Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Ruszyliśmy - wysłana przez MatthewlaG
adult sex cams free hot hidden cam sex amature teen webcam 08. jasmin sex cams free gay webcams hidden camera girls nude. japane...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-12-03 11:15:16 - Sylwek
  Ogromne gratulacje!!! Miejmy nadzieję, że za rok będzie nominowanych więcej firm z naszej branży.
 • 2020-10-26 13:34:00 - Karl
  Baseny muszą być otwarte, tak jak wszystkie inne gałęzie gospodarki, bo inaczej nie będziemy mieć do czego wracać.
 • 2020-10-17 10:01:47 - Portal Basenprof
  Z zakazu wyłączone są tylko wybrane działania a nie wszystkie baseny, ale zgadzamy się, że zapisy nie są do końca jasne, dlatego zwróciliśmy się do legislatora o jasną [...]

 • Foto - PAiP
  Dodaj komentarz
  0
  2020-11-20
  Stowarzyszenie Polskie Aquaparki i Pływalnie formalizuje się
  Oficjalnie informujemy o powstaniu stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie (PAiP). Stowarzyszenie powstało w odpowiedzi na potrzeby branży w trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa. Portal Basenprof od początku wspiera te działania, tym bardziej więc z radością przekazujemy Państwu tą wiadomość.

  PAiP – Polskie Aquaparki i Pływalnie

  Aquaparki, pływalnie, saunaria, termy - wszyscy reprezentują jedną, potężną i nieustannie rozwijającą się gałąź gospodarki. W Polsce sektor Aquaparków i pływalni to kilka miliardów inwestycji, tysiące miejsc pracy, setki firm kooperujących i miliony Klientów, którzy przychodzą po zdrowie, relaks i mistrzostwo sportowe.

  Wprowadzone przez Rząd RP rozporządzenia stawiają branżę w trudnej sytuacji i pozbawiają szans na dalsze funkcjonowanie w czasie epidemii koronawirusa. Stojąc w obliczu tego wyzwania 19 listopada w Termach Maltańskich w Poznaniu zebrali się reprezentanci Aquaparków i pływalni z całej Polski w celu zawiązania stowarzyszenia o nazwie „Polskie Aquaparki i Pływalnie”.

  Podczas spotkania wybrane zostały władze w tym Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia, a Walne Zebranie jednogłośnie przyjęło treść Statutu Stowarzyszenia.

  Podstawowe postulaty Polskich Aquaparków i Pływalni to:
  1. Uznanie PAiP jako osobnej branży, z którą prowadzi dialog strona rządowa;
  2. Uzyskanie realnej, dedykowanej dla branży pomocy finansowej, która umożliwi zachowanie płynności finansowej, spłatę zobowiązań i ochronę miejsc pracy;
  3. Zrozumienie dla prozdrowotnej działalności i ponadstandardowego bezpieczeństwa PAiP;
  4. Wznowienia działalności na poziomie 50% frekwencji w strefie czerwonej oraz 75% frekwencji w strefie żółtej;
  5. Przejrzystych przepisów prawnych umożliwiających prowadzenie działalności gospodarczej bez ryzyka ewentualnych konsekwencji karno-skarbowych z powodu swobody ich interpretacji przez organy kontrolne.
  Materiały: PAiP
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Stacja PoolRelax dla basenów hotelowych i wanien spa
  Nowe wersje stacji PoolRelax przeznaczone są do uzdatniana wody w wannach spa oraz prywatnych basenach hotelowych. Dezynfekcja wody następuje za pomocą chloru lub aktywnego tlenu. Dwie wersje Stacje dostępne są w [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.