Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualnościOstatnie posty na forum:

Ostatnie komentarze:
 • 2022-01-17 10:58:19 - Portal Basenprof
  Aby mieć pewność, że obiekt nie spełnia warunków "pływalni" zgodnie z wspomnianą Ustawą, należy przeprowadzic analizę zagrożeń i na tej podstawie określić podstawę [...]
 • 2022-01-15 16:56:30 - Sylwek
  Dziękuję za wyjaśnienie :) Zatem pojawia się pytanie kolejne, jak udostępnić formalnie turystom lub gościom hotelowym niewielką nieckę do pluskania dla dzieci i [...]
 • 2022-01-10 12:28:16 - Piwko
  P. działacze weźcie się do pracy i róbcie coś dla klubu i 9 dzielnicy. Nie traćcie czasu,bo można dużo zrobić

 • Foto - GBA POLSKA Sp. z o.o.
  Dodaj komentarz
  0
  2022-01-10
  Przekształcenie JARS S.A. w GBA POLSKA
  W dniu 31 grudnia 2021 r. spółka JARS S.A. przekształciła się w GBA POLSKA Sp. z o.o. Zmiana nazwy i formy prawnej stanowi kolejny etap procesu transformacji Spółki z firmy rodzinnej w profesjonalnego reprezentanta europejskiej sieci laboratoriów badawczych GBA Group w Polsce.

  Kluczowym momentem w procesie transformacji były zmiany w strukturze Zarządu Spółki. Od czerwca 2021 r. funkcję Prezesa Zarządu pełni Bogdan Szyc, manager z wieloletnim doświadczeniem w branży TIC (Testing, Inspection, Certification). Natomiast funkcję Wiceprezesa Zarządu pełni Katarzyna Drzyzguła-Wierzchucka, doświadczony w zarządzaniu aktywami i finansami przedsiębiorstw partner biznesowy i biegły rewident związany ze Spółką od 2017 roku.

  Inicjatywa nowego Zarządu związana ze zmianą nazwy, logo, strony internetowej www.gba-polska.pl i ogólnie rozumianym rebrandingiem jest działaniem równorzędnym z wprowadzaniem zmian jakościowych w wewnętrznych procesach w organizacji, które będą miały odzwierciedlenie w poziomie i jakości usług oferowanych na rynku.

  - Fakt, że staliśmy się częścią europejskiej sieci laboratoriów badawczych, stwarza nową płaszczyznę do wymiany kompetencji. Z dnia na dzień uzyskaliśmy dostęp do międzynarodowego, branżowego środowiska, z którym stale wymieniamy się wiedzą. Ogromną zaletą rozbudowanej struktury i jej międzynarodowego charakteru jest znajomość rynku oraz rozumienie potrzeb klientów. Ta wartość dodana, wzmacnia już na wstępie naszą organizację, jako poważnego partnera na rynku badań laboratoryjnych. Swoboda wymiany myśli i doświadczeń wewnątrz Grupy, to większa pewność dla klienta korzystającego z naszych usług. Grupa GBA motywuje i umożliwia naszemu kierownictwu samodzielny rozwój organizacji, aby w ten sposób elastycznie reagował na pojawiające się w Polsce możliwości. W ramach Grupy tworzymy centra kompetencji dla strategicznych przewag rynkowych.
  - mówi Bogdan Szyc, Prezes Zarządu GBA POLSKA


  Strategią GBA Group jest zostanie jednym z wiodących europejskich dostawców usług w sektorze żywnościowym, środowiskowym, kosmetycznym i farmaceutycznym, którą nowy Zarząd i kierownictwo GBA POLSKA zamierza konsekwentnie wspierać, realizując ambitne plany rozwoju Grupy. Dzięki wzmocnieniu zaplecza finansowego i technicznego we wszystkich aspektach działania Spółki oraz zachowaniu elastycznego i pragmatycznego podejścia do biznesu możliwe będzie nawiązanie współpracy z nowymi grupami Klientów oraz nowymi rynkami.

  GBA POLSKA jako część GBA Group jest jeszcze bardziej atrakcyjnym i wiarygodnym partnerem dla obecnych i potencjalnych klientów w Polsce i zagranicą, otwartym na nowe wyzwania. - Bogdan Szyc, Prezes Zarządu GBA POLSKA

  O GBA POLSKA


  Od 20 lat działa w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. stali się częścią GBA Group, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.
  Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości badań.

  Materiały: GBA POLSKA
  Przeczytaj także:
  Rozmowa z Bogdanem Szycem - Prezesem Zarządu JARS S.A.
  - www.basenprof.pl/rozmowy/3094/rozmowa_z_bogdanem_szycem_-_prezesem_zarzadu_jars_sa.html

  Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Nieodpłatana pomoc na czas pandemii
  Szanowni Państwo, Jak wszyscy się domyślamy, świat po pandemii koronawirusa nie będzie już takim, jakim go zostawiliśmy… Mamy jednak nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do tzw. „normalności” i [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.