Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualnościFoto - www.interbad.de

2022-05-06
27 targi Interbad - dni innowacji już w październiku
Międzynarodowe targi basenów, saun i spa Interbad to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych. Najbliższa edycja targów odbędzie się w Messe Stuttgart w dniach 25-28 października 2022 br.


Messe Stuttgart wraz z niemiecką organizacją German Association for the Recreational and Medicinal Bath Industry, gwarantuje idealne miejsce do networkingu, połączone z kongresem i atrakcyjnym programem tworząc kompendium branżowych informacji.

 Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią wirusa  SARS-CoV-2 wszyscy bardzo cieszymy się na spotkanie na kolejnej edycji Interbad w Stuttgarcie – powiedział Christian Mankel, dyrektor German Association for the Recreational and Medicinal Bath Industry. Obecnie dużo się dzieje w branży basenowej i Wellness. Potencjał w obszarach cyfryzacji, efektywności energetycznej i ochrony klimatu, który został pokazany podczas Dni Innowacji w ubiegłym roku, rozwinął się bardzo szybko i będzie również stanowić centralne punkty naszego Kongresu w tym roku. Potrzeba inwestowania i zapotrzebowanie na dyskusje techniczne, nawiązywanie kontaktów, doświadczanie na żywo rozwoju technicznego i innowacji w zakresie basenów, saun i stref Wellness są niezwykle wysokie – dodaje Christian Mankel.

Pozytywna reakcja uczestników z poprzedniej edycji inspiruje i motywuje do organizacji kolejnych targów, a zapowiedź nowych tematów przyciąga zainteresowanych. 

– Interbad to historia sukcesu, która podąża za duchem czasu ze swoją tematyką, a  także nadaje rozpędu ukierunkowanego na skuteczne radzenie sobie z nadchodzącym wyzwaniom – powiedziała Claudia Döttinger, wiceprezes Messe Stuttgart.

– Pozytywne reakcje wystawców wskazują na znaczenie targów Interbad dla branży i jej tematyki, ale także o nieustającym znaczeniu targów
w ogóle – stwierdził Joachim Sauter, Dyrektor Oddziału Gastronomii, Medycyny, Edukacji i Zrównoważonego Rozwoju.

Obecnie zespół projektowy rozpoczyna alokację powierzchni w halach i poszukuje tematów do programu towarzyszącego targom Interbad. Kolejną integralną częścią Interbad jest Kongres Techniki Basenowej i Łazienkowej, który ponownie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICS w Stuttgarcie.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Saun (ISA) po raz pierwszy przywita swoich członków na Kongresie podczas targów Interbad. Następną atrakcją będzie wręczenie nagrody Public Value Award DGfdB, na którym to niemiecki mistrz olimpijski w pływaniu dr. Michaelem Großem będzie głównym mówcą wygłaszając prelekcję  „Sport i handel”.

Na Messe Stuttgart wystawcy zaprezentują swoją szeroką gamę produktów i usług z zakresu budowy łaźni publicznych, technologii basenów, basenów, saun, spa i Wellness. Odwiedzający targi przyjeżdżają na targi Interbad z całego świata, aby uzyskać informacje o najnowszych produktach, trendach i przyszłościowych pomysłach. Dopełnieniem programu będzie duża liczba prezentacji, warsztatów i dyskusji w dwóch kongresowych formatach, których treść jest skoordynowana z tematyką branżową.

Więcej informacji na stronie targów: www.interbad.de
Autor: Joanna Maląg - Portal Basenprof
Materiały: www.interbad.de
Przeczytaj także:
„Otwarcie Parku Wodnego w Libiążu”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3292/otwarcie_parku_wodnego_w_libiazu.html

„Interbad 2021 - liczne możliwości dla branży spa” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2533/interbad_2021_-_liczne_mozliwosci_dla_branzy_spa.html

„Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp” - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html

zamknij

Przeczytaj także

Znamy sposób na wyróżnienie twojego obiektu basenowego!
Jakie znamy sposoby na urozmaicenie zjeżdżalni wodnej? Efekty LED, kurtyny wodne lub elementy przezierne - te instalacje najpewniej przychodzą na myśl jako pierwsze. Zauważmy jednak, że wszystkie z nich odpowiadają za [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.