Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - portal Basenprof

2021-02-10
Nagroda dla Parku Wodnego Koszalin
Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie, który m.in. zarządza Parkiem Wodnym został laureatem w organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców  konkursie Dobra Firma.

Wyróżnienie "Efektywny Pracodawca Województwa Zachodniopomorskiego" - prezes spółki pani Monice Tkaczyk przekazała wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Diana Sinkiewicz, która jest jednocześnie redaktor naczelną portalu Basenprof.


 
Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. zarządza znajdującymi się w Koszalinie obiektami:
- Park Wodny Koszalin - największy i najnowocześniejszy Aquapark na Pomorzu Środkowym z     największym saunarium i Day Spa
- Pływalnia miejska przy ul. Głowackiego
- Hala Widowiskowo Sportowa
- Hala Gwardii
- Hala przy ul. Głowackiego
- Hala przy ul. Orlej
- Hala Sportów Walki
- Stadion im. A. Figasa
- Stadion Bałtyk
- Wodna Dolina
- Sportowa Dolina
- Boiska Orlik
- Tereny Podożynkowe (w tym giełda handlowa).

Konkurs Dobra Firma organizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców -  jedną z największych organizacji przedsiębiorców w kraju, która zrzesza blisko 52 tys. firm. Podzielono go na kilka kategorii tematycznych, a także kategorie uwzględniające wielkość firm. Kryteria oceny w każdej z kategorii zostały opracowane przez ekspertów ZPP. Na podstawie ich wytycznych renomowana wywiadownia gospodarcza Info Veriti Polska przygotowała ranking firm spełniających określone parametry, które następnie zostały zweryfikowane przez ZPP, biura regionalne oraz partnerów mediowych projektu (weryfikacji podlegały m.in.: kondycja firmy, reputacja marki, opinie wśród klientów i pracowników, standing finansowy itp.). W edycji 2020r. znalazły się firmy małe, średnie i duże, reprezentujące różne branże.

Serdecznie gratulujemy!
Autor: Portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Kompaktowa Scrubmaster na małe, trudno dostępne powierzchnie
Małe pomieszczenia i trudniej dostępne miejsca czyste dzięki kompaktowej szorowarce od HAKO POLSKA. HAKO POLSKA przedstawia nową, kompaktową szorowarkę Scrubmaster B3. Ta praktyczna, składana maszyna jest doskonałym [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.