Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - OSiR Kolna

2019-01-29
Basen w OSiR Kolna w Krakowie po renowacji
Zakończyła się renowacja krytego basenu w Ośrodku Sportu i Rekreacji  przy ul. Kolna 2 w Krakowie. Z popularnego obiektu od środy 23 stycznia znów mogą korzystać amatorzy pływania.

Podczas remontu wymienione zostały płytki ceramiczne posadzki plaży basenu i murków, a także odwodnienia, wpusty ściekowe, nawiewy, kratki przelewowe i fragmenty rur wentylacyjnych.
Dokonano również wymiany schodów metalowych zjeżdżalni wraz z balustradami, słupków startowych, poddano renowacji fugi na ścianach natrysków, zamontowano tam nową armaturę natryskową. Na jednej ze ścian nałożono folię z efektowną grafiką.

Przeprowadzona modernizacja znacząco poprawiła funkcjonalność i estetykę pływalni przy Kolnej.

Przypominamy, że w listopadzie zeszłego roku Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ogłosił przetarg na remont hali basenowej OSiR Kolna w zakresie wymiany płytek na plaży basenu i ścianach. Wykonawcą zamówienia była firma F.H.U. Blue Point Inżynieria Basenowa a cena oferty to 786.585,00 złotych brutto.
Materiały: www.zis.krakow.pl

zamknij

Przeczytaj także

Hotelowy basen - jakie obowiązki musi spełniać?
Rozmowa z dr Iwoną Michniewicz - prezes Krajowej Rady Sportu i Ratownictwa na temat obowiązków, jakie muszą spełniać hotelowe strefy Spa Dr. Iwona Michniewicz - Biegły sądowy w dziedzinie ratownictwa wodnego, [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.