Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Foto - Termy Maltańskie
  Dodaj komentarz
  0
  2019-07-04
  Wyspa przygód w Termach Maltańskich
  Wakacje to czas odpoczynku, urlopów, błogiego nic nie robienia. To również czas niezapomnianych przygód. Planując swoje wakacje koniecznie pamiętajcie o wakacyjnej wyspie przygód w Termach Maltańskich. Tutaj nie będzie miejsca na nudę.

  Tropikalna wyspa przygód w samym sercu Poznania zaprasza wszystkich głodnych wrażeń i rozrywki. Podczas wakacji na wszystkich będą czekać nie lada atrakcje w każdej części Aquaparku. Plaże zewnętrzna będzie podzielona na 5 stref w których będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji w cenie biletu.

  Pomiędzy basenami zewnętrznymi umieszczona została scena gdzie będą odbywać się quizy rodzinne, konkursy geograficzne i sprawnościowe. Dla rodzin przewidziane są zabawy i konkursy konstruktorskie z użyciem materiałów piankowych. Dla najlepszych będą czekać nagrody.

  Basen termomineralny będzie areną bitew tanecznych. W tym roku codziennie będą odbywać się zajęcia Afro-Dance, które będą prowadzić profesjonalni instruktorzy tańca w wodzie. Dla wszystkich, którzy uwielbiają taniec i ruch w wodzie oraz dbałość o sylwetkę będzie to idealna propozycja na lato. W sąsiedztwie basenu będą odbywać się wspólne animacje gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najpopularniejszych tańcach.

  Na nowym placu zabaw znajdującym się na Słonecznym Tarasie na plaży zewnętrznej znajduje się kryjówka piratów. W strefie znajdziemy bujaki, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz pajęczynę na którą będzie można wspinać się do woli. W tej strefie będą również przeprowadzane liczne animacje i konkursy dla najmłodszych uczestników wakacyjnych przygód.

  Z kolei w okolicy górnego baru plażowego można wejść do wioski tubylców. W tej strefie będzie znajdować się miejsce do wypoczynku z licznymi siedziskami i stolikami. Tutaj też można sprawdzić swoje umiejętności z grach XXL. Do dyspozycji klientów są bierki czy jenga. To tutaj można ułożyć ogromną wieżę z kokosów. Dla osób lubiących plastykę znajdzie się miejsce na zrobienie naszyjników z muszli czy tworzenie spódnic z suszonych liści. Będzie można także pograć w ulubioną grę piratów czyli kości.

  Na Wodnym Torze Przeszkód będą prowadzone liczne konkursy sprawnościowe. Animatorzy sprawdzą kto pokona najszybciej tor bez upadku do wody. Będzie też popularna bitwa na piankowe makarony. Zwycięzcą będzie osoba, która strąci przeciwnika do wody. Na najlepszych będą czekać nagrody.

  Na wyspie nie zabraknie też ulubionych atrakcji Term Maltańskich. Szybkie zjeżdżalnie, baseny w wodą termalną oraz liczne leżaki umiejscowione na plaży zewnętrznej dla fanów kąpieli słonecznych. Osoby spragnione będą mogły skorzystać z dwóch barów plażowych a całość umili wakacyjna muzyka serwowana przez wspaniałych konferansjerów.
  Materiały: Termy Maltańskie
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Najdłuższa zjeżdżalnia water coaster
  Wodne parki od lat są domeną Stanów Zjednoczonych Ameryki. To tam powstają rekordowe obiekty: najbardziej strome i szybkie zjeżdżalnie, największe parki rozrywki i Aquaparki, największa infrastruktura do wypoczynku i rekreacji. [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.