Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
News Pływalniewięcej aktualności















Foto - MOSiR Jasło

2025-12-09
Przetarg: Modernizacja w Jaśle
UM Jasło ogłosiło zamówienia „Modernizacja krytej pływalni w Jaśle”, które jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska - Program Rozwoju Infrastruktury Sportowej - Edycja 2024.

Roboty obejmują w szczególności 2 zakresy:

CZĘŚĆ A - modernizacja niecki basenowej sportowej o wymiarach 25 m x 12,5 m oraz niecki basenowej do nauki pływania poprzez wymianę folii basenowej, wymianę urządzeń do cyrkulacji wody oraz wykonania oznakowania.

Szczegółowy opis: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja niecek Krytej Pływalni MOSiR w Jaśle poprzez wymanię folii basenowej w nieckach na folię o lepszych parametrach wytrzymałościowych niż obecna o grubości 1,5 mm. W ramach inwestycji planuje się wymianę folii PVC w dwóch nieckach – pływackiej i rekreacyjnej na dnie, ścianach bocznych, rynnach przelewowych, schodach wejściowych wraz z odtworzeniem oznaczeń tj. informacji o głębokości, numeru toru, pasów torowych oraz wymianę dysz dennych i kratek przelewowych. Wszystkie te prace mają zapewnić szczelność niecek, rynien przelewowych oraz styku rynien przelewowych z plażą.

CZĘŚĆ B - modernizacja natryskowni w zapleczu szatniowo-sanitarnym.

Szczegółowy opis: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja natryskowni polegająca na wymianie zużytych baterii prysznicowych na zestawy natryskowe składające się z baterii czasowych termostatycznych w wykonaniu podtynkowym w dedykowanych kasetach montażowych oraz wylewek. Sposób montażu baterii musi zapewniać łatwy dostęp do wszystkich elementów, konieczny do prowadzenia serwisu baterii. Wnęki montażowe i kasety muszą zapewniać pełną wodoszczelność aby nie dopuścić do zawilgocenia ściany w przypadku rozszczelnienia się połączeń gwintowanych lub innych uszkodzeń.

Termin składania ofert to 19 grudnia 2025, godz. 10:00.
Autor: Miłosz Lesiuk - Portal Basenprof
Materiały: UM Jasło - https://um.jaslo.pl/pl/
Przeczytaj także:
„Budowa kąpieliska w Bobowej”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/3866/budowa_kapieliska_w_bobowej.html

„Podpisano umowę na budowę basenów w Żyrardowie” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3864/podpisano_umowe_na_budowe_basenow_w_zyrardowie.html

„Powstanie pierwszy basen w Staroźrebach” - www.basenprof.pl/aktualnosci/3862/powstanie_pierwszy_basen_w_starozrebach.html

zamknij

Przeczytaj także

Suszarki, które sprawdzą się na każdym basenie
Szybko, bezpiecznie i skutecznie – tak powinny działać suszarki do włosów i rąk, z którymi mamy do czynienia na pływalniach. Muszą wysuszyć włosy po wyjściu z wody i ręce po opuszczeniu toalety. W ofercie [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej


Kongres Kobiet Branży Pool/Spa



Copyrigth Basenprof © 2012-2026. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.