Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Foto - portal Basenprof
  Dodaj komentarz
  0
  2021-02-10
  Nagroda dla Parku Wodnego Koszalin
  Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie, który m.in. zarządza Parkiem Wodnym został laureatem w organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców  konkursie Dobra Firma.

  Wyróżnienie "Efektywny Pracodawca Województwa Zachodniopomorskiego" - prezes spółki pani Monice Tkaczyk przekazała wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Diana Sinkiewicz, która jest jednocześnie redaktor naczelną portalu Basenprof.


   
  Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. zarządza znajdującymi się w Koszalinie obiektami:
  - Park Wodny Koszalin - największy i najnowocześniejszy Aquapark na Pomorzu Środkowym z     największym saunarium i Day Spa
  - Pływalnia miejska przy ul. Głowackiego
  - Hala Widowiskowo Sportowa
  - Hala Gwardii
  - Hala przy ul. Głowackiego
  - Hala przy ul. Orlej
  - Hala Sportów Walki
  - Stadion im. A. Figasa
  - Stadion Bałtyk
  - Wodna Dolina
  - Sportowa Dolina
  - Boiska Orlik
  - Tereny Podożynkowe (w tym giełda handlowa).

  Konkurs Dobra Firma organizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców -  jedną z największych organizacji przedsiębiorców w kraju, która zrzesza blisko 52 tys. firm. Podzielono go na kilka kategorii tematycznych, a także kategorie uwzględniające wielkość firm. Kryteria oceny w każdej z kategorii zostały opracowane przez ekspertów ZPP. Na podstawie ich wytycznych renomowana wywiadownia gospodarcza Info Veriti Polska przygotowała ranking firm spełniających określone parametry, które następnie zostały zweryfikowane przez ZPP, biura regionalne oraz partnerów mediowych projektu (weryfikacji podlegały m.in.: kondycja firmy, reputacja marki, opinie wśród klientów i pracowników, standing finansowy itp.). W edycji 2020r. znalazły się firmy małe, średnie i duże, reprezentujące różne branże.

  Serdecznie gratulujemy!
  Autor: Portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Elektroniczne zamki szafkowe
  Elektroniczne zamki szafkowe polecane są głównie do stosowania w szafkach przebieralni basenowych jako element kontroli dostępu. Dzielimy je na dwie podstawowe grupy: Zamki przewodowe Wykorzystywane [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.