Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Automat basenowy - wysłana przez demonik321
Witam jaki osprzęt do dozowania chemii potrzebuję do basenu 100m3?
wentylacja hali basenowej - wysłana przez Schodyvom
Ale chyba juz znalazlem
Koronawirus . zamykanie pływalni . - wysłana przez Jacek
U nas nastąpiła zmiana strategii - prognozy przewidują dłuższy przestój, więc dzisiaj spuszczamy wodę z dużych niecek  . Pozdraw...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-03-28 16:09:52 - Aneta Sz,
  Super, będę zaglądać :-)
 • 2020-03-26 12:19:57 - Portal Basenprof
  Dzień dobry, przesyłamy link ze wszystkimi warunkami, jakie należy spełnić. Wygląda na to, że podpis elektroniczny nie jest wymagany, jeśli wysyłka odbędzie się drogą [...]
 • 2020-03-25 13:36:07 - Agnieszka
  czy wnioski wymagają podpisu elektronicznego?

 • Termy Maltańskie - archiwum www.termymaltanskie.com.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2015-04-14
  Termy Maltańskie szukają sponsora

  Termy Maltańskie planuje pozyskać tytularnego sponsora. Według szacunków mogłoby to generować zysk w wysokości nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie.

  Jak informuje zarząd spółki Termy Maltańskie, podmiot (może to być zarówno osoba prawna jak i osoba fizyczna), który przedstawi kandydata na Sponsora Tytularnego i doprowadzi do podpisania przez Spółkę umowy z przedstawionym przez siebie kandydatem otrzyma, tytułem wynagrodzenia, 8% wartości sumy zaoferowanej przez kandydata na Sponsora Tytularnego (liczonej w stosunku rocznym) jednak nie więcej niż 50.000,00 zł.

  Zarząd nie stosuje żadnych ograniczeń w stosunku do podmiotów rekomendujących kandydata na Sponsora Tytularnego z zastrzeżeniem, że nie może to być podmiot wobec którego toczy się postępowanie sądowe, nie może to być podmiot karany za przestępstwo gospodarcze. Spółka zawrze umowę z podmiotem, który przedstawi najkorzystniejszego, z punktu widzenia Spółki, kandydata na Sponsora Tytularnego.

  Nie wiadomo jeszcze, kto zainwestuje w reklamę swojej firmy za pośrednictwem poznańskiego Aquaparku, na razie trwają podobno niezobowiązujące rozmowy z trzema przedsiębiorstwami. Termy Maltańskie są obecnie gospodarzem telewizyjnego show „Gwiazdy skaczą do wody” a to na pewno doda temu miejscu jeszcze większej popularności, co nie jest bez znaczenia dla potencjalnego sponsora.

  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Top 10 polskich Aquaparków
  Liczący się w branży turystycznej magazyn Travelist przedstawił swoje propozycje Top 10 najlepszych Aquaparków w Polsce, zachęcając swoich czytelników do odwiedzenia tych miejsc. Jakie obiekty znalazły się na ich liście [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.