Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!
 • 2020-05-21 09:00:36 - Portal Basenprof
  Jak już wiemy, wysoka temperatura niszczy koronawirusa, gdy w saunie jest około 100 stopni, to rzeczywiście możemy mieć prawie 100-proc. pewność, że wirus zginie. Jednak [...]

 • Foto - UM Złotów
  Dodaj komentarz
  2
  2019-09-03
  Basen rehabilitacyjny w Laguna Złotów
  Po ponad miesięcznej przerwie technologicznej Pływalnia Laguna w Złotowie wraca do działania.

  Największą nowością jest z pewnością długo wyczekiwany basen rehabilitacyjny, zapewniający wysoką jakość hydromasaży. Dzięki współpracy z termami w Tarnowie Podgórnym już niedługo niecka ta zostanie wypełniona wysokiej jakości wodą termalną, która w znacznym stopniu poprawia i przyśpiesza procesy leczenia wielu schorzeń.

  To nie wszystkie zmiany – teraz z basenu korzystać można przez 35, 70 bądź 130 minut. Osoby niepełnosprawne z opiekunem do tej pory musiały płacić za swoje wejście – teraz po okazaniu stosownych dokumentów wejście będzie bezpłatne. Zmianie uległ również system karnetów, które teraz będą umożliwiały korzystanie nie tylko z samego basenu, ale także sauny, lodowiska, kortów tenisowych i ścianki wspinaczkowej.

  Na okres wstępny przygotowana została promocja w zakresie wstępu na basen: bilet normalny 8,00 zł/ 70 min., bilet ulgowy 6,00 zł/ 70 min.

  Promocja dotyczy wszystkich basenów.
  Materiały: UM Złotów
  
  Komentarze
  ciekawy
  2019-09-19 09:12:54
  co to za współpraca dotycząca wody termalnej? Czy będzie ona dostarczana do Zlotowa? W jaki sposób? Odległość między miastami to aż 130km.
  Odpowiedz
  Portal Basenprof
  2019-09-30 10:11:03
  Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Miasta Złotowa, woda z Term Tarnowskich dostarczana będzie spedycją. W związku z dużym stężeniem procentowym, aby uzyskać odpowiednie parametry, woda termalna w odpowiednich ilościach łączona będzie z wodą basenową w stałym procesie technologicznym. Pozdrawiamy, portal Basenprof.
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  PR dla Aquaparku sposobem na efektywne zarządzanie obiektem sportowo-rekreacyjnym
  Definicji tego, czym jest public relations (PR) jest wiele. W dużym skrócie można sprowadzić je do słów James E. Gringa, że jest to „element zarządzania komunikacją między organizacją a jej otoczeniem”. I [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.