Napisz o obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę TV Basenprof Newsletter Rozmawiaj na forum

Aktualnościwięcej aktualności

Ostatnie posty na forum:

Ruszyliśmy - wysłana przez MatthewlaG
adult sex cams free hot hidden cam sex amature teen webcam 08. jasmin sex cams free gay webcams hidden camera girls nude. japane...
Ostatnie komentarze:
 • 2020-12-03 11:15:16 - Sylwek
  Ogromne gratulacje!!! Miejmy nadzieję, że za rok będzie nominowanych więcej firm z naszej branży.
 • 2020-10-26 13:34:00 - Karl
  Baseny muszą być otwarte, tak jak wszystkie inne gałęzie gospodarki, bo inaczej nie będziemy mieć do czego wracać.
 • 2020-10-17 10:01:47 - Portal Basenprof
  Z zakazu wyłączone są tylko wybrane działania a nie wszystkie baseny, ale zgadzamy się, że zapisy nie są do końca jasne, dlatego zwróciliśmy się do legislatora o jasną [...]

 • Dodaj komentarz
  0
  2015-11-25
  Gmina Nisko wybuduje krytą pływalnię
  W Racławicach w gminie Nisko, przy Centrum Sportowo-Rekreacyjnym powstanie nowa kryta pływalnia. Będzie to pierwszy basen w tym mieście, bo do tej pory mieszkańcy musieli dojeżdżać do okolicznych miejscowości, np. do pływalni w Stalowej Woli.

  Rozpoczęcie budowy planowane jest na 2017 rok. Inwestor – Miasto i Gmina Nisko wybrał właśnie firmę, która opracuje dokumentację.

  Plany zakładają budowę obiektu, w skład którego wejdą: basen sportowy z widownią, basen rekreacyjny, wodny plac zabaw, sauna, strefa Spa.

  Koszt opracowania dokumentacji szacowany jest na kwotę 100 tys. zł, natomiast na budowę gmina przeznaczy 12 mln zł. Samorządowcy podkreślają, że część z tych pieniędzy chcieliby pozyskać ze źródeł zewnętrznych.
  Autor: PaW – portal Basenprof
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Nabór wniosków do Programu „Sport Akademicki” 2021
  Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłasza nabór wniosków do Programu „Sport Akademicki” w 2021 r. w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu [...]
  
  zamknij

  Polecamy firmy

  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.