Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów
Suszarka do strojów w Aqua Lublin - foto www.suitmate.pl

2018-03-14
Co jest wartościową korzyścią dodaną w Waszym obiekcie?
Suitmate - urządzenie do suszenia strojów kąpielowych i nie tylko, które w innowacyjny sposób usuwa 95% wilgoci z mokrego stroju kąpielowego zaledwie w 8 sekund bez użycia ciepłego powietrza, dzięki czemu jest bezpieczny dla wszystkich materiałów. Suitmate można z powodzeniem znaleźć w setkach najwspanialszych hoteli i spa oraz parków wodnych na całym świecie gdzie spełnia się jako funkcjonalne udogodnienie dla użytkowników.

Dla użytkowników

Spersonalizowana jednostka stała się standardem i oczekiwanym udogodnieniem w branży basenowej oraz hotelarsko-gastronomicznej. Goście doceniają łatwość użytkowania i wygodę jaką daje Suitmate.

Dla pracowników obiektów

Suitmate pomoże zminimalizować uszkodzenia, takie jak rdza, korozja, przykry zapach, pleśń, wilgotne podłoża, łuszczenie farby, rozwarstwienie drewna i wypaczenia w tych obszarach.

Dla zarządców obiektów

Przy tak niskich potrzebach konserwacji i niskim zużyciu energii, menedżerowie obiektów przekonają się, że Suitmate będzie stale poprawiał jakość odbioru obiektu przez gości oraz podnosił standard przy bardzo niskich kosztach.

Dla projektantów

Prosty kształt Suitmate pozwala na łatwe ustawienie jej w blatach i szafach, aby wypełnić przestrzeń według standardów wykończenia danego obiektu.

Konstrukcja

Każda maszyna Suitmate jest starannie produkowana w Stanach Zjednoczonych, aby zapewnić najwyższa jakość i niezawodność, wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz plastiku najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo

Ex Company zapewnia bezpieczeństwo poprzez posiadanie znaków bezpieczeństwa takich jak UL, CUL, CE i SASO.

Dla partnerów biznesowych

Sky Corporation szczyci się zapewnieniem najwyższego poziomu jakości produktu i obsługi klienta. Klienci otrzymują innowacyjny produkt, podnoszący standard ich obiektu.

Zapytaj o cenę i czas dostawy dla Twojego obiektu:

Tel. +48 605 086 651
Tel. +48 533 621 797
info@suitmate.pl
www.suitmate.pl
Przeczytaj także:
„Suitmate - brakujący element w basenowych szatniach”
- www.basenprof.pl/artykuly/1312/suitmate_-_brakujacy_element_w_basenowych_szatniach.html

zamknij

Przeczytaj także

Suszarki, które sprawdzą się na każdym basenie
Szybko, bezpiecznie i skutecznie – tak powinny działać suszarki do włosów i rąk, z którymi mamy do czynienia na pływalniach. Muszą wysuszyć włosy po wyjściu z wody i ręce po opuszczeniu toalety. W ofercie [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.