Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualnościIV Konferencja Hotel Spa BASENY I SAUNARIA Bezpieczeństwo - Eksploatacja - Zarządzanie

2022-10-13
Rozpoczęła się rejestracja na IV Konferencje Hotel Spa BASENY I SAUNARIA
Przed nami IV już edycja Konferencji Hotel Spa BASENY I SAUNARIA: Bezpieczeństwo – Eksploatacja – Zarządzanie, dedykowana menadżerom hoteli Spa, pływalni i Aquaparków. Tym razem spotykamy się w Krakowie, 29.11.2022 na Spotkaniu Branżowym przy kolacji, oraz 30.11.2022 na całodniowym dniu konferencyjno-szkoleniowym.

Strefa Spa (baseny, saunaria) powinna być zarządzana w sposób systemowy i wyspecjalizowany, a także działać zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami prawa. Te czynniki umożliwią właścicielom i menedżerom osiąganie pożądanych efektów biznesowych (minimalizacja kosztów, zwiększenie rentowności, bezpieczeństwo dla klientów i kadry zarządzającej).

Wychodząc naprzeciw obecnym problemom związanym z kryzysem cen energii i mediów, konferencja będzie przedstawiać możliwości obniżenia kosztów związanych z eksploatacją, co przyczyni się do znacznych oszczędności w funkcjonowaniu obiektu.

IV edycja konferencji będzie również możliwością do wzięcia udziału w debacie z menagerami hoteli i przedstawicielami organizacji hotelarskich na temat obecnej sytuacji, potrzebach baraży i możliwościach rozwoju.

To wyjątkowe i jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane strefom spa, z konkretną wiedzą branżową, dzięki której zarządzanie obiektem będzie łatwiejsze, zoptymalizowane i bardziej efektywne, To także platforma wymiany doświadczeń i możliwość nawiązania konkretnych kontaktów biznesowych, oraz spotkania z najlepszymi branżowymi ekspertami.

Poznajcie pierwszych Prelegentów i Partnerów IV Konferencji Hotel Spa BASENY I SAUNARIA: Bezpieczeństwo – Eksploatacja – Zarządzanie na stronie wydarzenia: www.konferencja.basenprof.pl
Autor: Joanna Maląg - Portal Basenprof
Przeczytaj więcej:
„Fotorelacja z III Konferencji Hotel Spa Baseny i Saunaria”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3283/fotorelacja_z_iii_konferencji_hotel_spa_baseny_i_saunaria.html

„II Konferencja HOTEL SPA&POOL za nami” - www.basenprof.pl/aktualnosci/2083/ii_konferencja_hotel_spapool_za_nami.html

„Konferencja HOTEL SPA & POOL za nami” - www.basenprof.pl/aktualnosci/1675/konferencja_hotel_spa_pool_za_nami.html

zamknij

Przeczytaj także

Membranowe pompy dozujące EMEC do środków chemicznych
^^2058_1   Membranowe pompy dozujące stosowane są powszechnie w uzdatnianiu wody oraz w przemyśle chemicznym, a podstawowym wymogiem jest precyzyjne i niezawodne dozowanie. Warunek ten [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
Page generated in 0.02403 seconds.