Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Aquadrom Ruda Śląska - foto www.aquadrom.pl

2015-09-02
Aquadrom w Rudzie Śl. coraz popularniejszy

Rodzime Aquaparki stają się coraz popularniejszą i bardziej dostępną formą rozrywki Polaków. Okres letni to najlepszy czas dla wielu tego typu obiektów. Z rekordowej frekwencji może się cieszyć zarządca Aquadromu w Rudzie Śląskiej – w sierpniu br. baseny odwiedziło blisko 62 tysiące użytkowników.

To o ponad 10 tysięcy więcej niż w analogicznym miesiącu w roku ubiegłym, kiedy w obiekcie zanotowano wejście około 50 tysięcy osób.

Jak pokazują statystyki, z każdym rokiem zainteresowanie rekreacją w rudzkim Aquadromie rośnie. Podczas gdy w roku 2013 obiekt odwiedziło łącznie 322 tysiące klientów, w roku 2014 r. było ich już ponad 426 tysięcy, z czego 20 tysięcy biletów sprzedano w okresie świątecznym na przełomie grudnia 2014r. i stycznia 2015r.

Autor: DoP – portal Basenprof

zamknij

Przeczytaj także

Interbad 2022 - efektywność energetyczna i zrównoważony rozwój
Tegoroczne targi Interbad skupią się na rozwiązaniach proekologiczno-ekonomicznych wynikających kryzysu energetycznego i ciągłych podwyżek cen prądu. Baseny, sauny stały się integralną częścią codziennego życia, a [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.