Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności2015-09-11
Już w następny czwartek rozpoczną się Aqua-Therm Warsaw
Już niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia pierwszej w Polsce edycji międzynarodowych targów Aqua-Therm Warsaw. Na tej trzydniowej imprezie, która odbędzie się w dniach 16-18.09.2015r., nie zabraknie także miejsca dla branży basenowej.

Międzynarodowe targi Systemów grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aqua-Therm to globalnie rozpoznawalna marka, obecna w 11 krajach. Po raz pierwszy odbędą się w Polsce, co z pewnością ucieszy wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w tych targach za granicą.

Aqua-Therm Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń branży HVAC w Polsce. Na organizowanych targach prezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia i rozwiązania branży HVAC / instalacji / basenów oraz SPA. Targi stanowią także doskonałą okazję do spotkań przedstawicieli przemysłu HVAC z lokalnymi przedsiębiorstwami oraz do wymiany cennych informacji i negocjacji kontraktów. Założeniem targów jest umożliwienie szybszego dotarcia innowacji na rynki lokalne w Polsce.

Aqua-Therm Warsaw to efektywny sposób na osiągniecie swoich planów biznesowych w Polsce. Międzynarodowy charakter imprezy ułatwi każdej firmie na dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych nie tylko z Mazowsza czy Polski, ale także z zagranicy.

Towarzyszące imprezie targi Warsaw Build 2015 doskonale tworzą efekt synergii, gromadząc jeszcze większą liczbę branżowych ekspertów, oraz trendów z innych sektorów budownictwa.


Sektor basenów i spa


Tym, co będzie odróżniało targi Aqua-Therm Warsaw od innych imprez o podobnej tematyce, jest sekcja poświęcona rynkowi basenów i SPA, który w Polsce kształtuje się interesująco. Jego wartość szacowana jest na 60 mln dolarów amerykańskich i stale rośnie – nawet o 10-20% rocznie. Od początku maja 2014 roku, inwestorzy podpisali porozumienia w sprawie dotacji wartych niemal 57 mln USD. W ciągu najbliższych 4-5 lat, ilość resortów SPA & Wellness w Polsce prawdopodobnie ulegnie podwojeniu – obecnie takich obiektów jest u nas ok. 600.


Dowiedz się więcej na: www.aquatherm-warsaw.com/glowna

Broszura do pobrania - www.basenprof.pl/pliki/93.pdf

Patronem medialnym Aqua-Therm Warsaw jest portal Basenprof.
Autor: PaW – portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Budownictwo, inwestycje, baseny”
- www.basenprof.pl/aktualnosci/594/budownictwo_inwestycje_baseny.html

„Aqua-Therm Warsaw” - www.basenprof.pl/wydarzenia/93/aqua-therm_warsaw.html

„Aqua Therm - międzynarodowa marka już w Polsce” - www.basenprof.pl/artykuly/546/aqua_therm_miedzynarodowa_marka_juz_w_polsce.html

zamknij

Przeczytaj także

Optymalizacja zużycia energii na obiektach basenowych
Poprawa efektywności filtracji a energochłonność 1. Główne czynniki energochłonne na obiektach basenowych W świadomości większości osób głównym czynnikiem kosztotwórczym na [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.