Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)
 • 2022-05-17 20:27:11 - Łukasz
  Okazało się że czujnik jest uszkodzony i PH jest ok.7.5 także pytanie nieaktualne..
 • 2022-05-16 08:08:40 - Łukasz
  Mam basen ogrodowy 35m3, z filtrem piaskowym i ozonatorem. W zasadzie od początku ozonowania mam problem ze zbyt niskim ph, przez chwilę było ok, ale ostatnio znow spadło i to [...]

 • Foto - www.interbad.de
  Dodaj komentarz
  0
  2022-05-06
  27 targi Interbad - dni innowacji już w październiku
  Międzynarodowe targi basenów, saun i spa Interbad to jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych. Najbliższa edycja targów odbędzie się w Messe Stuttgart w dniach 25-28 października 2022 br.


  Messe Stuttgart wraz z niemiecką organizacją German Association for the Recreational and Medicinal Bath Industry, gwarantuje idealne miejsce do networkingu, połączone z kongresem i atrakcyjnym programem tworząc kompendium branżowych informacji.

   Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią wirusa  SARS-CoV-2 wszyscy bardzo cieszymy się na spotkanie na kolejnej edycji Interbad w Stuttgarcie – powiedział Christian Mankel, dyrektor German Association for the Recreational and Medicinal Bath Industry. Obecnie dużo się dzieje w branży basenowej i Wellness. Potencjał w obszarach cyfryzacji, efektywności energetycznej i ochrony klimatu, który został pokazany podczas Dni Innowacji w ubiegłym roku, rozwinął się bardzo szybko i będzie również stanowić centralne punkty naszego Kongresu w tym roku. Potrzeba inwestowania i zapotrzebowanie na dyskusje techniczne, nawiązywanie kontaktów, doświadczanie na żywo rozwoju technicznego i innowacji w zakresie basenów, saun i stref Wellness są niezwykle wysokie – dodaje Christian Mankel.

  Pozytywna reakcja uczestników z poprzedniej edycji inspiruje i motywuje do organizacji kolejnych targów, a zapowiedź nowych tematów przyciąga zainteresowanych. 

  – Interbad to historia sukcesu, która podąża za duchem czasu ze swoją tematyką, a  także nadaje rozpędu ukierunkowanego na skuteczne radzenie sobie z nadchodzącym wyzwaniom – powiedziała Claudia Döttinger, wiceprezes Messe Stuttgart.

  – Pozytywne reakcje wystawców wskazują na znaczenie targów Interbad dla branży i jej tematyki, ale także o nieustającym znaczeniu targów
  w ogóle – stwierdził Joachim Sauter, Dyrektor Oddziału Gastronomii, Medycyny, Edukacji i Zrównoważonego Rozwoju.

  Obecnie zespół projektowy rozpoczyna alokację powierzchni w halach i poszukuje tematów do programu towarzyszącego targom Interbad. Kolejną integralną częścią Interbad jest Kongres Techniki Basenowej i Łazienkowej, który ponownie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ICS w Stuttgarcie.

  Międzynarodowe Stowarzyszenie Saun (ISA) po raz pierwszy przywita swoich członków na Kongresie podczas targów Interbad. Następną atrakcją będzie wręczenie nagrody Public Value Award DGfdB, na którym to niemiecki mistrz olimpijski w pływaniu dr. Michaelem Großem będzie głównym mówcą wygłaszając prelekcję  „Sport i handel”.

  Na Messe Stuttgart wystawcy zaprezentują swoją szeroką gamę produktów i usług z zakresu budowy łaźni publicznych, technologii basenów, basenów, saun, spa i Wellness. Odwiedzający targi przyjeżdżają na targi Interbad z całego świata, aby uzyskać informacje o najnowszych produktach, trendach i przyszłościowych pomysłach. Dopełnieniem programu będzie duża liczba prezentacji, warsztatów i dyskusji w dwóch kongresowych formatach, których treść jest skoordynowana z tematyką branżową.

  Więcej informacji na stronie targów: www.interbad.de
  Autor: Joanna Maląg - Portal Basenprof
  Materiały: www.interbad.de
  Przeczytaj także:
  „Otwarcie Parku Wodnego w Libiążu”
  - www.basenprof.pl/aktualnosci/3292/otwarcie_parku_wodnego_w_libiazu.html

  „Interbad 2021 - liczne możliwości dla branży spa” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2533/interbad_2021_-_liczne_mozliwosci_dla_branzy_spa.html

  „Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp” - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Audyt bezpieczeństwa na przykładzie parku wodnego - cz. 1
  Artykuł prezentuje analizę procesu wdrażania dokumentu nazywanego przez środowisko audytem bezpieczeństwa, ekspertyzą, opinią lub analizą zagrożeń. Każde z tych opracowań może być zarówno bardzo przydatnym jak też [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.