Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Konferencja PAiP - foto www.basenprof.pl

2021-06-17
Pierwsza Konferencja PAiP
W Krakowie 8-9 czerwca br. odbyła się pierwsza Konferencja Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie.

W mieszczącym się przy krakowskim parku wodnym hotelu Swing****, odbyła się pierwsza konferencja nowopowstałego Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie (PAiP). PAiP to organizacja, która zrzesza podmioty działające w ramach branży pływalni, parków wodnych, saunariów, term i in. Misją przewodnią Stowarzyszenia jest dążenie do szeroko pojętego ułatwiania prowadzenia działalności obiektów basenowych na polskim rynku.

Przez dwa dni (8 i 9 czerwca br.) obradowano na temat potrzeb, oraz bieżącej sytuacji branży basenowej, wymieniano się doświadczeniami i planowano przyszłe działania Stowarzyszenia. Spotkanie obfitowało także w ciekawe merytorycznie panele związane z zarządzaniem obiektami basenowymi.

Zarząd PAiP przedstawił zgromadzonym dotychczasowe działania organizacji, bo mimo krótkiego funkcjonowania Stowarzyszenie aktywnie działało podczas związanego z pandemią Covid-19 lockdownu walcząc o odmrożenie branży basenowej.

Warto zauważyć, że przed pandemią pływalnie i parki wodne nie miały żadnego reprezentanta na polskim rynku, chociaż w środowisku od lat pojawiały się głosy, że takiej organizacji brakuje. Trudna sytuacja ostatniego roku wzmocniła znacznie tą potrzebę, a zarządzający obiektami basenowymi postanowili połączyć siły i mówić jednym głosem w sprawach dotyczących spraw polskich basenów.

Portal Basenprof wspiera działania Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie i zachęca zarządzających obiektami do wstępowania w jego szeregi, ponieważ tylko zrzeszając się w branżowych organizacjach można mieć wpływ na zmianę i poprawę warunków działalności gospodarczej.
Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Nieodpłatana pomoc na czas pandemii
Szanowni Państwo, Jak wszyscy się domyślamy, świat po pandemii koronawirusa nie będzie już takim, jakim go zostawiliśmy… Mamy jednak nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do tzw. „normalności” i [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.