Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów

multimedia

2013-12-31
Naświetla i multimedia receptą na sukces pływalni
Niewątpliwie największą atrakcją parku wodnego, pływalni czy kąpieliska są zjeżdżalnie wodne, które stanowią najczęściej centralny punkt obiektu. Żadne inne atrakcje wodne nie cieszą się taką popularnością wśród odwiedzających. Aby jednak nie był to stan krótkotrwały, operator musi podjąć właściwą decyzję i wyposażyć zjeżdżalnię tak, by była ona jak najbardziej atrakcyjna dla wymagającego coraz to nowych doznań klienta.

Technologia postępuje w bardzo szybkim tempie i proste zjeżdżalnie w formie krętej rury albo rynny stały się juz tylko archaicznym przeżytkiem. Klienci są coraz bardziej świadomi i wymagają od polskich obiektów atrakcji na poziomie zagranicznym. Jak sprostać tym wymaganiom i jednocześnie przyciągnąć ogromne rzesze użytkowników?

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest wyposażenie zjeżdżalni w dodatkowe atrakcje jak na przykład efekty multimedialne czy naświetla światła dziennego, bez których od wielu lat nie wyobrażamy sobie atrakcyjnej i przyciągającej klientów zjeżdżalni.

Ciemny tunel kończący się w basenie lub w wannie hamownej można wyposażyć w naturalne efekty świetlne - tak zwane naświetla - które umożliwiają i pozwalają naturalnemu światłu dziennemu na przejście przez kolorowe impresje w tunelu. Dobrym rozwiązaniem są też nowoczesne efekty multimedialne, które sprawiają, że każdorazowy ślizg tunelem zjeżdżalni urasta do rangi niezwykłej i niezapomnianej przygody.

Efekty stworzone naturalnie mogą przybierać różne formy w zależności od nasilenia światła dziennego w ciągu dnia. Naświetla są dynamicznym doświadczeniem, a nie statycznym efektem, w dodatku niewymagającym energii elektrycznej. Patrząc na powierzchnię zewnętrzną zaobserwować można różnorodne wzory, co sprawia że zjeżdżalnia nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Natomiast wszystkie efekty multimedialne w zjeżdżalniach firmy Pol-Glass polegają na wysoko zaawansowanej technologii świetlnej multi - LED, zwiększającej atrakcyjność zjeżdżalni jak również bezpieczeństwo ich użytkowania. System ten zapewnia nie tylko atrakcyjność zjazdów, ale stanowi również wyróżniające i niepowtarzalne rozwiązanie innowacyjne.

Firma Pol-Glass od wielu lat oferuje Państwu indywidualnie zaprojektowane naświetla oraz efekty multimdialne w rurach zjeżdżalni tak, by każdy obiekt zyskał indywidualny i niepowtarzalny charakter. To właśnie niezapomniane przeżycia oraz doznania zagwarantują, że klient wróci do nas ponownie. Warto więc zadbać o atrakcyjność swojego obiektu, bo to jedyna skuteczna recepta na sukces.
Autor: Karolina Woźnicka, Specjalista ds. Sprzedaży w Pol-Glass s.j.
Materiały: Pol-Glass s.j. www.pol-glass.com

zamknij

Przeczytaj także

Przypominamy procedury dla stref Wellness
W związku z wątpliwościami dotyczącymi wytycznych dla stref Wellness w zakresie wykonywania zabiegów, informujemy, że obowiązują zapisy GIS z dn. 4 kwietnia 2020r. Wytyczne dla stref Wellness - gabinety [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.