Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Dezynfekcja stóp na basenie - wysłana przez dolar111
A czy ten preparat Dermtix należy rozcieńczać z wodą?
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; ...
Temperatura wody pod prysznicami. - wysłana przez Mik
Ale o co chodzi konkretnie LutherTeemy?
Modern stairs and fences made of glass, wood, metal - wysłana przez Dames Bouse
Depending on the layout of the house and the wishes of the customer to the design can be used marching, slanting, screw, combine...
odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Olek
wynajem na miesiąc, rok i dłużej. Wynajem na sezon letni. Zapraszam. Aleksander Woliński - Mariner 3S
Ostatnie komentarze:
 • 2019-10-04 10:44:43 - Jarosław Rypniewski
  Polecam wyrok NSA - omówienie w artykule [...]
 • 2019-10-01 22:23:56 - Iwona Michniewicz
  Grupa zorganizowana to taki sam klient, jak inni - w świetle obowiązujących przepisów. Regulamin ogólny obiektu obowiązuje wszystkich użytkowników na tych samych zasadach. [...]
 • 2019-09-30 10:11:03 - Portal Basenprof
  Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Miasta Złotowa, woda z Term Tarnowskich dostarczana będzie spedycją. W związku z dużym stężeniem procentowym, aby uzyskać odpowiednie [...]

 • Foto - Termy Maltańskie
  Dodaj komentarz
  0
  2019-07-04
  Wyspa przygód w Termach Maltańskich
  Wakacje to czas odpoczynku, urlopów, błogiego nic nie robienia. To również czas niezapomnianych przygód. Planując swoje wakacje koniecznie pamiętajcie o wakacyjnej wyspie przygód w Termach Maltańskich. Tutaj nie będzie miejsca na nudę.

  Tropikalna wyspa przygód w samym sercu Poznania zaprasza wszystkich głodnych wrażeń i rozrywki. Podczas wakacji na wszystkich będą czekać nie lada atrakcje w każdej części Aquaparku. Plaże zewnętrzna będzie podzielona na 5 stref w których będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji w cenie biletu.

  Pomiędzy basenami zewnętrznymi umieszczona została scena gdzie będą odbywać się quizy rodzinne, konkursy geograficzne i sprawnościowe. Dla rodzin przewidziane są zabawy i konkursy konstruktorskie z użyciem materiałów piankowych. Dla najlepszych będą czekać nagrody.

  Basen termomineralny będzie areną bitew tanecznych. W tym roku codziennie będą odbywać się zajęcia Afro-Dance, które będą prowadzić profesjonalni instruktorzy tańca w wodzie. Dla wszystkich, którzy uwielbiają taniec i ruch w wodzie oraz dbałość o sylwetkę będzie to idealna propozycja na lato. W sąsiedztwie basenu będą odbywać się wspólne animacje gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najpopularniejszych tańcach.

  Na nowym placu zabaw znajdującym się na Słonecznym Tarasie na plaży zewnętrznej znajduje się kryjówka piratów. W strefie znajdziemy bujaki, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz pajęczynę na którą będzie można wspinać się do woli. W tej strefie będą również przeprowadzane liczne animacje i konkursy dla najmłodszych uczestników wakacyjnych przygód.

  Z kolei w okolicy górnego baru plażowego można wejść do wioski tubylców. W tej strefie będzie znajdować się miejsce do wypoczynku z licznymi siedziskami i stolikami. Tutaj też można sprawdzić swoje umiejętności z grach XXL. Do dyspozycji klientów są bierki czy jenga. To tutaj można ułożyć ogromną wieżę z kokosów. Dla osób lubiących plastykę znajdzie się miejsce na zrobienie naszyjników z muszli czy tworzenie spódnic z suszonych liści. Będzie można także pograć w ulubioną grę piratów czyli kości.

  Na Wodnym Torze Przeszkód będą prowadzone liczne konkursy sprawnościowe. Animatorzy sprawdzą kto pokona najszybciej tor bez upadku do wody. Będzie też popularna bitwa na piankowe makarony. Zwycięzcą będzie osoba, która strąci przeciwnika do wody. Na najlepszych będą czekać nagrody.

  Na wyspie nie zabraknie też ulubionych atrakcji Term Maltańskich. Szybkie zjeżdżalnie, baseny w wodą termalną oraz liczne leżaki umiejscowione na plaży zewnętrznej dla fanów kąpieli słonecznych. Osoby spragnione będą mogły skorzystać z dwóch barów plażowych a całość umili wakacyjna muzyka serwowana przez wspaniałych konferansjerów.
  Materiały: Termy Maltańskie
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Aquapark w Raciborzu – wyniki lepsze od spodziewanych
  Doświadczenia wielu samorządów pokazują, że aquaparki należą do obiektów, które nie tylko nie przynoszą zysku, ale wręcz trzeba do nich dokładać z miejskiego budżetu. Tymczasem otwarty w Raciborzu [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.