Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności


Foto - Saunarium Aquapark Wrocław

2015-05-05
W Aquaparku Wrocław powstaje nowy dom saunowy

W Aquaparku Wrocław rozpoczęła się realizacja kolejnej inwestycji – tym razem dotyczącej rozbudowy Ogrodu Saunowego. Już w czerwcu 2015 planowane jest uroczyste otwarcie nowej sauny – pierwszej we Wrocławiu zewnętrznej sauny ziemnej wyposażonej w kominek opalany drewnem.

Tereny zielone Saunarium tworzą największy w Polsce kompleks zewnętrznej infrastruktury saunowej. Jego obszar wynosi obecnie 1.680 m2, zaś po rozbudowie powiększy się do ponad 2.100 m2. Na jego terenie znajdują się obecnie dwie sauny fińskie, basen do chłodzenia ciała, natryski oraz harmonijnie skomponowana roślinność pozwalająca gościom na wyciszenie umysłu i relaks.

Innowacyjność nowej sauny polega na nietypowej konstrukcji - pomieszczenie będzie bowiem zbudowane poniżej poziomu ziemi. W środku sześciokątnej sauny ziemnej znajdzie się opalany drewnem kominek tworzący niepowtarzalną atmosferę. Sauna zostanie zbudowana z drewna kelo, które stanowi najlepszy materiał do konstrukcji tego typu obiektów (temperatura w nowej saunie wyniesie 85-95°C, zaś wilgotność: 10 - 20%).


zamknij

Przeczytaj także

Zintegrowane strony www dla obiektów sportowo-rekreacyjnych
Najnowsze trendy w zakresie sprzedaży i relacji z klientem podążają w kierunku systemów mobilnych. Za chwilę każdy, kto nie będzie wykorzystywał w swojej działalności mobilnych rozwiązań, zostanie daleko z tyłu za [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.