Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!

 • Foto - www.mosirciech.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2020-05-18
  Przygotowania pływalni i kąpieliska w Ciechanowie
  Trwają przygotowania do tegorocznego sezonu kąpielowego w Ciechanowie. Termin uruchomienia kąpieliska na Krubinie oraz basenu odkrytego planowany jest, tak jak w poprzednich latach, na koniec czerwca. Może się to jednak zmienić, jeśli na start sezonu kąpielowego nie pozwolą przepisy wydane przez rząd. Kryta pływalnia nadal jest zamknięta z uwagi na rządowe decyzje.

  Zbliża się sezon kąpielowy. Z miejskich pływalni w Ciechanowie (basen kryty MOSiR przy ul. 17 Stycznia oraz zmodernizowany odkryty basen przy ul. Kraszewskiego) korzysta co roku wielu mieszkańców, w tym osoby trenujące pływanie, realizujące na pływalni rehabilitacje, uczniowie ciechanowskich szkół oraz dzieci i opiekunowie w czasie wolnym.

  W tym roku, z uwagi na decyzje rządu i stan epidemii, kryta pływalnia MOSiR została zamknięta do odwołania. W czasie wyłączenia pływalni z użytkowania realizowane są prace konserwacyjne. Naprawiana jest wentylacja, zlikwidowano już przecieki wodno-kanalizacyjne, odnawiane są także wybrane pomieszczenia.

  Dużym zainteresowaniem w okresie letnim cieszy się również zrewitalizowane kąpielisko Krubin. Otwarcie sezonu kąpielowego przewidziano tam na 26 czerwca. Jednak na ten moment przepisy prawa zabraniają korzystania z otwartego kąpieliska.
  Materiały: UM Ciechanów
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Targi IAAPA w Barcelonie dobiegły końca
  W dniach 20-22 września br. odbyła się kultowa już impreza targowa organizowana przez IAAPA . Targi branży parków rozrywki odbyły się w Fira Barcelona. Z góry było wiadomo, że ta edycja spotka się z dużo większym [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów