Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - POL-GLASS www.pol-glass.com

2021-09-24
Pol-Glass zaprasza na targi IAAPA 2021 w Barcelonie
IAAPA Expo Europe 2021 to targi dla profesjonalistów z branży rozrywki i atrakcji, w tym zarządzających obiektami rekreacyjnymi i rozrywkowymi, dostawców, producentów, inwestorów, deweloperów i projektantów. Jest to niewątpliwie największe wydarzenie w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce dla segmentu rekreacji, atrakcji i rozrywki. Targi IAAPA Expo Europe 2021 odbędą się w Barcelonie w dniach 28-30.09.2021r.

To renomowane wydarzenie biznesowe skupia wszystkich kluczowych przedstawicieli branży rekreacyjnej w jednym miejscu. Odwiedzający będą mogli poznać także najnowsze rozwiązania dla obiektów sportowo-rekreacyjnych w zakresie wodnych atrakcji.

Jednym z wiodących w tej dziedzinie wystawców na targach IAAPA Expo Europe 2021 jest polska firma POL-GLASS sp. z o.o. sp. k. – producent zjeżdżalni i atrakcji wodnych.
W związku z tym mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzin stoiska numer 1-231, w pawilonie „Hall 1” w obiekcie Fira Barcelona Gran Via.
Nadchodzące targi to nie tylko szansa na osobiste spotkania, ale także na zapoznanie się z nowinkami branżowymi, a na stoisku POL-GLASS zapoznacie się Państwo z najnowszą ofertą firmy w zakresie zjeżdżalni, wodnych placów zabaw i atrakcji wodnych.

Firma POL – GLASS już od 1989 r. wspiera pasjonatów rozrywki wodnej produkując najwyższej jakości atrakcje przeznaczone dla parków wodnych, obiektów basenowych i rekreacyjnych. Łącząc ponad 30 lat doświadczenia, innowacyjne myślenie i wysoki poziom doświadczenia technicznego, zapewnia wyjątkową jakość, niepowtarzalny design i najlepszą jakość każdego realizowanego projektu.
Z rozwiązań produktowych POL-GLASS korzysta wiele renomowanych parków wodnych na całym świecie. Kompetencje i doświadczenie potwierdza wybudowanie ponad 100 000 metrów zjeżdżalni wodnych zainstalowanych na całym świecie, certyfikacje wiodących międzynarodowych jednostek certyfikujących, wiele branżowych nagród, a przede wszystkim kontynuujący współpracę zadowoleni klienci i partnerzy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. spotkań biznesowych podczas zbliżających się targów w Barcelonie zapraszamy do kontaktu z Michałem Włosowskim, kierownikiem Działu Sprzedaży i Marketingu firmy POL-GLASS: tel. +48 508 180 450, e-mail: m.wlosowski@pol-glass.com.

Do zobaczenia w Barcelonie!
Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
Przeczytaj także:
Nagroda Dobra Firma dla spółki Pol-Glass

www.basenprof.pl/aktualnosci/2799/nagroda_dobra_firma_dla_spolki_pol-glass.html

„WODNE PLACE ZABAW - rodzinna przygoda na wielu poziomach”
www.basenprof.pl/artykuly/2165/wodne_place_zabaw_-_rodzinna_przygoda_na_wielu_poziomach.html

„Wszystko co trzeba wiedzieć o zjeżdżalniach wodnych”
www.basenprof.pl/artykuly/2150/wszystko_co_trzeba_wiedziec_o_zjezdzalniach_wodnych.html

Brodziki dla dzieci - nawet gdy miejsce ogranicza
www.basenprof.pl/artykuly/1565/brodziki_dla_dzieci_-_nawet_gdy_miejsce_ogranicza.html

„Nowe zjeżdżalnie zewnętrzne – tańsza eksploatacja i wydłużenie sezonu”
www.basenprof.pl/artykuly/1146/nowe_zjezdzalnie_zewnetrzne_tansza_eksploatacja_i_wydluzenie_sezonu.html

„Laminatowe brodziki to nowe możliwości dla obiektów”
www.basenprof.pl/artykuly/603/laminatowe_brodziki_to_nowe_mozliwosci_dla_obiektow.html

„"Korki" do zjeżdżalni wodnych zapobiegają utracie ciepła na obiekcie”
www.basenprof.pl/artykuly/110/korki_do_zjezdzalni_wodnych_zapobiegaja_utracie_ciepla_na_obiekcie.html

„Innowacja i różnorodność - zjeżdżalnie wodne Pol-Glass”
www.basenprof.pl/artykuly/508/innowacja_i_roznorodnosc_-_zjezdzalnie_wodne_pol-glass.html

zamknij

Przeczytaj także

Optymalizacja zużycia energii na obiektach basenowych
Poprawa efektywności filtracji a energochłonność 1. Główne czynniki energochłonne na obiektach basenowych W świadomości większości osób głównym czynnikiem kosztotwórczym na [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.