Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - www.gov.pl

2022-10-18
I Europejski Kongres Sportu i Turystyki z udziałem kierownictwa MSiT
Już dziś, 18 października w Zakopanem rozpoczął się I Europejski Kongres Sportu i Turystyki. W ciągu trzech dni trenerzy, zawodnicy, biznes, media sportowe i turystyczne oraz politycy i liderzy opinii spotkają się w jednym miejscu, by debatować o wyzwaniach, jakie stają przed sportem w trzeciej dekadzie XXI wieku. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki – minister Kamil Bortniczuk oraz sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy.

Trzydniowy kongres wypełniony będzie wieloma interesującymi blokami tematycznymi poświęconymi  rozwojowi sportu i turystyki. Dyskusja dotyczyć będzie m.in. roli sportu w czasie wojny, organizacji wielkich wydarzeń sportowych, rozwoju sportu wyczynowego i powszechnego. Prowadzone będą także rozmowy o perspektywach rozwoju turystyki po pandemii. Bloki sportowe transmitowane będą przez stację Polsat Sport. Transmisje z Kongresu będzie można śledzić od wtorku do czwartku na antenie stacji Polsat Sport News.

Panele sportowe
  • Sankcje wobec Rosji – znaczenie dla przebiegu wojny i dla świata sportu – minister Kamil Bortniczuk (18.10, godz. 15:00)
  • Wspólna strategia wobec wojny. Czy międzynarodowe środowisko sportowe powinno stworzyć spójne zasady postępowania z agresorami? – minister Kamil Bortniczuk (18.10, godz. 18:00)
  • Sport w służbie rosyjskiej propagandy – minister Kamil Bortniczuk (19.10, godz. 12:00)
  • Wielkie imprezy w Polsce na przykładzie Mistrzostw Świata w siatkówce – minister Kamil Bortniczuk (19.10, godz. 17:00)
  • Igrzyska Europejskie Kraków Małopolska 2023 – największe wydarzenie sportowe 2023 roku na świecie wyzwaniem i wielką szansą promocji Polski – sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy (18.10, godz. 16:20)
  • Sportowe Talenty - ogólnopolski program identyfikacji talentów sportowych oraz rozpoznawanie predyspozycji motorycznych dzieci i młodzieży – minister Kamil Bortniczuk (19.10, godz. 11:00)
  • Turniej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" i jego rola w upowszechnianiu sportu – minister Kamil Bortniczuk (19.10, godz. 16:00)


Panele turystyczne

  • Gotowość na zmiany - jak budować odporność turystyki w czasach niepewności? – sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy (18.10, godz. 17:00)
  • Rola samorządu terytorialnego w rozwoju turystyki – sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy (19.10, godz. 9:00)
  • Wyzwania dla turystyki we współczesnym świecie – sekretarz stanu Andrzej Gut-Mostowy (19.10, godz. 14:00)
Materiały: MSiT
Przeczytaj także:
„Dodatkowe środki na realizację Programów MSiT w ramach FRKF”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3398/dodatkowe_srodki_na_realizacje_programow_msit_w_ramach_frkf.html

„Baseny uprawnione do zamrożonych cen energii!” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3397/baseny_uprawnione_do_zamrozonych_cen_energii.html

„Rozpoczęła się rejestracja na IV Konferencje Hotel Spa BASENY I SAUNARIA” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3395/rozpoczela_sie_rejestracja_na_iv_konferencje_hotel_spa_baseny_i_saunaria.html

zamknij

Przeczytaj także

DERMTIX R - badania PZH potwierdzają działanie wirusobójcze
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego chorobę COVID-19, oraz związanym z tym rosnącym zapotrzebowaniem na środki dezynfekcyjne i występujące ich niedobory, zachodzi uzasadniona potrzeba wydania [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.