Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - Kompleks Istebna Zagroń

2024-03-08
W Istebnej wybudują zewnętrzny Park Wodny
Rozpoczęła się budowa nowego Parku Wodnego. Atrakcja będzie znajdować się na terenie Kompleksu Istebna Zagroń.

Na terenie Kompleksu Istebna Zagroń rozpoczęły się prace budowlane. Jest to największa inwestycja od czasów otwarcia Zagronia. Jedną z atrakcji ma być wiszący basen, który zbudowany będzie kilka metrów nad ziemią.

- Za nami rok intensywnej pracy - planowania i projektowania tego, by stworzyć coś wyjątkowego, coś wielkiego, coś co będziecie mogli spotkać tylko u Nas. Budowa zewnętrznego Parku Wodnego to nasze Wielkie Marzenie, które chodziło nam po głowie już kilka lat a teraz postanowiliśmy je spełnić. Jakie mamy plany?

W ramach inwestycji zaplanowano m.in.:
- budowę 3 niecek z wodnym barkiem,
- budowę wiszącego basenu,
- budowę wodnego placu zabaw dla dzieci,
- budowę strefy Spa na ponad 300 mkw,

Według informacji w trakcie budowy korzystanie z obiektu będzie częściowo ograniczone, jednakże tylko przez pewien czas.

- W tym roku, w związku z intensywnymi pracami będzie ograniczony dostęp do naszego Ogrodu Natural Park, w najbliższych miesiącach nie będzie również dostępna zewnętrzna strefa spa. Najbardziej intensywne prace (te najbrudniejsze, z których musimy po prostu wyjść, gdzie będzie pracował ciężki sprzęt) zaplanowane są na najbliższą wiosnę. W kolejnych miesiącach będą wykonywane prace, które nie powinny utrudniać działalności ośrodka.

Otwarcie nowej atrakcji zaplanowano na przełomie maja i czerwca 2025 roku.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Kompleks Istebna Zagroń - www.istebna.org
Przeczytaj także:
„Budowa Saunarium w Aquapark Fala”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3697/budowa_saunarium_w_aquapark_fala.html

„Rozpoczęto przebudowę w Strzelcach Opolskich” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3696/rozpoczeto_przebudowe_w_strzelcach_opolskich.html

„Chronimy jeszcze mocniej - nowe obowiązki dla obiektów” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3695/chronimy_jeszcze_mocniej_-_nowe_obowiazki_dla_obiektow.html

zamknij

Przeczytaj także

Centrum danych ogrzewa wodę w basenie
Ciepło generowane przez niewielkie centrum danych o wymiarach zbliżonych do wielkości pralki wykorzystywane jest do ogrzewania wody publicznego basenu w obiekcie Exmouth Leisure Centre w brytyjskim mieście Devon. Komputery [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.