Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Misza
W sytuacji, gdy na basenie będzie mogło przebywać jednocześnie tylko kilka osób pociąga za sobą realne widmo bankructwa, a pamię...
Automat basenowy - wysłana przez Grzegorz W.
W zależności od przeznaczenia basenu wymagania mogą być zróżnicowane.Dla basenu użytkowanego komercyjnie wiążące będą wymagania ...
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Ostatnie komentarze:
 • 2020-05-29 17:02:36 - Bartek
  Zamówili, zapłacili i jest zbędne? Nie używali? Kto na coś takiego pozwala? A może kupili nie to co trzeba? Tak czy inaczej "ręce opadywują"
 • 2020-05-28 13:38:06 - asdf
  wszystko fajnie, ale te jasne słupy za przeszkleniem...
 • 2020-05-27 15:02:13 - Adi
  Nareszcie!

 • Wizualizacja Aquaparku w Chełmie - foto archiwum inwestora
  Dodaj komentarz
  2
  2014-10-14
  Przetarg na Aquapark w Chełmie
  Chełm jest kolejnym miastem, które chce własnego Aquaparku. Po długich przygotowaniach spółka Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie ogłosiła przetarg na jego budowę. Otwarcie kopert z ofertami przewidziano na 20 listopada br.

  Władze miasta wierzą przetarg uda się rozstrzygnąć bez przeszkód i firma, która go wygra wejdzie na plac budowy już w grudniu tego roku. Plany zakładają, że Aquapark zostanie oddany do użytku w maju 2016 r.

  Szacunkowy koszt budowy chełmskiego wodnego parku to 60 mln zł. W ramach tej kwoty wykonawca ma wybudować wielofunkcyjny, trzykondygnacyjny budynek główny, wewnętrzne niecki basenowe, naziemny parking, i dwa wjazdy od strony ul. Trubakowskiej. Wykonawca zobowiązany będzie także do urządzenie pomieszczeń z saunami i fitness, miejsc dla relaksu, siłowni, kręgielni i boisk do squash'a oraz zainstalowanie wanien z hydromasażem i kompleksu zjeżdżalni.
  Źródło: Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o.
  
  Komentarze
  baseniarz
  2014-10-15 16:05:11
  W jaki sposób ma zostać zbudowany taki obiekt za kwotę 6 mln złotych? Przecież to nierealne. Chyba wdarł się jakiś błąd autorowi ;)
  Odpowiedz
  Basenprof
  2014-10-15 21:07:04
  Bardzo dziękujemy za uwagę, rzeczywiście chochlik wymazał nam zero. Oczywiście chodzi o 60 mln - już się poprawiamy :-)
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Zjeżdżalnia WILD STREAM – ciekawa realizacja Firmy Mazur
  Jedną z nowszych realizacji Firmy Mazur jest wodna zjeżdżalnia typu rwąca rzeka o nazwie „Wild Strem”. Premiera konceptu atrakcji tego typu miała miejsce podczas targów Euro Attractions Show 2017 w Berlinie a [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.
  Park Wodny Trzy Fale chce sprzedać w atrakcyjnej cenie nieużywany elektrolizer MZE 1500 produkcji Dinotec - więcej szczegółów