Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

hotel ass lickgay hard - wysłana przez MichaelSkymn
hotel Hardcore
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez michał
Mobilex - mają duży wybór. zapytaj o możliwość uzyskania dofinansowania z PEFRON-u, mają taką wiedzę.
Ostatnie komentarze:
 • 2020-09-04 11:35:01 - Portal Basenprof
  Panie Adamie, prosimy o zadanie pytania drogą mailową na adres: redakcja@basenprof.pl - skierujemy je do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiam serdecznie.
 • 2020-09-01 11:12:34 - Adam
  1. Jak sukcesywnie obniżyć lub podwyższyć redox, 2. Czym zwalczać chloroform na kąpieliskach otwartych, 3. W przypadku niskiego pH (np 6.0), w jaki sposób można je [...]
 • 2020-08-27 22:39:00 - Ewelina
  Bardzo konstruktywny artykuł, dziekuję

 • Foto - Um Szczecin
  Dodaj komentarz
  0
  2020-09-07
  Prace na terenie kąpieliska Dąbie
  Kąpielisko w Dąbiu się zmienia i już niebawem będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w naszym mieście. Prace prowadzone są na kilku frontach.

  Przy wejściu na teren kąpieliska powstaje nowy budynek kas. Tuż dalej budynek administracyjno-socjalny, który znajdzie się w miejscu wyburzonego baraku pochodzącego jeszcze z lat 60. ubiegłego wieku. Są już fundamenty i niebawem zacznie piąć się w górę.

  - Wzdłuż całej plaży powstaje mur ozdobny, a przy nim chodniki
  - mówi Andrzej Kus Rzecznik miasta ds. komunalnych i ochrony środowiska. - Na terenie kąpieliska, po przebudowie, znajdą się także trzy wiaty. Zrobione są już szalunki.

  Trwają jednocześnie prace instalacyjne. Finalnie na obiekcie pojawi się kanalizacja. Do tej pory regularnie opróżniane było szambo. Będzie również nowa instalacja wodociągowa i elektryczna.

  Teren nad jeziorem zostanie na nowo zaaranżowany. „Zacumuje” na nim kolejny szczeciński zabawkowy statek. Będą place zabaw dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Przebywanie na terenie kąpieliska będzie także okazją do poskakania po dużej piramidzie linowej. Dostępne będą: siłownia pod chmurką, stoły piknikowe, pergole, ławki oraz kosze na śmieci. Przy plaży powstanie też parking dla jednośladów.

  Inwestycja kosztuje 9,5 miliona złotych.
  Materiały: UM Szczecin
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Audyt bezpieczeństwa na przykładzie parku wodnego - cz. 1
  Artykuł prezentuje analizę procesu wdrażania dokumentu nazywanego przez środowisko audytem bezpieczeństwa, ekspertyzą, opinią lub analizą zagrożeń. Każde z tych opracowań może być zarówno bardzo przydatnym jak też [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny w regionie środkowopomorskim zatrudni menedżera strefy Spa. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres redakcja@basenprof.pl