Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Пергидроль для бассейна купить - wysłana przez OlgaFup
перекись техническая для очистки
Witamy na forum - wysłana przez basenik
Witam wszystkich,piszę z bardzo nietypową sprawą, a może też ktoś ma taki problem? SUSZARKI na basenie! jakie macie na swoich ob...
problem z dezynfekcją wody metodą tlenową - wysłana przez zbylan
Bardzo proszę o podzielenie się Waszą wiedzą/doświadczeniami.Mam basen Intex 4x2x1 [m] (komplet fabryczny z pompą/filtrem).Używa...
Dezynfekcja stóp na basenie - wysłana przez Jacek
Z informacji umieszczonej w karcie produktu wynika że do "nogomyjek" należy wlewać roztwór w stężeniu 0,5 % to naprawdę minimaln...
Szkolenie - wysłana przez Basenprof
Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; ...
Ostatnie komentarze:
 • 2019-12-18 07:55:58 - Lidia
  Czekamy na kolejną, pozdrawiam.
 • 2019-12-17 23:17:49 - meander3
  Niech się obrażają na klientów z kartami , w związku z tym przewiduję szybki koniec tego interesu . Z takimi cenami daleko nie zajadą
 • 2019-12-16 14:54:50 - Monika
  Dużo konstruktywnej wiedzy, naprawdę dobra impreza. Dziękuję.

 • Foto - TKHolding
  Dodaj komentarz
  0
  2019-09-03
  Umowa na basen w Wolbromiu podpisana
  Potwierdzają się słowa burmistrza Wolbromia, Adama Zielnika o tym, że w Wolbromiu powstanie jeden z najnowocześniejszych w swojej kategorii kryty basen w Europie. I to już w maju 2020 roku.

  Stosowną umowę na wykonanie zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku basenu przy ul. Kamiennogórskiej w Wolbromiu” Burmistrz zawarł z wyłonioną w drodze przetargu firmą SPEC BAU Polska Sp. z o.o. z Brzezinki w dniu 19 sierpnia. Firma spod Oświęcimia wykona prace kosztem 12.663.944,35 zł. brutto w terminie do końca maja 2020 roku.

  Na wyczekiwaną z utęsknieniem inwestycję, burmistrz Adam Zielnik pozyskał preferencyjną pożyczkę z Konsorcjum Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Stowarzyszenia Samorządowego Centrum Przedsiębiorczości i Rozwoju w Suchej Beskidzkiej w łącznej kwocie 8,1 mln. zł. Dodatkowe 3,5 mln zł. to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki Warszawy, którą „wyjeździł” z Warszawy dyrektor Domu Kultury Piotr Gamrot.

  Basen krytej pływalni został wyłączony z użytkowania w listopadzie 2017 roku.
  - Basen musiał zostać zamknięty, gdyż jak wykazała ekspertyza, konstrukcja dachu groziła już zawaleniem, a ja takiego niebezpieczeństwa na korzystających bym nie sprowadził!
  – wyjaśnia Adam Zielnik. - Czekaliśmy 40 lat, to jeszcze dziewięć miesięcy nikogo nie zbawi. Natomiast gwarantuję, że w podzięce za cierpliwość nasi Mieszkańcy dostaną jeden z najnowocześniejszych w swojej kategorii kryty basen w Europie. Liczę też na to, iż obecne zniecierpliwienie przełoży się na późniejszą frekwencję na basenie, a przynajmniej przy kasie – podkreśla z uśmiechem burmistrz.

  Po spotkaniu związanym z podpisaniem umowy, burmistrz Wolbromia oraz wiceprezes firmy SPEC BAU Polska wspólnie z pracownikami UMiG, dyrektorem Domu Kultury oraz projektantem obiektu z firmy TKHolding-Architecture dokonali wizji lokalnej w terenie.

  Zgodnie z projektem TKHolding -Architecture, obok basenu sportowego z 6 torami pływackimi, obiekt przewiduje: strefę „spray park” dla najmłodszych dzieci, saunarium z sauną rytualną oraz niewielką siłownią. Saunarium to jedna z ważniejszych stref tego obiektu. Zaprojektowane w myśl zasad poprawnego saunowania, posiadać będzie saunę rytualną, strefę schładzania, wypoczywalnię oraz dwie sauny rozgrzewkowe (suchą i parową). Do tego przestrzeń relaksacyjna z mini barem oraz rzutnikiem wyświetlającym widoki egzotycznych plaż. Nie zabraknie jacuzzi i innych urządzeń, jak na przykład wanna z przeciwprądem. Całość obiektu zostanie przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

  Przypomnijmy, że autorzy projektu znani są z tworzenia m.in.. takich obiektów jak Wodny Park Tychy, Fabryka Wody w Szczecinie czy Chełmski Park Wodny. W poniższej galerii, prezentujemy wizualizacje obiektu krytego basenu autorstwa TKHolding-Architecture.
  Materiały: Gmina Wolbrom
  Przeczytaj także:
  „Trwa przetarg na budowę basenu w Gminie Wolbrom”
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/1911/trwa_przetarg_na_budowe_basenu_w_gminie_wolbrom.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Unikalna technologia SikaRoof MTC System
  Systemy SikaRoof® MTC (Moisture Triggered Chemistry) oparte są na unikalnej technologii wykorzystującej wilgoć atmosferyczną do procesu wiązania materiałów. Oznacza to, że membrany hydroizolacyjne mogą utwardzać się w [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.