Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności
Foto - www.aquanale.com

2023-02-23
Aquanale 2023 - powierzchnia wystawiennicza zarezerwowana w 85%
Międzynarodowe, wiodące targi branżowe Aquanale już za osiem miesięcy – 24-27.10.2023. Po zakończeniu fazy wczesnej rejestracji, powierzchnia wystawiennicza jest zarezerwowana w 85 procentach. Targi odnotowują duży odzew wystawców, tym wszystkie istotne dla rynku firmy krajowe i zagraniczne.

– Spodziewamy się bardzo dobrego Aquanale, które płynnie połączy się z mocnymi poprzednimi imprezami i będzie nadal się rozwijać – zwłaszcza, że ​​możemy teraz planować bez ograniczeń z ostatnich trzech lat - mówi Matthias Pollmann, wiceprezes ds. zarządzania targami Koelnmesse.
– Wypełniliśmy już ponad 85 procent powierzchni wystawienniczej, a przed nami jeszcze kilka miesięcy. –
dodaje Pollmann.

O atrakcyjności Aquanale dla międzynarodowej branży basenowej i wellness świadczy liczba potwierdzonych rejestracji przez prestiżowe firmy z Niemiec i zagranicy. Zgłosiły się już firmy z branży basenowej, technologicznej, uzdatniania wody, saun i Wellness.

Targi Aquanale po raz kolejny odbędą się w nowoczesnych halach północnych 7 i 8 Koelnmesse (Kolonia, Niemcy), które znajdują się bezpośrednio obok wejścia na północ od terenów targowych w Kolonii. Pawilon 7 zaprezentuje baseny i technologię basenową. W pawilonie 7 będzie również miejsce obrad Międzynarodowego Forum Basenów i Wellness. W pawilonie 8 zaprezentowane zostaną sauny, wanny z hydromasażem, wellness i spa oraz segment basenów prywatnych, w tym baseny naziemne.

Targi Aquanale osiągnęły porozumienie w sprawie strategicznego partnerstwa ze stowarzyszeniem fińskiej branży saunowej „Sauna from Finland”, w celu umożliwienia dodatkowej widoczności i wsparcia wysiłków uczestniczących firm z Finlandii w celu rozszerzenia eksportu na wiodących międzynarodowych targach.

– Targi są po to, aby łączyć ludzi, prezentować idee i tworzyć sieci o zrównoważonym wpływie. Stowarzyszenie fińskich firm z segmentu saun i wellness pod marką Sauna z Finlandii było bardzo przekonujące. Stoi za tym nie tylko bardzo długa tradycja saunowania, ale także przekształcenie tematu w teraźniejszość za pomocą nowoczesnych materiałów i form. Finlandia zdefiniowała nordycki styl życia tą tradycją. Oprócz solidnych, trwałych i zorientowanych na design produktów fińskich producentów wszelkiego rodzaju produktów do sauny, wyczuwalny także będzie szczególny klimat fińskiego saunowania. –
podkreśla Bettina Frias, Director of Aquanale.

Międzynarodowe Forum Basenów i Wellness (ISWF) już po raz dziesiąty odbędzie się podczas targów Aquanale. Organizowany i prowadzony przez BSW we współpracy z IAKS, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Obiektów Sportu i Rekreacji, przez wszystkie cztery dni targów prezentowany będzie pouczający i zorientowany tematycznie program specjalistyczny, który będzie dotyczył kwestii, które obecnie budzą dyskusje w branży i rzuci na nie światło z perspektywy różnych grup docelowych.

Wioska EWA (European Waterpark Association) wspólny projekt Europejskiego Stowarzyszenia Parków Wodnych (EWA) i Koelnmesse, w tym roku skupi się na temacie „Zielonych parków wodnych”. Wioska EWA będzie koncentrować się na dialogu z przemysłem, a głównym celem będzie omówienie kwestii istotnych dla operatorów basenów rekreacyjnych, Parków Wodnych i basenów publicznych oraz rozwój przełomowych koncepcji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.aquanale.com

Miejsce:
Koelnmesse GmbH
Messeplatz 1
50679 Cologne
Germany, Niemcy

Autor: Joanna Maląg - Portal Basenprof
Materiały: www.aquanale.com
Przeczytaj także:
„Trwają przygotowania do Aquanale i FSB 2023”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3348/trwaja_przygotowania_do_aquanale_i_fsb_2023.html

zamknij

Przeczytaj także

ZAMKNIĘTE - Jakie zadania zaplanować dla kierownictwa, marketingu, księgowości, kas?
Zapraszamy do przeczytania kolejnego artykułu z cyklu propozycji na efektywne zaplanowanie pracy w obiektach. ZAMKNIĘTE – taki napis widzimy na drzwiach obiektów wszystkich naszych klientów. Na [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.