Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Sauna Fińska od 27 kwietnia zostanie zastąpiona Sauną Śląską - foto www.aquadrom.pl

2015-04-28
Aquadrom otwiera największą na Górnym Śląsku saunę

Aquadrom w Rudzie Śląskiej w pierwszy weekend maja br. otwiera nową atrakcję. Będzie to największa na Górnym Śląsku sauna, która ma zastąpić dotychczasową saunę fińską. Sauna Śląska – bo o niej mowa – będzie wyposażona w system multimedialny, dzięki któremu będą się w niej odbywały multimedialne seanse przygotowywane przez saunamistrzów.

Nowa inwestycja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu miejsce. Klienci sauny przybywali coraz liczniej i tak w roku 2014 ilość amatorów saunowania wzrosła blisko trzykrotnie a w pierwszym kwartale br. Aquadrom odnotował kolejny 30 – procentowy skok odwiedzin saunarium.

Sauna Śląska powstała z połączenia dwóch istniejących wcześniej saun (fińskiej i koloroterapii), dzięki czemu obiekt zyskał o wiele większą powierzchnię do saunowania.

Do tej pory w rudzkim wodnym parku zorganizowano pierwsze w kraju zawody saunamistrzów, mistrzowie z Aquadromu zdobywali także przez ostatnie dwa lata wiele nagród w zawodach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki nowej dużej saunie, zarządcy planują na stałe wpisać w wydarzenia saunarium organizowanie cyklicznych tzw. aufguss show (są to specjalne kilkunastominutowe rytuały relaksacyjne polegające na odgrywaniu historii przy zsynchronizowanej muzyce, światłach, zapachach i temperaturze). Rudzcy saunamistrzowie zapraszają na pokazy o ciekawie brzmiących nazwać, m.in. „Walka o życie”, „Wojowniczka”, „Dark Hunter” i.in.

Autor: DoP – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Membranowe pompy dozujące EMEC do środków chemicznych
^^2058_1   Membranowe pompy dozujące stosowane są powszechnie w uzdatnianiu wody oraz w przemyśle chemicznym, a podstawowym wymogiem jest precyzyjne i niezawodne dozowanie. Warunek ten [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.