Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto: Portal Basenprof

2024-03-28
Targi World Hotel biją rekordy frekwencji
Międzynarodowe Targi Branży HotelarskiejWorld Hotel to jedne z największych w Europie wydarzeń wystawienniczych dla branży hotelarskiej. Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo – stolicy targowej euroregionu.

To wyjątkowa, jedyna na taką skalę impreza, podczas której odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi produktami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, innowacjami i trendami na rynku hotelarskim.
Oprócz nawiązywania nowych kontaktów i rozmów z przedstawicielami firm obecnych na targach, uczestnicy mogli skorzystać z udziału w dedykowanych panelach konferencyjnych i szkoleniach branżowych.

Oferta wystawców obejmowała szerokie spektrum produktów i usług hotelarskich, a Klienci World Hotel to między innymi właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk i sanatoriów, obiektów Spa & Wellness, ale też inwestorzy, deweloperzy, doradcy inwestycyjni, architekci czy dekoratorzy wnętrz. Targi to idealna okazja na nawiązanie współpracy biznesowej, opartej na wzajemnej korzyści w modelu B2B.


Foto: Portal Basenprof

Podczas ostatniej edycji, która odbyła się w dniach 12-14 marca br. Portal Basenprof miał swoje stoisko, które – z radością możemy stwierdzić – bardzo licznie odwiedzali przedstawiciele hoteli, ale także inwestorzy, którzy planują budowę basenów, lub saun.
Nasi eksperci podpowiadali naszym Gościom dobre, sprawdzone rozwiązania, rozmawiali o nowych trendach w zarządzaniu strefami pool i Spa, nowych technologiach, projektowaniu nastawionym na rentowność obiektu i wielu innych ważnych branżowych tematach mających pomóc w nowych inwestycjach, czy po prostu usprawnić codzienną pracę.


Foto: Portal Basenprof

Tegoroczna edycja bardzo mile nas zaskoczyła – okazuje się, że na nowo rozpoczyna się boom na branżowe wydarzenia, takie jak targi i konferencje. To bardzo cieszy, ponieważ w formule B2B najważniejsze jest budowanie relacji, a tylko tego typu eventy dają możliwość spotkania w jednym miejscu tylu przedstawicieli z branży.


Foto: worldhotel.pl

Portal Basenprof, jako Partner Medialny miał okazję wnikliwie przyjrzeć się ofercie i frekwencji odwiedzających. I musimy przyznać, że dla nas było to bardzo dobre wydarzenie, co potwierdzali też nasi liczni rozmówcy.

Dlatego nie było niespodzianką, że podczas trwającego jeszcze eventu, sprzedano 90 proc. powierzchni wystawienniczej na kolejny rok.
Z przyjemnością informujemy, że nasz portal znalazł się wśród wspomnianych 90 proc., więc na pewno spotkamy się na targach World Hotel w roku 2025. Już teraz zapraszamy na nasze stoisko i jednocześnie dziękujemy Organizatorom za świetne przygotowanie imprezy, a naszym Gościom, Partnerom i przedstawicielom firm za ciekawe i inspirujące rozmowy.

Do zobaczenia na World Hotel 11-13 marca 2025!
Autor: Diana Sinkiewicz - portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Portal Basenprof na Międzynarodowych Targach World Hotel”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3666/portal_basenprof_na_miedzynarodowych_targach_world_hotel.html

„Rozmowa z Katarzyną Bielską - Dyrektor Mareckiego Centrum Sportu i Rekreacji o konferencji Hotel Spa Baseny i Saunaria” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3660/rozmowa_z_katarzyna_bielska_-_dyrektor_mareckiego_centrum_sportu_i_rekreacji.html

zamknij

Przeczytaj także

Remont czy projekt basenu – najważniejsze są szczegóły
Kiedy projektujemy, lub po prostu przygotowujemy się do remontu basenu warto pochylić się nad z pozoru wydawałoby się mniej istotną kwestią, jaką są wykończenia. To od tych szczegółów zależy bowiem, jak odbiorą i [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.