Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności

Foto - www.builderpolska.pl

2023-03-24
Berndorf ze statuetką Złoty Polski Herkules 2022
W Polsce spółka Berndorf Bäderbau działa od roku 2002. Jej prezesem jest Marek Wrzal, który otrzymał tytuł i statuetkę Polski Herkules 2022. Berndorf ma na swoim koncie ponad 1000 realizacji na polskim rynku. Znajdują się w tym między innymi niecki basenów miejskich, hotelowych, terapeutycznych, termalnych oraz prywatnych.

Tytuł i statuetka POLSKI HERKULES przyznawane są przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder”. Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, organizacjom oraz menedżerom za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej. Ponadto laureatami są osoby, które swoją dotychczasową działalnością wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego budownictwa.

Marek Wrzal, prezes zarządu firmy ma 30-letnie doświadczenie i kilkaset zrealizowanych inwestycji basenowych ze stali nierdzewnej. Jak mówi– Z niecek basenowych firmy Berndorf Bäderbau może korzystać codziennie ponad 300 tys. osób na terenie całego kraju.


 
– Dzięki znakomitym materiałom oraz nowoczesnym rozwiązaniom projektowym realizujemy zarówno standardowe projekty, jak i również spełniamy bardziej unikalne, wyszukane zlecenia. Stal nierdzewna daje nieograniczone możliwości kształtowania oraz znakomitej jakości efekt końcowy. Nasze baseny wtapiają się harmonijnie w każde otoczenie. – dodaje prezes zarządu firmy Berndorf.

Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Jest to jedyny przedstawiciel na Polskę niecek ze stali nierdzewnej austriackiej firmy Berndorf Bäderbau. W Polsce z basenów z stali nierdzewnej firmy Berndorf można korzystać na ok. 500 obiektach.


***
Berndorf Baderbau Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości niecek ze stali nierdzewnej. Szeroka gama niecek począwszy od basenów miejskich, hotelowych, terapeutycznych, prywatnych, a także termalnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Witoldem Kołaczem –  Dyrektorem Regionu Południe i Pn.-Wsch., tel. +48 669 560 500, e-mail: w.kolacz@berndorf.pl
Autor: Joanna Maląg - Portal Basenprof
Materiały: www.berndorf.pl , Builder Polska
Przeczytaj także:
„Warto modernizować”
- www.basenprof.pl/artykuly/3336/warto_modernizowac.html

zamknij

Przeczytaj także

Chemia do stref SPA firmy Bayrol
Rekreacja w strefach SPA to obecnie prężnie rozwijający się kierunek użytkowników obiektów zarówno basenowych, jak i hotelowych. Zarządcy wspomnianych stref prześcigają się w ciągłym wzbogacaniu oferty. Ta [...]

zamknij

Polecamy firmy

PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.