Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-09-27 09:58:58 - LouisLoank
  Hola to all. We are excited we heard the guidance here. I’ve been poking around for this info for years and I will be sure to tell my sisters to swing by. The other day [...]
 • 2022-09-26 10:21:41 - Bożena
  Czy zatem obiekt hotelowy posiadający nieckę basenową 16m długości i najwyższą głębokość 110m będzie wymagał zatrudnienia ratownika ?
 • 2022-09-25 02:10:23 - Rexonattavempolime
  [url=]http://loveplanet.gq/[/url]

 • multimedia
  Dodaj komentarz
  1
  2013-12-31
  Naświetla i multimedia receptą na sukces pływalni
  Niewątpliwie największą atrakcją parku wodnego, pływalni czy kąpieliska są zjeżdżalnie wodne, które stanowią najczęściej centralny punkt obiektu. Żadne inne atrakcje wodne nie cieszą się taką popularnością wśród odwiedzających. Aby jednak nie był to stan krótkotrwały, operator musi podjąć właściwą decyzję i wyposażyć zjeżdżalnię tak, by była ona jak najbardziej atrakcyjna dla wymagającego coraz to nowych doznań klienta.

  Technologia postępuje w bardzo szybkim tempie i proste zjeżdżalnie w formie krętej rury albo rynny stały się juz tylko archaicznym przeżytkiem. Klienci są coraz bardziej świadomi i wymagają od polskich obiektów atrakcji na poziomie zagranicznym. Jak sprostać tym wymaganiom i jednocześnie przyciągnąć ogromne rzesze użytkowników?

  Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest wyposażenie zjeżdżalni w dodatkowe atrakcje jak na przykład efekty multimedialne czy naświetla światła dziennego, bez których od wielu lat nie wyobrażamy sobie atrakcyjnej i przyciągającej klientów zjeżdżalni.

  Ciemny tunel kończący się w basenie lub w wannie hamownej można wyposażyć w naturalne efekty świetlne - tak zwane naświetla - które umożliwiają i pozwalają naturalnemu światłu dziennemu na przejście przez kolorowe impresje w tunelu. Dobrym rozwiązaniem są też nowoczesne efekty multimedialne, które sprawiają, że każdorazowy ślizg tunelem zjeżdżalni urasta do rangi niezwykłej i niezapomnianej przygody.

  Efekty stworzone naturalnie mogą przybierać różne formy w zależności od nasilenia światła dziennego w ciągu dnia. Naświetla są dynamicznym doświadczeniem, a nie statycznym efektem, w dodatku niewymagającym energii elektrycznej. Patrząc na powierzchnię zewnętrzną zaobserwować można różnorodne wzory, co sprawia że zjeżdżalnia nabiera niepowtarzalnego charakteru.

  Natomiast wszystkie efekty multimedialne w zjeżdżalniach firmy Pol-Glass polegają na wysoko zaawansowanej technologii świetlnej multi - LED, zwiększającej atrakcyjność zjeżdżalni jak również bezpieczeństwo ich użytkowania. System ten zapewnia nie tylko atrakcyjność zjazdów, ale stanowi również wyróżniające i niepowtarzalne rozwiązanie innowacyjne.

  Firma Pol-Glass od wielu lat oferuje Państwu indywidualnie zaprojektowane naświetla oraz efekty multimdialne w rurach zjeżdżalni tak, by każdy obiekt zyskał indywidualny i niepowtarzalny charakter. To właśnie niezapomniane przeżycia oraz doznania zagwarantują, że klient wróci do nas ponownie. Warto więc zadbać o atrakcyjność swojego obiektu, bo to jedyna skuteczna recepta na sukces.
  Autor: Karolina Woźnicka, Specjalista ds. Sprzedaży w Pol-Glass s.j.
  Materiały: Pol-Glass s.j. www.pol-glass.com
  
  Komentarze
  Marcin
  2013-12-31 12:33:51
  Czy naświetla można wykonać na istniejącej już zjeżdżalni, czy musi to być nowa rura?
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Zjeżdżalnie nowej generacji - dla wymagających klientów
  Zastanawiali się Państwo jak wzbogacić wrażenia z pobytu klientów w Aquaparku i jak zamienić zwykłą zjeżdżalnie w multimedialny raj? Firma Tedtronix oferuje Państwu innowacyjne rozwiązania multimedialne dla [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.