Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualnościFoto - OSiR Kolna

2019-01-29
Basen w OSiR Kolna w Krakowie po renowacji
Zakończyła się renowacja krytego basenu w Ośrodku Sportu i Rekreacji  przy ul. Kolna 2 w Krakowie. Z popularnego obiektu od środy 23 stycznia znów mogą korzystać amatorzy pływania.

Podczas remontu wymienione zostały płytki ceramiczne posadzki plaży basenu i murków, a także odwodnienia, wpusty ściekowe, nawiewy, kratki przelewowe i fragmenty rur wentylacyjnych.
Dokonano również wymiany schodów metalowych zjeżdżalni wraz z balustradami, słupków startowych, poddano renowacji fugi na ścianach natrysków, zamontowano tam nową armaturę natryskową. Na jednej ze ścian nałożono folię z efektowną grafiką.

Przeprowadzona modernizacja znacząco poprawiła funkcjonalność i estetykę pływalni przy Kolnej.

Przypominamy, że w listopadzie zeszłego roku Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ogłosił przetarg na remont hali basenowej OSiR Kolna w zakresie wymiany płytek na plaży basenu i ścianach. Wykonawcą zamówienia była firma F.H.U. Blue Point Inżynieria Basenowa a cena oferty to 786.585,00 złotych brutto.
Materiały: www.zis.krakow.pl

zamknij

Przeczytaj także

Redukcja kosztów funkcjonowania basenu. OC-1 nowe medium filtracyjne
Energia jest jednym z największych kosztów i zwykle drugim po kosztach pracy elementem silnie wpływającym na wynik finansowy obiektów basenowych. Wielu decydentów zastanawia się nad sposobem obniżenia [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02517 seconds.