Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof

Aktualnościwięcej aktualności


Foto - www.umig.olkusz.pl

2016-01-22
W budżecie obywatelskim Olkusza nauka pływania
Niektóre z miast w ramach budżetu obywatelskiego proponują nie tylko inwestycje w budowanie infrastruktury, ale także w działania związane z kulturą oraz sportem. Miasto Olkusz w jednej z 56 propozycji ujęło zajęcia nauki i doskonalenia pływania i młodzieży oraz zajęcia aqua aerobicu dla dorosłych mieszkańców Olkusza i okolic, które miałyby się odbywać na olkuskiej krytej pływalni. Na to zadanie zaproponowano kwotę 48.950,00 zł.

Jak powiedział burmistrz Olkusza Roman Piaśnik, realizacji dostąpią te zadania, które do 12 lutego zyskają największe poparcie. Do oddania głosu zapraszał wszystkich mieszkańców Gminy Olkusz, którzy ukończyli 16 rok życia. Początek głosowania ze względu na ferie zimowe został przesunięty z 18 stycznia na 1 lutego br.
Źródło: UMiG Olkusz

zamknij

Przeczytaj także

Przypominamy procedury dla stref Wellness
W związku z wątpliwościami dotyczącymi wytycznych dla stref Wellness w zakresie wykonywania zabiegów, informujemy, że obowiązują zapisy GIS z dn. 4 kwietnia 2020r. Wytyczne dla stref Wellness - gabinety [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.