Napisz o swoim obiekcie Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Zapisz się na newsletter Rozmawiaj na forum
Artykuływięcej artykułów
Ostatnie posty na forum:

Okna basenowe - wysłana przez Aqua Technology
Dzień dobry, Oferujemy kompleksowe wykonanie i montaż podwodnych okien basenowych, przezroczystych ścian, dna basenu. Realizacje...
odkurzacz basenowy - wypożyczenie - wysłana przez Patryk
Szczerze mówiąc nie spotkałem się. Ale warto poszukać dystrybutorów, w tym okresie mają często jakieś promocje.
Okładzina - wodny plac zabaw - wysłana przez Adam
Ciekawe rozwiązanie na firma Polifun Garden z Katowic, ale cen nie znam. Pozdrowienia
windy dla niepełnosprawnych - wysłana przez malwina
formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, cz...
Wodny Plac Zabaw - wysłana przez Sorp
Witam,Nasze stowarzyszenie zajmuje się wypożyczeniem takiego toru na basen lub na otwartą wodę. Posiadamy certyfikowanych kilka ...
Ostatnie komentarze:
 • 2018-07-04 15:09:56 - Ambrozja
  A jaki jest koszt budowy takiej zjeżdźżalni z pontonami? Nie mogę znaleźć w internecie żadnej oferty.
 • 2018-06-21 10:19:52 - FLUIDRA TEAM
  Założymy, że jest to komentarz pozytywny. Dziękujemy za uznanie nas za SPECJALISTÓW. I zapraszamy do korzystania z naszej wieloletniej, specjalistycznej wiedzy.
 • 2018-06-12 13:11:35 - pawel
  Temat jest bardziej złożony , po pierwsze PŁACE NADAL SĄ NISKIE , materiały jeśli są faktycznie trwałe i dobrej jakości kosztują WIĘCEJ i to normalne , ktoś ustala [...]

 • Suszarka do strojów w Aqua Lublin - foto www.suitmate.pl
  Dodaj komentarz
  0
  2018-03-14
  Co jest wartościową korzyścią dodaną w Waszym obiekcie?
  Suitmate - urządzenie do suszenia strojów kąpielowych i nie tylko, które w innowacyjny sposób usuwa 95% wilgoci z mokrego stroju kąpielowego zaledwie w 8 sekund bez użycia ciepłego powietrza, dzięki czemu jest bezpieczny dla wszystkich materiałów. Suitmate można z powodzeniem znaleźć w setkach najwspanialszych hoteli i spa oraz parków wodnych na całym świecie gdzie spełnia się jako funkcjonalne udogodnienie dla użytkowników.

  Dla użytkowników

  Spersonalizowana jednostka stała się standardem i oczekiwanym udogodnieniem w branży basenowej oraz hotelarsko-gastronomicznej. Goście doceniają łatwość użytkowania i wygodę jaką daje Suitmate.

  Dla pracowników obiektów

  Suitmate pomoże zminimalizować uszkodzenia, takie jak rdza, korozja, przykry zapach, pleśń, wilgotne podłoża, łuszczenie farby, rozwarstwienie drewna i wypaczenia w tych obszarach.

  Dla zarządców obiektów

  Przy tak niskich potrzebach konserwacji i niskim zużyciu energii, menedżerowie obiektów przekonają się, że Suitmate będzie stale poprawiał jakość odbioru obiektu przez gości oraz podnosił standard przy bardzo niskich kosztach.

  Dla projektantów

  Prosty kształt Suitmate pozwala na łatwe ustawienie jej w blatach i szafach, aby wypełnić przestrzeń według standardów wykończenia danego obiektu.

  Konstrukcja

  Każda maszyna Suitmate jest starannie produkowana w Stanach Zjednoczonych, aby zapewnić najwyższa jakość i niezawodność, wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz plastiku najwyższej jakości.

  Bezpieczeństwo

  Ex Company zapewnia bezpieczeństwo poprzez posiadanie znaków bezpieczeństwa takich jak UL, CUL, CE i SASO.

  Dla partnerów biznesowych

  Sky Corporation szczyci się zapewnieniem najwyższego poziomu jakości produktu i obsługi klienta. Klienci otrzymują innowacyjny produkt, podnoszący standard ich obiektu.

  Zapytaj o cenę i czas dostawy dla Twojego obiektu:

  Tel. +48 605 086 651
  Tel. +48 533 621 797
  info@suitmate.pl
  www.suitmate.pl
  Przeczytaj także:
  „Suitmate - brakujący element w basenowych szatniach”
  - www.basenprof.pl/artykuly/1312/suitmate_-_brakujacy_element_w_basenowych_szatniach.html
  
  Komentarze
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Wodne place zabaw WIBIT - nowe elementy i możliwości
  Niemiecki producent WIBIT SPORTS GmbH oraz jego dystrybutor firma KLUBBEN POLSKA prezentują nowy wymiar zabawy na wodzie w oparciu o innowacyjne elementy i rozwiązania. Firma Wibit, której wodne place zabaw [...]
  
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.