Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Foto - UM Jaworzno

2019-03-12
Prace remontowe Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie
W związku z wątpliwościami pojawiającymi się w sprawie planowanych i prowadzonych prac remontowych na terenie Wodnego Placu Zabaw, Urząd Miejski udziela szczegółowych wyjaśnień.

Murki otaczające plac są w trakcie zmiany struktury wykończeniowej z uwagi na bardzo intensywne użytkowanie i ekspozycję na czynniki zewnętrzne w pierwszym sezonie. Wykonawca postanowił dołożyć starań by murki zabezpieczyć inną wyprawą tynkarską. Kolor różowy jest podkładem pod docelowy tynk. Wykonawca po doświadczeniach poprzedniego sezonu postanowił odświeżyć cały plac wodny wraz z elementami które wymagają napraw lub zostały zakwestionowane przez Wydział Inwestycji Miejskich jako usterkowe do naprawy.

Obecnie na terenie placu prowadzone są prace związane z podświetleniem .W murkach widać odsłonięte plastikowe zabezpieczenia. Element podświetlenia jako jeden z elementów zakwestionowanych zostanie wykonany ponownie.
Wykonawca zobowiązał się przed uruchomieniem kolejnego sezonu do napraw nawierzchni. Nawierzchnia została zausterkowana przez Wydział Inwestycji Miejskich jako nie spełniająca wymagań uczestników placu wodnego oraz odwiedzających mieszkańców. Prace zostaną wykonane przez Wykonawcę na jego koszt. Usterkowane nawierzchnie to ciągi piesze oraz wyprawa niecki placu wodnego. Wykonawca zobowiązał się także do wykonania niezbędnych prac do końca kwietnia lub wcześniej w miarę sprzyjającej aury.

Ponowny termin uruchomienia Wodny Plac Zabaw przewidywany jest zgodnie z zapisami regulaminu placu - po ogłoszeniu tego faktu do publicznej wiadomości.
Materiały: UM Jaworzno
Przeczytaj także:
„Będzin i Jaworzno wybudują wodne place zabaw”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/907/bedzin_i_jaworzno_wybuduja_wodne_place_zabaw.html

zamknij

Przeczytaj także

Czy baseny stalowe sprawdzą się w roli basenów publicznych?
Baseny publiczne najczęściej przyjmują formę rozbudowanego kąpieliska, w którym znajduje się kilka niecek basenowych wyposażonych w różnorodne atrakcje wodne. Wielkość, kształt i głębokość niecek są [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.