORTU I RATOWNICTWA.


  www.krsir.pl
   
 3. Inwestycja z rozwój kadry pracowniczej zawsze się opłaca. O szkoleniach, warsztatach, coachingu i doradztwie dla hoteli opowie firma POLSKA GRUPA SZKOLENIOWA HUMANIKA.


  www.humanika.pl
   
 4. Dofinansowanie UE na inwestycje i rozwój – jakie są obecnie możliwości pozyskania środków na inwestycje oraz na szkolenia kadry pracowniczej i menedżerskiej hoteli i ośrodków wypoczynkowych przedstawi POLSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.


  www.pfp.com.pl
   
 5. Program lojalnościowy podstawą do związania klienta hotelem i zatrzymania go na dłużej – nowy innowacyjny, wchodzący na rynek system ZENCARD w prosty i łatwy sposób przyczyni się do wzrostu sprzedaży usług hotelu. Program przedstawi spółka kapitałowa Grupy PKO BP ZENCARD


  www.zencard.pl
   
 6. Jak uatrakcyjnić ofertę hotelową pod kątem najmłodszych gości? Jak korzystnie zainwestować w wodną infrastrukturę? Jakie urządzenia wybrać aby uatrakcyjnić pobyt w hotelu Gościom? – na te pytania odpowie firma POL-GLASS Sp. z o.o.


  www.pol-glass.com
   
 7. Saunaria też mogą na siebie zarabiać – Jak zwiększyć przychody z saunariów? Jak nimi zarządzać i jak wyszkolić na miejscu profesjonalnych saunamistrzów? O zarządzaniu i prowadzeniu stref saunowych opowie firma BASSAU Sp. z o.o.


  www.bassau.pl
   
 8. Basen hotelowy na lata – najnowsze technologie, trwałość, estetyka, oszczędności, zdrowie. Co warto wiedzieć szykując się do inwestycji, co jest opłacalne, jak szybko i efektywnie zmodernizować istniejącą infrastrukturę? Wszystko o modernizacji niecek basenowych opowie firma BERNDORF BADERBAU Sp. z o.o.


  www.berndorf.pl

 9. Basen pod kontrolą w twoim telefonie – system kontroli na odległość pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie basenem. Ta nowa technologia pozwala na znaczną optymalizację kosztów eksploatacji stref basenowych. Prezentacja firmy PCS S.C.


  www.poolcs.pl


 10. Rozwiązania i urządzenia do wentylacji, osuszania, odzysku ciepła i klimatyzacji hal basenowych – firma JP TECHNIKA BASENOWA CALOREX


  www.baseny.krakow.pl

 11. Doradztwo w inwestycjach basenowych i eksploatacji - firma BLUE POINT INŻYNIERIA BASENOWA


  www.bluepoint.biz.pl
   
 12. Środki chemiczne do uzdatniania wody, budowa i modernizacja stacji uzdatniania wody, odkurzacze basenowe – FUNAM Sp. z o.o.


  www.maytronics.pl
   
 13. Jak zaoszczędzić naprawdę znaczną kwotę na czyszczeniu niecki basenowej? – Czyszczenie podwodne bez spuszczania wody w basenie to bardzo oszczędny i skuteczny sposób zarówno w przypadku standardowych i silnych zabrudzeń, jak i nieprzewidzianych zdarzeń. O alternatywnym czyszczeniu basenu i wymiernych korzyściach opowie firma C.N. HELIOX.


  www.heliox.pl

 14. Urządzenia dla Medical spa & Wellness – firma MEDEN INMED Sp. z o.o.


  www.meden.com.pl
   
 15. Zastosowanie ekspresów kapsułowych dla podwyższenia standardu usług hotelowych – KAWASYSTEM.PL


  www.kawasystem.pl

 16. Maszyny i urządzenia czyszczące – HAKO Polska


  www.hako.pl
 17. Program Wellnet wspierający zarządzanie obiektami Wellness & SPA – FITNET Sp. z o. o.


  www.fitnet.pl

Organizator:
 Portal branży basenowej Basenprof


Partnerzy:

Polskie Towarzystwo Saunowe


Krajowa Rada Sportu i Ratownictwa


Polska Grupa Szkoleniowa Humanika


Polska Fundacja Przedsiębiorczości


Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i PracodawcówTermin:
 6 listopada 2018r. (w godz. 9-15)
Miejsce:
 Kołobrzeg - Hotel IKAR PLAZA

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 


Informacje: 

Diana Sinkiewicz
tel. +48 604 557 481
e-mail: redakcja@basenprof.pl 

Jowita Kuzioła
tel. +48 574 668 891
e-mail: marketing@basenprof.pl

zamknij

Przeczytaj także

Membranowe pompy dozujące EMEC do środków chemicznych
^^2058_1   Membranowe pompy dozujące stosowane są powszechnie w uzdatnianiu wody oraz w przemyśle chemicznym, a podstawowym wymogiem jest precyzyjne i niezawodne dozowanie. Warunek ten [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.