Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Ostatnie komentarze:
 • 2022-01-17 10:58:19 - Portal Basenprof
  Aby mieć pewność, że obiekt nie spełnia warunków "pływalni" zgodnie z wspomnianą Ustawą, należy przeprowadzic analizę zagrożeń i na tej podstawie określić podstawę [...]
 • 2022-01-15 16:56:30 - Sylwek
  Dziękuję za wyjaśnienie :) Zatem pojawia się pytanie kolejne, jak udostępnić formalnie turystom lub gościom hotelowym niewielką nieckę do pluskania dla dzieci i [...]
 • 2022-01-10 12:28:16 - Piwko
  P. działacze weźcie się do pracy i róbcie coś dla klubu i 9 dzielnicy. Nie traćcie czasu,bo można dużo zrobić

 • Konferencja PAiP - foto www.basenprof.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2021-06-17
  Pierwsza Konferencja PAiP
  W Krakowie 8-9 czerwca br. odbyła się pierwsza Konferencja Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie.

  W mieszczącym się przy krakowskim parku wodnym hotelu Swing****, odbyła się pierwsza konferencja nowopowstałego Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie (PAiP). PAiP to organizacja, która zrzesza podmioty działające w ramach branży pływalni, parków wodnych, saunariów, term i in. Misją przewodnią Stowarzyszenia jest dążenie do szeroko pojętego ułatwiania prowadzenia działalności obiektów basenowych na polskim rynku.

  Przez dwa dni (8 i 9 czerwca br.) obradowano na temat potrzeb, oraz bieżącej sytuacji branży basenowej, wymieniano się doświadczeniami i planowano przyszłe działania Stowarzyszenia. Spotkanie obfitowało także w ciekawe merytorycznie panele związane z zarządzaniem obiektami basenowymi.

  Zarząd PAiP przedstawił zgromadzonym dotychczasowe działania organizacji, bo mimo krótkiego funkcjonowania Stowarzyszenie aktywnie działało podczas związanego z pandemią Covid-19 lockdownu walcząc o odmrożenie branży basenowej.

  Warto zauważyć, że przed pandemią pływalnie i parki wodne nie miały żadnego reprezentanta na polskim rynku, chociaż w środowisku od lat pojawiały się głosy, że takiej organizacji brakuje. Trudna sytuacja ostatniego roku wzmocniła znacznie tą potrzebę, a zarządzający obiektami basenowymi postanowili połączyć siły i mówić jednym głosem w sprawach dotyczących spraw polskich basenów.

  Portal Basenprof wspiera działania Stowarzyszenia Polskie Aquaparki i Pływalnie i zachęca zarządzających obiektami do wstępowania w jego szeregi, ponieważ tylko zrzeszając się w branżowych organizacjach można mieć wpływ na zmianę i poprawę warunków działalności gospodarczej.
  Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  PFNteam100 - podsumowanie projektu sportowego Polskiej Fundacji Narodowej
  Podsumowanie ponad czteroletniego projektu sportowego, którego łączna kwota przeznaczona na dofinansowanie sportowców w latach 2017-2021 wyniosła ponad 33 mln zł. – Ponad cztery lata programu, ponad [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.