Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Konferencja PAiP - foto www.basenprof.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2021-06-17
  Pierwsza Konferencja PAiP
  W Krakowie 8-9 czerwca br. odbyła się pierwsza Konferencja Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie.

  W mieszczącym się przy krakowskim parku wodnym hotelu Swing****, odbyła się pierwsza konferencja nowopowstałego Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie (PAiP). PAiP to organizacja, która zrzesza podmioty działające w ramach branży pływalni, parków wodnych, saunariów, term i in. Misją przewodnią Stowarzyszenia jest dążenie do szeroko pojętego ułatwiania prowadzenia działalności obiektów basenowych na polskim rynku.

  Przez dwa dni (8 i 9 czerwca br.) obradowano na temat potrzeb, oraz bieżącej sytuacji branży basenowej, wymieniano się doświadczeniami i planowano przyszłe działania Stowarzyszenia. Spotkanie obfitowało także w ciekawe merytorycznie panele związane z zarządzaniem obiektami basenowymi.

  Zarząd PAiP przedstawił zgromadzonym dotychczasowe działania organizacji, bo mimo krótkiego funkcjonowania Stowarzyszenie aktywnie działało podczas związanego z pandemią Covid-19 lockdownu walcząc o odmrożenie branży basenowej.

  Warto zauważyć, że przed pandemią pływalnie i parki wodne nie miały żadnego reprezentanta na polskim rynku, chociaż w środowisku od lat pojawiały się głosy, że takiej organizacji brakuje. Trudna sytuacja ostatniego roku wzmocniła znacznie tą potrzebę, a zarządzający obiektami basenowymi postanowili połączyć siły i mówić jednym głosem w sprawach dotyczących spraw polskich basenów.

  Portal Basenprof wspiera działania Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie i zachęca zarządzających obiektami do wstępowania w jego szeregi, ponieważ tylko zrzeszając się w branżowych organizacjach można mieć wpływ na zmianę i poprawę warunków działalności gospodarczej.
  Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Czyszczenie dużych powierzchni - łatwiejsze dzięki nowej szorowarce Hako
  Do rodziny szorowarek Hako dołączył właśnie nowy model. Scrubmaster B260 R o wydajności powierzchniowej do 8 600 m2/h, oraz zbiornikach o pojemności 260 litrów idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu bardzo dużych [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.