Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Foto-H2Ostróg

2015-05-28
Dzień Dziecka w aquaparku H2Ostróg
Zajęcia animacyjne, nauki pływania, mecze piłki wodnej oraz ciekawe gry i zabawy – to atrakcje, jakie z okazji Dnia Dziecka przygotuje dla najmłodszych użytkowników raciborski aquapark H2Ostróg już w najbliższą sobotę, 30 maja, w godzinach od 10.00 do 15.00. Organizowane zajęcia będą bezpłatne dla wszystkich, którzy w tym czasie zakupią dowolną wejściówkę na basen.
 
Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień w roku dla wszystkich dzieci, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji zarządcy raciborskiego aquaparku H2Ostróg przygotowują wiele ciekawych atrakcji. Dzień Dziecka w wodzie odbędzie się w sobotę, 30 maja. Mali miłośnicy wodnych zabaw będą mogli od godz. 10.00 do 11.00 skorzystać z darmowych lekcji pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Następnie, o godz. 11.00 do samego południa odbędą się rozgrywki piłki wodnej. Od godz. 12.00 przygotowano wiele gier i zabaw z nagrodami. – Wzorem ubiegłego roku chcemy przeprowadzić wyścigi na zjeżdżalniach, zawody na torze przeszkód i ślizgaczach. Ponadto przygotowujemy jeszcze kilka innych, ciekawych konkurencji, o których młodzi bywalcy naszego parku wodnego dowiedzą się już na miejscu. Szczegółów nie zdradzamy, ale na pewno będziemy się dobrze bawić - zapewnia i zarazem zaprasza na Dzień Dziecka do aquaparku, Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w OSiR Racibórz. 

Po dużej dawce adrenaliny i rywalizacji, od godz. 13.00 będzie można ponownie wziąć udział w naukach pływania. Zabawę w wodzie zakończą godzinne animacje dla najmłodszych uczestników imprezy. Do zabawy przyłączy się również Akademia Fitness, której filia mieści się właśnie w budynku pływalni, na I piętrze. W klubie o godz. 12.00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych Fit Kids oraz niespodzianki. Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny.

- Ubiegłoroczna duża frekwencja, uśmiechy na twarzach dzieci, zadowoleni rodzice były dowodem na to, że nie każdy Dzień Dziecka musi obfitować w słodkości oraz drogie prezenty. Rodzinne wyjście do aquaparku, udział w rywalizacji sportowej z rówieśnikami, czy wspólna nauka pływania dostarczyła najmłodszym nie mniej radości. Mamy nadzieję, że tegoroczne święto będzie równie udane jak to sprzed roku
– podsumowuje i zaprasza do aquaparku Krzysztof Borkowski, wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, zarządca H2Ostróg.
Autor: Justyna Korzeniak
Materiały: Archiwum H2Ostróg

zamknij

Przeczytaj także

Przypominamy procedury dla stref Wellness
W związku z wątpliwościami dotyczącymi wytycznych dla stref Wellness w zakresie wykonywania zabiegów, informujemy, że obowiązują zapisy GIS z dn. 4 kwietnia 2020r. Wytyczne dla stref Wellness - gabinety [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.