Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Zgoda na dźwigi przed basenem - wysłana przez Radek
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co ...
Szkolenie - wysłana przez Anetta
Witam słyszałam że można skorzystać z dofinansowanych szkoleń dla obiektów. Czy znajdę gdzieś informacje na ten temat?
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez Patrycja86
Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niep...
Hello par - wysłana przez Alexspar
Hello, i am here new par
Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez mila
sprawdź na jakiejkolwiek stronie z prognozami pogody :-)
Ostatnie komentarze:
 • 2018-12-02 11:52:35 - kuba
  Kompletne wyposażenie basenowe można zakupić w firmie www.astralpool.pl. Zajmują się w profesjonalny sposób projektem i budową. Można u nich liczyć na późniejszy [...]
 • 2018-11-26 13:40:10 - Małg
  Dołączam się do opinii - czekamy na kolejne spotkanie :-)
 • 2018-11-20 13:07:53 - Portal Basenprof
  My także dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję (będziemy informować o terminach na portalu). Pozdrawiamy serdecznie

 • Dodaj komentarz
  0
  2018-11-19
  Black Friday dla basenów – okazje tylko kilka dni!
  Black Friday, czyli Czarny Piątek – to po prostu najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże, podczas których można obłowić się, wydając zdecydowanie mniej pieniędzy. W tym roku skorzysta na nim także branża basenowa.

  W naszym kraju takie święto cen funkcjonuje od niedawna, ale z roku na rok Polacy mogą korzystać z coraz lepszych ofert. W tym roku po raz drugi dla branży basenowej organizuje go jedna z najstarszych polskich firm – warszawski Baspol, który w 2019 roku będzie obchodził swoje trzydziestolecie działalności. Baspol, jako znana firma z tradycjami, gwarantuje realne posezonowe obniżki cen zamiast symbolicznych, całorocznych promocji.

  Czarny Piątek – co to jest i skąd się wziął?


  Czarny Piątek dotarł do nas zza oceanu - w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Obecnie produkty i prezenty na Gwiazdkę kupuje się zdecydowanie wcześniej, ale Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się kupować – tego dnia organizowane są najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku.

  Black Friday 2018 – kiedy wypada Czarny Piątek w Polsce?


  Black Friday na całym świecie zwykle odbywa się w ostatni piątek przedostatniego miesiąca. W Polsce w 2018 roku wypada 23 listopada. Poprzednie lata pozwoliły nam jednak przyzwyczaić się do tego, że spora część promocji startuje dzień albo nawet kilka dni wcześniej. Często więc „szczęśliwymi nabywcami” można zostać już w czwartek czy w środę, choć najgorętsze oferty są oczywiście zarezerwowane na sam Czarny Piątek. Zdecydowanie jednak nie da się przegapić tego dnia, bo każda telewizja, każda duża strona internetowa i każdy sklep o to zadbają. To akurat jest więcej niż pewne.

  Black Friday dla basenów - na wszystkodobasenow.pl


  Sklep internetowy Baspolu, czyli wszystkodobasenow.pl także bierze udział w tej akcji i jak co roku można spodziewać się naprawdę atrakcyjnych ofert. Promocyjne ceny i możliwość kupowania produktów w specjalnie przygotowanym dziale, pojawi się już w czwartkową noc 22 listopada. Oferta będzie ważna do północy w poniedziałek 26 listopada obejmując czasowo podobny promocyjny dzień, tzw. „Cyber Monday”. Baspol współpracując z największymi polskimi importerami zbudował unikalną ofertę zarówno dla pływalni publicznych, jak i dla właścicieli prywatnych basenów oraz basenów hotelowych.Znalazły się w niej pompy ciepła, liny torowe, fotolizery, odkurzacze, filtry, chemia basenowa i in.

  Sprawdź na:
  https://wszystkodobasenow.pl/black-friday

  Promocje w Czarny Piątek – szansa na największe wyprzedaże?


  Czarny Piątek w sklepach nie jest „wietrzeniem magazynów”. Sklepy nie pozbywają się niechcianych produktów, lecz oferują świetne towary w świetnych cenach. Zdecydowanie więc jest to dzień, w którym można spodziewać się największych wyprzedaży i w niektórych przypadkach na pewno warto wstrzymać się z zakupem do Black Friday – istnieje ogromna szansa na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba jednak liczyć na szczęście i w miarę możliwości warto się pospieszyć – tego dnia bowiem produkty znikają z półek dosłownie w okamgnieniu (także tych wirtualnych). Oprócz atrakcyjnych cen Black Friday to często także szereg dodatkowych atrakcji. Czasem można liczyć na miłe prezenty dodawane do zakupionych produktów, innym razem na promocyjne zestawy 2-w-1, a jeszcze innym – na bezpłatną dostawę do domu. Krótko mówiąc: to prawdziwe święto tych, którzy uwielbiają zakupy – również w sezonie pogodowo niezwiązanym z basenami.

  Black Friday w Polsce, czyli Czarny Piątek w polskich sklepach


  Badanie GfK pokazało, że także w naszym kraju Czarny Piątek mocno zyskuje na popularności. Jednoznacznie wskazuje na to wskaźnik znajomości określenia Black Friday / Czarny Piątek. W ubiegłym roku aż 23 procent respondentów zadeklarowało, że w tym czasie dokonało zakupów z okazji Czarnego Piątku.

  Sprawdź na:
  https://wszystkodobasenow.pl/black-friday/2
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Sztuczne skałki – nowoczesna imitacja natury
  Kamień jest niezwykle efektownym materiałem dekoracyjnym. Jednak ze względu na swój ciężar nie zawsze i nie w każdym miejscu może być zastosowany. Produkowana przez firmę Pol-Glass „sztuczna skała” doskonale [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.