Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów

Foto - Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto w Wieliczce

2017-11-24
WATERMANIA - radość płynie z wody!
Alternatywa dla Twojego basenu i Twoich klientów

WATERMANIA.pl - to rewelacyjne atrakcje wodne oraz aqua eventy na basenach, które nadają nowy wymiar spędzania czasu na pływalni. Kolorowe tory przeszkód WIBIT przyciągają tłumy na każdą pływalnię, która odtąd nie będzie kojarzyła się tylko z monotonnym pływaniem, ale i świetną rodzinną zabawą.

Tory WIBIT czy kule AQUA ZORBING są niezawodnym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów oraz nagrodą dla stałych bywalców, nie tylko tych najmłodszych bo i dorośli mają sporo frajdy w zabawie na torze, zwłaszcza gdy dochodzi element rywalizacji w pokonywaniu toru na czas w ramach zawodów WATER CHALLANGE.


Doświadczenie i profesjonalizm


Proponowane przez firmę WATERMANIA.pl tory marki WIBIT posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Te szalone atrakcje wodne świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez pływalnię czy też jako urozmaicenie integracyjnych imprez firmowych lub rodzinnych.

WATERMANIA.pl posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu tego typu przedsięwzięć dla firm i placówek oświatowych oraz rodziców organizujących swoim dzieciom przyjęcia urodzinowe. Profesjonalni animatorzy przeprowadzą gry i zabawy w wodzie, zawody WATER CHALLANGE oraz zapewnią świetną oprawę dla każdej imprezy a wszyscy klienci w tym dniu wyjdą zadowoleni z basenu.


Co wyróżnia WATERMANIĘ na rynku?


Firma obsługuje obiekty na terenie całej Polski. W poglądowy zakres usług wchodzą:
- wypożyczenie toru
- zamontowanie w dowolnej konfiguracji dobranej specjalnie do potrzeb klienta
- zapewnienie działań marketingowych promujących wydarzenie, po to aby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób i odwiedziło obiekt
- poprowadzenie eventu przez doświadczonych animatorów.

To co wyróżnia firmę na rynku, to kompleksowe wsparcie techniczne i marketingowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Dowodem na to, że wymienione usługi korzystnie wpływają na statystyki odwiedzin są liczne rekomendacje jakie WATERMANIA.pl otrzymuje od obsługiwanych obiektów.


Gwarancja i program lojalnościowy


WATERMANIA.pl gwarantuje satysfakcję i korzystne programy lojalnościowe dla stałych klientów. Przy stałej współpracy obiekty mogą mieć pewność zarezerwowania najbardziej intratnych terminów w roku, przez co nie ma konieczności kupowania toru na własność, który wykorzystuje się tylko kilka razy w sezonie.
Rezerwacji toru warto dokonać już teraz, bo okazji nie brakuje: ferie zimowe, wakacje letnie, urodziny, okolicznościowe eventy pływalni, długie weekendy, święta itp. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i zarezerwuj tor!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i fun page na FB, gdzie można zapoznać się z działalnością firmy, zobaczyć jej realizacje i zadowolonych klientów.

Na hasło BASENPROF przewidziana jest oferta specjalna i korzystny rabat!

Dane kontaktowe:

tel. +48 603 409 424
e-mail: a.wyrobek@watermania.pl
www.watermania.pl
www.facebook.pl/watermania
 
Materiały: www.watermania.pl

zamknij

Przeczytaj także

Śremska pływalnia prekursorem systemów biometrycznych w Polsce
Śremski Sport jako jedyny obiekt w Polsce posiada zaawansowany technologiczne biometryczny ESOK. To zupełna nowość w naszym kraju. Co to jest system biometryczny? Najprościej mówiąc jest to kontrola [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.