Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - Mitiska REIM

2024-06-14
W Gliwicach zbudują Park Wodny
W kwietniu 2024 roku inwestor nieruchomości Mitiska REIM poinformował o podpisaniu umowy sprzedaży działki firmie Momentum Leisure. Teren przeznaczony zostanie pod budowę parku rozrywki i parku wodnego.

W kwietniu została podpisana umowa sprzedaży działki pod budowę nowej inwestycji w Gliwicach. Działka o powierzchni 6,7 ha znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Europa Centralna. Nowe zadanie będzie kolejnym krokiem do rozwoju projektu ponieważ powstanie tematyczny park rozrywki oraz park wodny.

Sylvie Geuten-Carpentier, Partner Zarządzający Mitiska REIM, dodaje: „Przejęcie Europa Centralna jest znaczącym uzupełnieniem naszego portfolio w Polsce, gdzie Mitiska REIM przyspiesza swoją ekspansję przez ostatnie 4 lata, budując dobrze zdywersyfikowany portfel 16 inwestycji typu Comfort Estate o łącznej powierzchni najmu brutto ponad 170 000m². Przejęcie Europa Centralna po raz kolejny pokazuje, jak potrafimy identyfikować inwestycje, w których widzimy znaczącą szansę na stworzenie nowoczesnego, przyszłościowego i atrakcyjnego projektu nieruchomości typu „confort” z wykorzystaniem możliwości i wiedzy specjalistycznej Mitiska REIM w zakresie aktywnego zarządzania aktywami.”

Inwestycja dewelopera Momentum Leisure będzie czwartym parkiem tematycznym i drugim parkiem wodnym powstałym w Polsce. Jej ukończenie zaplanowano w roku 2026. Dotychczasowe obiekty należące do firmy to Majaland Warszawa, Majaland Kownaty i jeszcze nie otwarty Majaland w Gdańsku.
Autor: Natalia Nowacka - portal Basenprof
Materiały: Mitiska REIM - www.mitiska-reim.com
Przeczytaj także:
„Budowa basenu w Otwocku”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3756/budowa_basenu_w_otwocku.html

„300 mln zł na program „Aktywna Szkoła”” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3755/300_mln_zl_na_program_aktywna_szkola.html

„Przedsezonowe otwarcie pływalni odkrytej” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3754/przedsezonowe_otwarcie_plywalni_odkrytej.html

zamknij

Przeczytaj także

BAYROL - profesjonalne systemy dla obiektów publicznych
Firma BAYROL wypuściła na rynek stację pomiarowo-regulacyjną Analyt 3 z linii Professional. Jest to już piąta wersja znanej stacji tej firmy. Analyt 3 służy do ciągłego pomiaru i regulacji wartości pH i zawartości [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.