Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Wrocławski Park Wodny - foto www.aquapark.wroc.pl

2015-04-22
Wrocławski Park Wodny stawia na zabawę

Wrocławski Park Wodny przygotowuje na 14 maja br. „Aquanalia”, czyli kilkugodzinną imprezę która wchodzi w skład tradycyjnych corocznych Juwenaliów. To kolejna edycja tego pomysłu, podczas której organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla wrocławskich żaków. Będą to m.in.: zjeżdżanie na czas, waterpolo, siatkówka plażowa, czy bitwa na balony. To świetny sposób na przyciągnięcie młodych ludzi do Aquaparku i zachęcenie ich do częstszego odwiedzania tego obiektu.

Kolejny pomysł, który jest zarazem idealnym sposobem na aktywny marketing w sieciach społecznościowych, to zabawa w poszukiwania karnetów. Ten wpisujący się w różnego typu gry uliczne projekt zachęca wrocławian do zabawy, jednocześnie budując więź i przywiązanie swoich klientów. Dopełnieniem jest tu specjalnie na tą okazję stworzony filmik, który jest przewodnikiem w poszukiwaniach „skarbu”.

Autor: DoP – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Stacja PoolRelax dla basenów hotelowych i wanien spa
Nowe wersje stacji PoolRelax przeznaczone są do uzdatniana wody w wannach spa oraz prywatnych basenach hotelowych. Dezynfekcja wody następuje za pomocą chloru lub aktywnego tlenu. Dwie wersje Stacje dostępne są w [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.