Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Aktualnościwięcej aktualności2015-10-23
Nowe zjeżdżalnie w Parku Wodnym w Krakowie
Park Wodny w Krakowie od 15 lat jest jedną z czołowych atrakcji sportowo-rozrywkowych Małopolski. W tym czasie odwiedziło go niemal ponad 10 milionów osób, a stałych klientów z Krakowa i okolic, regularnie zażywających tu relaksu, ciągle przybywa. Obiekt jest nieustannie modernizowany, a w ostatnim czasie przechodzi gruntowny remont, gdyż wymienione zostają wszystkie zjeżdżalnie zewnętrzne.

Jak poinformowała nas Anna Balasa z krakowskiego Aquaparku, właśnie zakończył się  pierwszy etap procesu wymiany zjeżdżalni zewnętrznych. Do użytku Klientów zostały oddane dwie całkiem nowe zjeżdżalnie:


KONGO (zjeżdżalnia pontonowa)

Zjeżdżalnia pontonowa o nazwie Kongo. Powiązana tematycznie z klimatem dżungli. Rura o długości ok. 165 metrów, w kolorze zielonym i żółtym. Wewnątrz efekty dźwiękowe: imitowane odgłosy egzotycznych ptaków i zwierząt. Zjazd rurą zapewnia wrażenie pontonowego spływu rzeką w dżungli. Do użytku oddane będą pontony 1- i 2-osobowe. Dostępna w wieku od 10 lat; od 6 lat możliwość zjazdu z pełnoletnim opiekunem w pontonie dwuosobowym.

NITRO

Zjeżdżalnia Nitro bez łączeń, cała w kolorze czerwonym z czarnymi obręczami. Ekstremalna prędkość zjazdu. Wyposażona dodatkowo w efekty wizualne imitujące pas startowy. Długość rury wynosi 106 m. Dostępna w wieku: od 14 lat.


Krakowski Park Wodny to obiekt, który łączy w sobie wszystko to, co jest charakterystyczne dla zdrowego stylu życia oraz świetną zabawę dla osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Znajduje się tutaj największa w Polsce hala basenowa z kompleksem trzech ogromnych niecek wodnych i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z mnóstwem atrakcji wodnych takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z hydromasażami, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania.

W krakowskim obiekcie jest też mnóstwo atrakcji dla dzieci w specjalnej osobnej strefie. Znajdują się tam: Statek Piracki, Wyspa Piratów z trzema minizjeżdżalniami oraz zjeżdżalnią Tęczową i rodzinną zjeżdżalnią Aligator. Zjeżdżalnie są zróżnicowane wiekowo i stopniowane pod względem trudności. Głębokość wody w brodziku dla Dzieci nie przekracza 0,6 metra. Jesienną rozgrzewkę zapewnią jacuzzi z wodą solankową oraz nowoczesny zespół saunowy (sauny parowe i suche, sauna solna i studnia lodowa). Znajduje się tutaj także Wellness Club z bogatą ofertą zajęć z gałęzi fitness, tańca, jogi i sportów walki, na trzech poziomach zaawansowania, dostępnych dla dzieci i dorosłych.

Atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest jedna z najnowocześniejszych technologii oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC. Wizyta w Parku Wodnym niesie ze sobą przyjemność pływania, radość z wodnych zabaw i odprężenie dla organizmu. Znajduje się tutaj także restauracja i Barek Wodny, więc można się posilić bez wychodzenia z hali basenowej.


Spragnieni kąpieli słonecznych, w sezonie letnim mogą udać się na Plażę Aquapark, która jest wydzielonym terenem na świeżym powietrzu, bezpośrednio połączonym z budynkiem Parku Wodnego. Znajduje się tam brodzik, urokliwe wodne kaskady, orzeźwiającą zieleń, wygodne leżaki, a przede wszystkim… wytchnienie od zgiełku miasta.

Więcej na www.ParkWodny.pl

zamknij

Przeczytaj także

Dezynfekcja tlenem aktywnym
Od ponad 20 lat firma Bassau dostarcza wysokiej jakości akcesoriów i preparatów wykorzystywanych nie tylko w saunach, ale także w basenach publicznych i prywatnych. W tej kategorii znajduje się specjalny tlen aktywny [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.