Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Manta w Wodzisławiu Śląskim - foto www.mosir-centrum.pl

2015-10-16
Wodzisławska „Manta” otwarta
W czwartek 15 października br. po generalnym remoncie został otwarty basen na Wilchwach w Wodzisławiu Śląskim. Obiekt całkowicie zmienił wygląd i otrzymał nową nazwę – teraz oficjalnie nazywa się „Manta”.

Modernizacja – którą wymusił bardzo zły stan pływalni - trwała od kwietnia br. i obejmowała praktycznie cały obiekt wraz z dociepleniem budynku, nową elewacją i generalnym remontem wewnątrz. Inwestycja kosztowała ponad 5,5 mln zł, a zdecydowana większość pieniędzy pochodziła ze środków zewnętrznych - 98 % to dofinansowanie z UE oraz z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wewnątrz wchodzących wita ciekawie zaaranżowany Punkt Obsługi Klienta z wbudowanym w ladę dużym akwarium. Na hali basenowej powstała widownia z miejscami siedzącymi, zamontowano profesjonalne nagłośnienie oraz monitoring. W szatniach na użytkowników czekają nowe szafki i przebieralnie.

Dzięki wdrożonemu systemowi ESOK na basen nie będzie już trzeba wpuszczać klientów tylko o pełnych godzinach.

Podczas otwarcia i dni otwartych z basenu można korzystać bezpłatnie.
Autor: PaW – portal Basenprof
Przeczytaj także:
„Wodzisław Śląski modernizuje basen” - www.basenprof.pl/aktualnosci/634/wodzislaw_slaski_modernizuje_basen.html

zamknij

Przeczytaj także

Utrzymanie czystości w obiektach rekreacyjno-sportowych to poważna sprawa
POTRZEBY OBSZARU Duże ośrodki rekreacyjno-sportowe generują dwa rodzaje potrzeb w zakresie utrzymania czystości. Z jednej strony konieczne jest zadbanie o tereny zewnętrzne: parkingi, alejki, chodniki, boiska, trawniki. Z [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.