Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Отзыв о Richpush обман вебмастера на 828 долларов - wysłana przez RichTob
Доброго времени суток forum.basenprof.pl  В этой статье <a href=https://obzoroff.shop/richpush/>отзыв Richpush</a>  я подробно х...
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez michał
Mobilex - mają duży wybór. zapytaj o możliwość uzyskania dofinansowania z PEFRON-u, mają taką wiedzę.
Ostatnie komentarze:
 • 2020-09-04 11:35:01 - Portal Basenprof
  Panie Adamie, prosimy o zadanie pytania drogą mailową na adres: redakcja@basenprof.pl - skierujemy je do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiam serdecznie.
 • 2020-09-01 11:12:34 - Adam
  1. Jak sukcesywnie obniżyć lub podwyższyć redox, 2. Czym zwalczać chloroform na kąpieliskach otwartych, 3. W przypadku niskiego pH (np 6.0), w jaki sposób można je [...]
 • 2020-08-27 22:39:00 - Ewelina
  Bardzo konstruktywny artykuł, dziekuję

 • Foto - Ministerstwo Sportu
  Dodaj komentarz
  0
  2020-07-20
  Lotto partnerem programu „Sportowe Wakacje +”
  Ministerstwo Sportu rozstrzygnęło nabór w ramach Programu „Sportowe Wakacje+”. Krajowym operatorem została Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Zadaniem operatora jest rekrutacja realizatorów obozów sportowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

  Pieniądze z Ministerstwa Sportu i Fundacji LOTTO w łącznej wysokości 10 mln zł (5mln zł MSport i 5 mln zł Fundacja LOTTO) zł pomogą dzieciom i młodzieży biorącym udział w „Sportowych Wakacjach+” w odzyskaniu kondycji fizycznej po kilku miesiącach przymusowej bezczynności spowodowanej pandemią.

  Tak duży udział finansowy Fundacji w przedsięwzięciu możliwy jest dzięki środkom pochodzącym z 10% sprzedaży online produktów LOTTO, które są przeznaczane na walkę z pandemią COVID-19 i jej skutkami.

  Przypomnijmy, że Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej zgłosiła do ministerialnego Programu „Sportowe Wakacje+” własny projekt pod nazwą „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”, który dotyczy organizacji wakacyjnych obozów sportowych. Dzięki wyłonieniu Krajowego operatora resortowego programu, projekt fundacji stał się częścią dużej wakacyjnej akcji Ministerstwa Sportu.

  „Sportowe Wakacje+”


  Celem ministerialnego programu „Sportowe Wakacje+” jest promowanie prozdrowotnych wartości sportu z przekazywaniem nowym pokoleniom doświadczeń i pamięci historycznej.
  Zostanie on zrealizowany poprzez wsparcie organizacji obozów sportowych, a także zajęć, turniejów, eventów, konkursów oraz innych wydarzeń sportowych w Polsce.

  Program „Sportowe Wakacje+” to:
  1. Wspieranie organizacji otwartych, ogólnodostępnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz innych grup społecznych i środowiskowych;
  2. Wspieranie organizacji turniejów sportowych;
  3. Wspieranie organizacji eventów, konkursów i innych wydarzeń sportowych;
  4. Wspieranie organizacji ogólnodostępnych obozów sportowych
   - na poziomie ogólnopolskim;
   - na poziomie lokalnym.

  W związku z dużym zainteresowaniem naborem Ministerstwo Sportu zwiększyło środki na realizację wakacyjnego programu do 11 149 668 zł (w tym wspomniane na początku 5 mln zł przyznane na projekt prowadzony przez Fundację LOTTO). Jeśli doliczyć do niego 5 mln zł przekazane przez Totalizator Sportowy za pośrednictwem Fundacji LOTTO, to możemy mówić o łącznej kwocie przekraczającej 16 mln zł!


  Wakacyjny projekt Fundacji LOTTO


  Wyłonienie beneficjentów projektu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO”, realizowanego w ramach „Sportowych Wakacji+” odbędzie się w drodze konkursu. Jest on skierowany do organizacji pozarządowych, które w ramach podstawowej działalności statutowej mają zadania związane z upowszechnianiem sportu i kultury fizycznej: związków stowarzyszeń, stowarzyszeń i fundacji zarejestrowanych na terenie Polski. Konkurs trwa od 3 lipca do 31 października 2020 r. Wnioski o dofinansowanie można składać w każdym momencie trwania konkursu, a dofinansowanie może być także przeznaczone na refundację już poniesionych wydatków. W ramach konkursu organizacje mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów obozów sportowych odbywających się w terminie od 1 marca do 31 grudnia 2020 roku. Termin zakończenia konkursu może ulec zmianie w zależności od rozdysponowania budżetu przeznaczonego na jego realizację.
  Materiały: Ministerstwo Sportu
  Przeczytaj także:
  „Rusza konkurs na dofinansowanie w Programie „Sportowe Wakacje +””
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/2282/rusza_konkurs_na_dofinansowanie_w_programie_sportowe_wakacje.html

  „Nowy program: Sportowe Wakacje+” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2270/nowy_program_sportowe_wakacje.html

  „Znamy wyniki Rządowego Programu „KLUB”” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2260/znamy_wyniki_rzadowego_programu_klub.html

  „Wyniki naboru „Sport Wszystkich Dzieci”” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2215/wyniki_naboru_sport_wszystkich_dzieci.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Modernizacja Oddziału Rataje POSiR
  Zakończyły się prace nadzorowane przez spółkę Poznańskie Inwestycje Miejskie w ramach modernizacji Oddziału Rataje POSiR na os. Piastowskim. Zadanie polegało m.in. na przebudowie pomieszczeń w budynku socjalnym oraz [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny w regionie środkowopomorskim zatrudni menedżera strefy Spa. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres redakcja@basenprof.pl