Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter

Aktualnościwięcej aktualności


Ostatnie komentarze:
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • 2022-06-07 09:45:37 - anonim
  Czy polskie przepisy aktualnie regulują kwestie antypoślizgowości posadzek na basenach hotelowych i powyższe zasady z artykuły z nich wynikają czy jest to tylko Państwa [...]
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)

 • Gala Dobra Firma 2022 - Foto K. Rainka
  Dodaj komentarz
  0
  2022-06-03
  Branża basenowa nagrodzona przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
  Gala konkursu DOBRA FIRMA odbyła się 12 maja 2022r. w Sheraton Grand Warsaw w Warszawie. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach, a laureaci wyłaniani spośród firm z całej Polski. Organizatorem konkursu jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

  Tegoroczna Gala Konkursu Dobra Firma zgromadziła ponad 200 najlepszych przedsiębiorstw z całej Polski. Nie zabrakło na niej także firm z branży basenowej. Wśród nagrodzonych są aż dwie Firmy Eksperckie portalu Basenprof: ANCHEM Sp. z o.o. oraz POL-GLASS sp. z o.o. sp. k. Nagrodę główną w kategorii Najlepszy Pracodawca otrzymała firma POLOR Sp. z o.o., która także współpracuje z naszym portalem.
  Warto przy tej okazji wspomnieć, że Basenprof jest związany ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców od dawna, a redaktor naczelna portalu Diana Sinkiewicz jest jednocześnie wiceprezesem okręgowym tej największej w kraju organizacji zrzeszającej blisko 54 tys. firm.
  Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za nagrody w kolejnych edycjach!


  POLOR Sp. z o.o. – Wiceprezes Zarządu Maciej Mogilnicki
   
  Polor Sp. z o.o., to działający od 25 lat importer nowoczesnych urządzeń czyszczących, chemii profesjonalnej oraz padów czyszczących dla biur, hoteli i przemysłu. Jest jednym z liderów polskiego rynku w branży utrzymania czystości.
  Polor jest także wyłącznym reprezentantem firmy Numatic International w Polsce. Automaty czyszczące, odkurzacze, zamiatarki i inne urządzenia objęte są opieką doświadczonych serwisantów w całym kraju. Profesjonale produkty czyszczące firmy Polor dedykowane są do użytku obiektowego, dla których organizowane są indywidualne pokazy skuteczności oraz sposobu działania sprzętu czyszczącego na teranie całej Polski. Uzupełnieniem oferty firmy jest cała gama produktów do użytku domowego, ze szczególnym uwzględnieniem znakomitych odkurzaczy i robotów sprzątających.


  POL-GLASS sp. z o.o. sp. k.– Dyrektor Finansowy Adam Rafa
   
  Od 1989 roku firma POL-GLASS wspiera pasjonatów rozrywki wodnej produkując najwyższej jakości atrakcje przeznaczone dla parków wodnych, obiektów basenowych i rekreacyjnych. Łącząc ponad 30 lat doświadczenia, innowacyjne rozwiązania i wysoki poziom doświadczenia technicznego, POL-GLASS zapewnia wyjątkową jakość, niepowtarzalny design i najlepszą wartość dla każdego realizowanego projektu.
  Firma jest jednym z największych producentów atrakcji wodnych w Europie, a jej realizacje znajdują się na całym świecie (ponad 500 realizacji w całej Europie i wiele na innych kontynentach).


  ANCHEM Sp. z o.o. – Zbigniew Wojciul Prezes Zarządu
   
  ANCHEM Sp. z o.o. działa na rynku od 2017 roku i powstała na bazie ponad 20 letniego doświadczenia P.P.H.U. ANCHEM Zbigniew Wojciul. W związku z ciągłym rozwojem oraz realizacją coraz większych inwestycji konieczne było wprowadzenie zmian w formie prowadzonej działalności czego efektem jest właśnie powołanie spółki Anchem. Bazując na wieloletnim doświadczeniu ANCHEM Sp. z o.o. stawia na profesjonalizm oraz kompleksową realizację zadań związanych z technologią basenową.
  Działania firmy składają się z trzech filarów:
  Projektowanie - przygotowanie koncepcji oraz projektów budowlanych i wykonawczych technologii basenowej
  Budowa - kompleksowa realizacja układów technologicznych uzdatniania wody basenowej
  Serwis - naprawy, serwisu oraz stały nadzór technologiczny komercyjnych obiektów basenowych oraz basenów prywatnych.
  Autor: Jowita Kuzioła - portal Basenprof
  Przeczytaj także:
  „Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp”
  - www.basenprof.pl/artykuly/3160/automatyczna_bezdotykowa_mobilna_stacja_do_dezynfekcji_stop.html

  „Rozmowa z Beatą Bracką Prezes Zarządu „AQUA-TUR” Sp. z o.o. w Szczecinku” - www.basenprof.pl/rozmowy/3315/rozmowa_z_beata_bracka_prezes_zarzadu_aqua-tur_sp_z_oo_w_szczecinku.html

  „Rozmowa z Anetą Dąbrowską - wiceprezes Wodnego Parku Tychy” - www.basenprof.pl/rozmowy/3288/rozmowa_z_aneta_dabrowska_-_wiceprezes_wodnego_parku_tychy.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Membranowe pompy dozujące EMEC do środków chemicznych
  ^^2058_1   Membranowe pompy dozujące stosowane są powszechnie w uzdatnianiu wody oraz w przemyśle chemicznym, a podstawowym wymogiem jest precyzyjne i niezawodne dozowanie. Warunek ten [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.