Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Wizualizacja Aquaparku w Chełmie - foto archiwum inwestora

2014-10-14
Przetarg na Aquapark w Chełmie
Chełm jest kolejnym miastem, które chce własnego Aquaparku. Po długich przygotowaniach spółka Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie ogłosiła przetarg na jego budowę. Otwarcie kopert z ofertami przewidziano na 20 listopada br.

Władze miasta wierzą przetarg uda się rozstrzygnąć bez przeszkód i firma, która go wygra wejdzie na plac budowy już w grudniu tego roku. Plany zakładają, że Aquapark zostanie oddany do użytku w maju 2016 r.

Szacunkowy koszt budowy chełmskiego wodnego parku to 60 mln zł. W ramach tej kwoty wykonawca ma wybudować wielofunkcyjny, trzykondygnacyjny budynek główny, wewnętrzne niecki basenowe, naziemny parking, i dwa wjazdy od strony ul. Trubakowskiej. Wykonawca zobowiązany będzie także do urządzenie pomieszczeń z saunami i fitness, miejsc dla relaksu, siłowni, kręgielni i boisk do squash'a oraz zainstalowanie wanien z hydromasażem i kompleksu zjeżdżalni.
Źródło: Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o.

zamknij

Przeczytaj także

Wanny Spa HotSpring – wyjątkowa jakość od ponad 40 lat
Wanny spa zwane potocznie „jacuzzi” to dzisiaj obowiązkowe wyposażenie każdego Spa. I to zarówno prywatnego, znajdującego się wewnątrz domu lub w ogrodzie jak i takiego dostępnego dla gości hotelowych, czy [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.