Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • Stoisko Lepsod Sp.J. - Targi Aquanale 2021
  Dodaj komentarz
  0
  2021-11-30
  Lepsod na Aquanale 2021
  Targi 2021 - Swimming Pool, Sauna & Spa w niemieckiej Kolonii, to największe tego typu wydarzenie w branży basenowej w Europie i jedne z największych na świecie. Wydarzenie odbywa się co dwa lata - w tym roku był to termin 24-27 października.

  Tegoroczne targi Aquanale były wyjątkowe i nie da się ukryć, że wszyscy byli ciekawi jak będą wyglądały w obecnej sytuacji epidemicznej. I rzeczywiście można było zauważyć znaczne zmiany. Pojawiło się dużo mniej wystawców, jednak warto zaznaczyć, że przedstawiciele najważniejszych firm w branży byli obecni, a dotychczasowa ilość, przekształciła się w jakość, choćby ze względu na czas, jaki można było poświęcić dla każdego obecnego i potencjalnego kontrahenta, czy biznesowego partnera.


   
  Z tej perspektywy tegoroczne targi Aquanale były bardzo udane, co potwierdza firma LEPSOD Sp.J., która podczas targów na swoim stoisku gościła wielu przedstawicieli branży basenowej i sportowo-rekreacyjnej.
  Anika Myśliwiec – wspólnik w Lepsod Sp.J.
  uważa Aquanale 2021 za efektywne i bardzo merytoryczne. - Na stoisku Lepsod spotkaliśmy się z wieloma przedstawicielami zarówno firm z branży, jak i inwestorów. Dziękuję za te naprawdę dobre spotkania i jednocześnie tych wszystkich, którzy nie mogli w tym roku pojawić się w Kolonii, chciałabym zaprosić do obejrzenia, jak prezentowało się podczas targów nasze stoisko.
  (galeria poniżej)

  ***

  Firma LEPSOD od wielu lat specjalizuje się w produkcji basenów oraz SPA ze stali nierdzewnej. Spółkę cechuje profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdej realizacji, dzięki czemu klienci mogą zrealizować swoje wizje. Firma produkuje baseny i niecki SPA standardowej wielkości, które można znaleźć w katalogu, jednak elastyczne podejście do każdej realizacji, pozwala na realizację najbardziej wymyślnych projektów niecek basenów czy SPA w każdym kształcie, odpowiadających potrzebom danej inwestycji.


   
  LEPSOD jest również producentem akcesoriów ze stali nierdzewnej, dzięki czemu może zaoferować atrakcje dopasowane do potrzeb i komfortu klienta. Baseny i SPA mogą zostać wyposażone w akcesoria wyprodukowane przez firmę, m.in. w urządzenia pływackie, ławki wykonane ze stali nierdzewnej z masażem powietrznym, wylewki, oświetlenie czy dysze masażu i wiele innych spersonalizowanych pod daną inwestycję.

  Nowy katalog produktów LEPSOD:
  https://lepsod.com/wp-content/uploads/2021/11/lepsod-2021v3.pdf
  Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
  Materiały: www.lepsod.com
  Przeczytaj także:
  „Aquanale 2021 już tuż tuż”
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/2983/aquanale_2021_juz_tuz_tuz.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  DERMTIX R - badania PZH potwierdzają działanie wirusobójcze
  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, oraz związanym z tym rosnącym zapotrzebowaniem na środki dezynfekcyjne i występujące ich niedobory, zachodzi uzasadniona potrzeba wydania [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.