Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - www.pol-glass.com

2022-09-29
Pol-Glass podsumowuje inwestycje w roku 2022
Firma Pol-Glass przedstawia tegoroczne realizacje stref wodnych w polskich parkach rozrywki oraz nadmorskich hotelach.

Przygotowania do inwestycji na sezon letni w 2022 roku rozpoczęły się tuż po zakończeniu sezonu 2021, w którym to czasie inwestorzy decydowali w jaki sposób poprawić atrakcyjność swoich obiektów. Wiele ośrodków takich jak parki rozrywki czy hotele zdecydowało się skierować inicjatywy inwestycyjne w kierunku stref wodnych. Sezon letni z roku na rok się wydłuża, dni z upalną pogodą jest coraz więcej – nie może dziwić więc fakt, iż branża turystyczna oraz rozrywkowa z roku na rok powiększa swoją ofertę o nowe atrakcje wodne. W tym sezonie w tej kategorii najpopularniejsze były inwestycje dotyczące Wodnych Placów Zabaw. Poniżej przedstawiamy przegląd inwestycji zrealizowanych przez firmę Pol-Glass Sp. z o.o. w Polsce w roku 2022.


Wodny Plac Zabaw w Holiday Park & Resort w Mielnie


Inwestycja została zrealizowana kompleksowo przez firmę Pol – Glass, począwszy od technologii wody, przez obrzeża niecki wraz z laminowaniem dna, po montaż Wodnego Placu Zabaw wraz z tematyzacją. Efekt końcowy można zobaczyć na poniższych zdjęciach. 

Wodny Plac Zabaw w Holiday Park & Resort w Ustroniu Morskim


Podobnie jak w przypadku ośrodka w Mielnie, tutaj również inwestycja została wykonana kompleksowo. Do wykonanych i zamontowanych już w poprzednich latach zestawu zjeżdżalni oraz brodzika wraz z atrakcjami, dołączono widoczny na zdjęciach Wodny Plac Zabaw z tropikalną tematyzacją. 

Wodny Plac Zabaw w Parku Rozrywki w Julinku


Nowo wybudowana strefa wodna składa się z trzech sekcji: wodnego placu zabaw z pięcioma zjeżdżalniami, spray parku oraz basenu rekreacyjnego. Firma Pol – Glass wykonała dwie pierwsze atrakcje, z czego na szczególną uwagę zasługują pierwsze w Polsce zewnętrzne zjeżdżalnie multimedialne wyposażone w efekty świetlne oraz interaktywną grę z punktami dotykowymi.Zestaw zjeżdżalni w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze


Do już istniejących zjeżdżalni wodnych oraz oddanego w roku ubiegłym Wodnego Placu Zabaw, dołączyło 9 nowych zjeżdżalni oferujących łącznie 16 ślizgów. Wszyscy amatorzy zabawy w wodzie odwiedzjący tę strefę wodną znajdą coś dla siebie: od zjeżdżalni wielotorowej, przez zjeżdżalnie rodzinne z elementami typu „rożek” czy „cebula”, po zjeżdżalnie, na których można rozwinąć ekstremalne prędkości. Efekt końcowy tego przedsięwzięcia można podziwiać na zdjęciach poniżej: 

*****
O firmie Pol–Glass

Firma Pol – Glass Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Łozienicy koło Szczecina nieustannie dokłada wszelkich starań, aby wyznaczać trendy na rynku atrakcji wodnych. O długotrwałym sukcesie przedsiębiorstwa świadczą nie tylko produkty wysokiej jakości – to również innowacyjność, rozwój, niezawodność i zadowoleni klienci. Z tą świadomością firma Pol-Glass od 1989 roku produkuje i rozwija swoją ofertę atrakcji wodnych.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy: www.pol-glass.com aby dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług.

Dlaczego warto pracować z Pol-Glass?

Pol-Glass oferuje kompleksową obsługę inwestycji – od fazy wstępnej koncepcji, poprzez wizualizację i kosztorys – do dostawy, montażu, testów i uruchomienia atrakcji. Działając w taki sposób firma może  dostosować się do konkretnych warunków, wziąć pełną odpowiedzialność za realizację i udzielić wieloletnich gwarancji. Oferowane wodne place zabaw to świetna inwestycja dla każdego właściciela basenu, hotelu i nie tylko – rozwiązania z zastosowaniem niezależnych obrzeży laminatowych to ogrom możliwości dla inwestorów nieposiadających infrastruktury basenowej na swoich obiektach. Zachęcamy do współpracy.
Autor: Łukasz Sobiepan - Pol-Glass Sp. z o.o.
Przeczytaj więcej:
„Rozmowa z Michałem Włosowskim z POL-GLASS o rynku atrakcji wodnych”
- www.basenprof.pl/rozmowy/3206/rozmowa_z_michalem_wlosowskim_z_pol-glass_o_rynku_atrakcji_wodnych.html

„Rozmowa z Michałem Włosowskim z firmy POL – GLASS sp. z o.o. sp. k.” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3287/rozmowa_z_michalem_wlosowskim_z_firmy_pol_glass_sp_z_oo_sp_k.html

„Pol-Glass zaprasza na targi IAAPA 2021 w Barcelonie” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3072/pol-glass_zaprasza_na_targi_iaapa_2021_w_barcelonie.html

„Nagroda Dobra Firma dla spółki Pol-Glass” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2799/nagroda_dobra_firma_dla_spolki_pol-glass.html

zamknij

Przeczytaj także

Jak zaoszczędzić na utrzymaniu hotelowego basenu?
Aby znacząco ograniczyć koszty eksploatacji hotelowego basenu (o co najmniej 60 %), proponujemy unikalne i pierwsze na polskim rynku pompy inwerterowe VSP. Oprócz znacznych oszczędności atutem jest także szybki zwrot [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.