Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
News Pływalniewięcej aktualności















Dominik Graf na konferencji prasowej (w środku) - foto Łukasz Drążkiewicz

2016-03-23
Dyrektor Dryden Aqua w Polsce
Wczoraj do koszalińskiego parku wodnego przyjechał Dominik Graf, dyrektor zarządzający szkockiej firmy Dryden Aqua – producenta technologii uzdatniania wody DAISY, która została wdrożona w tym obiekcie.

Przyjazd związany był z prowadzonymi obecnie badaniami nad wspomnianym systemem, które prowadzi Politechnika Śląska. Dla producenta była to także okazja do zwizytowania całego obiektu, który – jak stwierdził – według niego plasuje się w czołówce Aquaparków na świecie zarówno pod względem architektonicznym, jak i wyposażenia.

Dominik Graf ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży basenowej a w Dryden Aqua odpowiedzialny jest za rynek globalny.
Autor: DiS – portal Basenprof
Przeczytaj także: „Dr inż. Piechurski o badaniach systemu Daisy” - www.basenprof.pl/artykuly/952/dr_inz_piechurski_o_badaniach_systemu_daisy.html

zamknij

Przeczytaj także

Te zjeżdżalnie zrewolucjonizują rynek !
Parki wodne nie tracą na popularności, a klienci szukają coraz bardziej oryginalnych wrażeń. Jak sprostać najnowszym oczekiwaniom i wyróżnić się w branży…? Aquaparki na całym świecie prześcigają [...]

zamknij

Polecamy firmy


Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury Basenowej


Kongres Kobiet Branży Pool/Spa



Copyrigth Basenprof © 2012-2026. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.