Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Foto - Termy Maltańskie
  Dodaj komentarz
  0
  2019-02-12
  Rekordowy rok Term Maltańskich
  Prawie milion dwieście tysięcy osób odwiedziło poznańskie Termy Maltańskie w 2018 roku. Po raz kolejny Spółka zanotowała wzrost przychodów. Nowe inwestycje i wydarzenia z pewnością przypadną do gustu klientom największego Aquaparku w Polsce.

  Poznański Aquapark zanotował rekordowy wynik frekwencji. W porównaniu do roku 2017, który był rekordowy Termy Maltańskie odwiedziło ponad 150 tysięcy osób więcej. Rekordowy wynik, milion sto osiemdziesiąt dwa tysiące, jest wyższy o 15% od ubiegłorocznego rekordu. We wszystkich strefach Kompleksu pojawiło się więcej klientów. Najwyższy wzrost zanotowały sauny, gdzie liczba osób zwiększyła się o 37%.

  Termy Maltańskie ugruntowały pozycję miejsca dla rodzin z dziećmi. W ubiegłym roku aż 200 tysięcy osób skorzystało z biletów rodzinnych co stanowiło 25% liczby osób odwiedzających strefę Aquaparku. Tendencja zwyżkowa utrzymuje się również w tym roku. Podczas tegorocznych ferii Termy Maltańskie odwiedziło 12% więcej osób niż w roku 2018. To pokazuje, że program i atrakcje przygotowane dla rodzin znajdują coraz liczniejszą rzeszę chętnych.

  Ten wyjątkowo udany rok miał również odzwierciedlenie w finansach Spółki. Przychody Term Maltańskich wzrosły z 35 milionów do ponad 38,5 milionów złotych. To wynik lepszy o ponad 10 % porównując z rokiem 2017. Dzięki wyższym przychodom Spółka poczyniła nowe inwestycje. Na basenach sportowych można korzystać z najnowocześniejszej maszyny dla niepełnosprawnych. To jedyne w Polsce urządzenie które poprzez automatyczny dźwig pomaga bezpiecznie umieścić osobę potrzebującą pomocy w basenie. Do SPA 1306 trafiła nowoczesna maszyna Accent Prime, która pozwala zredukować zbędne centymetry z wybranej partii ciała. Efekt widoczny jest już po jednym zabiegu.

  W pierwszym półroczu 2019 roku nie zabraknie ekscytujących wydarzeń. 23 i 24 lutego Termy Maltańskie będą gospodarzem turnieju Sauna Cup, który jest eliminacją do Mistrzostw Polski Saunamistrzów. Podczas dwudniowych zawodów wystąpią m.in. medaliści Mistrzostw Europy i Świata. 9 marca na basenach sportowych będziemy świadkiem jedynej pływackiej imprezy sprinterskiej w Polsce. „Festiwal sprintu” to zawody tylko i wyłącznie na dystansie 25 metrów, a na starcie pojawi się czołówka polskiego pływania. Emocji z pewnością nie zabraknie.
  Materiały: Termy Maltańskie
  Przeczytaj także:
  „Termy Maltańskie w Poznaniu”
  - www.basenprof.pl/baseny_w_polsce/963/termy_maltanskie_w_poznaniu.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Szukając oszczędności - outsourcing SUW
  Szukając oszczędności na swoich obiektach, zarządcy często zastanawiają się, co jeszcze można usprawnić a co pomoże zminimalizować wydatki. W całym złożonym procesie nadzoru nad wydatkami, na pierwszym miejscu należy postawić koszty [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.