Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności
Park of Poland - foto portal Basenprof

2023-03-09
Szkolimy kadry basenów przed sezonem letnim
Portal Basenprof rozpoczął cykl szkoleń dla obiektów basenowych. Program związany jest ze zbliżającym się letnim sezonem. Jak wiadomo, jest to czas natężenia ruchu w obiektach, a im więcej klientów, tym także więcej trudnej pracy dla Działów Obsługi Klienta.

Obiekty rekreacyjne, sportowe, kierujące swoją ofertę do ogółu społeczności, zderzają się często z wieloma trudnymi sytuacjami na płaszczyźnie pracownik – klient. Są to sytuacje, które wymagają odpowiednich rozwiązań.

Szczególnie w okresie natężonego ruchu, pracownicy mający bezpośrednio kontakt z klientami obiektu są narażeni na stres i zmuszeni do szybkiego reagowania na roszczenia/zastrzeżenia coraz bardziej wymagających, a zarazem zestresowanych trudnymi czasami klientów. Dlatego ważne jest wsparcie i wyposażenie ich w odpowiednią wiedzę i narzędzia, które pomogą na wprowadzanie nowej jakości obsługi, co wprost przekłada się na zadowolenie klientów, oraz bezpośrednie przychody i dobry wizerunek obiektu.

Lista dynamicznie się zapełnia, więc o wolne terminy oraz inne tematyczne szkolenia pytajcie na: szkolenia@basenprof.pl.

Przez najbliższe dni szkolimy ekipy z Park of Poland (obiekt na zdjęciach):


Park of Poland - foto portal Basenprof
Autor: portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Przemienniki częstotliwości w branży basenowej - oszczędności i większe możliwości dla obiektu
Czym jest przemiennik częstotliwości i jak może pomóc obniżyć koszty utrzymania obiektu basenowego? A co istotne - oszczędności to nie jedyna jego zaleta. Z artykułu dowiesz się: Czym jest [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.