Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności
Ostatnie posty na forum:

Замена глубинных насосов Выборг - wysłana przez ElDetry
Наша специализированная компания выполняет услуги по реконструкции и очистки труб по водоподготовки и водоотведению современным ...
odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Olek
wynajem na miesiąc, rok i dłużej. Wynajem na sezon letni. Zapraszam. Aleksander Woliński - Mariner 3S
Problem z dozowaniem chloru przez układ Bayrol Analyt 3 - wysłana przez Obsługa
WitamMam dużą zagwozdkę z układem Bayrol Aanlyt 3.W ciągu dnia nie ma problemu z dozowaniem chloru.Od ok godziny 18 do rana dnia...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Cytat: Lidia w 11 Marzec 2019, 11:28:27Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonu...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-07-10 23:17:21 - Aquarius
  Dzierżawcy (bo nawet nie własciciele) mają muchy w nosie i obrazili sie na Benefit, dając z zaskoczenia kopa w dudę użytkownikom karty Multidport Plus. Ns wszelką krytykę [...]
 • 2019-07-07 21:52:35 - Olek
  Jestem po operacji kregoslupa odcinek ledzwiowy, przez 5lat było ok. Ostatniej zimy przez dwa miesiące ból uniemożliwia mi funkcjonowanie. Jaki kolwiek ruch sprawiał i [...]
 • 2019-07-06 09:56:56 - alan
  Czerne chmury nad projektem zawitały ostatnio, ale mam nadzieję, że pomimo tych przeciwności wszystko się dobrze skończy i będziemy się cieszyć nowymi atrakcjami.

 • Foto - Termy Maltańskie
  Dodaj komentarz
  0
  2019-07-04
  Wyspa przygód w Termach Maltańskich
  Wakacje to czas odpoczynku, urlopów, błogiego nic nie robienia. To również czas niezapomnianych przygód. Planując swoje wakacje koniecznie pamiętajcie o wakacyjnej wyspie przygód w Termach Maltańskich. Tutaj nie będzie miejsca na nudę.

  Tropikalna wyspa przygód w samym sercu Poznania zaprasza wszystkich głodnych wrażeń i rozrywki. Podczas wakacji na wszystkich będą czekać nie lada atrakcje w każdej części Aquaparku. Plaże zewnętrzna będzie podzielona na 5 stref w których będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji w cenie biletu.

  Pomiędzy basenami zewnętrznymi umieszczona została scena gdzie będą odbywać się quizy rodzinne, konkursy geograficzne i sprawnościowe. Dla rodzin przewidziane są zabawy i konkursy konstruktorskie z użyciem materiałów piankowych. Dla najlepszych będą czekać nagrody.

  Basen termomineralny będzie areną bitew tanecznych. W tym roku codziennie będą odbywać się zajęcia Afro-Dance, które będą prowadzić profesjonalni instruktorzy tańca w wodzie. Dla wszystkich, którzy uwielbiają taniec i ruch w wodzie oraz dbałość o sylwetkę będzie to idealna propozycja na lato. W sąsiedztwie basenu będą odbywać się wspólne animacje gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najpopularniejszych tańcach.

  Na nowym placu zabaw znajdującym się na Słonecznym Tarasie na plaży zewnętrznej znajduje się kryjówka piratów. W strefie znajdziemy bujaki, tory przeszkód, zjeżdżalnie oraz pajęczynę na którą będzie można wspinać się do woli. W tej strefie będą również przeprowadzane liczne animacje i konkursy dla najmłodszych uczestników wakacyjnych przygód.

  Z kolei w okolicy górnego baru plażowego można wejść do wioski tubylców. W tej strefie będzie znajdować się miejsce do wypoczynku z licznymi siedziskami i stolikami. Tutaj też można sprawdzić swoje umiejętności z grach XXL. Do dyspozycji klientów są bierki czy jenga. To tutaj można ułożyć ogromną wieżę z kokosów. Dla osób lubiących plastykę znajdzie się miejsce na zrobienie naszyjników z muszli czy tworzenie spódnic z suszonych liści. Będzie można także pograć w ulubioną grę piratów czyli kości.

  Na Wodnym Torze Przeszkód będą prowadzone liczne konkursy sprawnościowe. Animatorzy sprawdzą kto pokona najszybciej tor bez upadku do wody. Będzie też popularna bitwa na piankowe makarony. Zwycięzcą będzie osoba, która strąci przeciwnika do wody. Na najlepszych będą czekać nagrody.

  Na wyspie nie zabraknie też ulubionych atrakcji Term Maltańskich. Szybkie zjeżdżalnie, baseny w wodą termalną oraz liczne leżaki umiejscowione na plaży zewnętrznej dla fanów kąpieli słonecznych. Osoby spragnione będą mogły skorzystać z dwóch barów plażowych a całość umili wakacyjna muzyka serwowana przez wspaniałych konferansjerów.
  Materiały: Termy Maltańskie
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Aquanale za nami
  Przez cztery dni (27-30.10.2015r.) w niemieckiej Kolonii odbywały się jedne z wiodących w branży basenowej targi Aquanale. Na tej odbywającej się co dwa lata imprezie jak zwykle nie zabrakło firm z branży oraz inwestorów i [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.