Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów
Besenova F1

2014-05-21
Wystartuj w wyścigu F1! Zjedź ze zjeżdżalni jako pierwszy!
Park wodny to strefa rozrywki dla każdego: dla seniorów, dorosłych, młodzieży, dzieci, niemowląt, dla grup zorganizowanych i dla pojedynczych osób - jednym słowem każdy z nas chciałby znaleźć miejsce dla siebie. Jedni szukają spokojnej strefy relaksu, inni żywiołowej strefy zabawy i co najbardziej istotne, wszyscy chcą czuć się radośnie i bezpiecznie.


Prosta konstrukcja, niebanalne rozwiązanie

Z myślą o tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju zjeżdżalnię oddającą atmosferę wyścigów F1. Jej prostota kryje się w konstrukcji, ponieważ jest to klasyczna zjeżdżalnia typu anakonda ze średnim spadkiem na poziomie 10%, klasycznym lądowaniem, ale już niestandardowym podestem startowym. Oczywiście jednoosobowy wyścig to tylko 50% zabawy, dlatego stworzyliśmy dwie symetrycznie ułożone zjeżdżalnie, aby użytkownicy poczuli powagę wyścigu i mieli prawdziwego kontr-zawodnika. Aby nadać zjeżdżalniom wodnym charakteru toru wyścigowego przygotowaliśmy wibrujący podest startowy, "nakręcający" zjeżdżających do podjęcia wyzwania. Strefa startu to również odliczanie do zera, odpowiednia sygnalizacja świetlna oraz dobiegające z wieży startowej dźwięki "rozgrzanych silników".


3,2,1,0, START !

Dwoje zjeżdżających, ale tylko jeden przycisk STARTU, co dodatkowo pobudza zdrową konkurencję i poczucie realnej rywalizacji. Zjeżdżający są już za kilkoma zakrętami a w powietrzu nadal unoszą się dźwięki prosto z toru wyścigowego. Wszyscy oczekują, kto jako pierwszy wyślizgnie się ze zjeżdżalni i usłyszy gromki aplauz, a na liczniku wyświetli się być może nowy rekord zjeżdżalni!


Doświadczenie

Firma zrealizowała dotąd ponad 360 zjeżdżalni na całym świecie. Ta zjeżdżalnia, już funkcjonująca w kompleksie basenowym Gino Paradise jest wyjątkowym projektem na skalę globalną. Radość i bezpieczeństwo niezmiennie od 20 lat gwarantowane!

Zapraszamy do wyścigu! Życzymy bezpiecznych zjazdów zakończonych dobrym wynikiem!
Autor: Dominika Mazur, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp.k.

zamknij

Przeczytaj także

WODNE PLACE ZABAW - rodzinna przygoda na wielu poziomach
Czym są wodne place zabaw? Obecnie wodne place zabaw to centra rozrywki stanowiące najbardziej pożądane elementy funkcjonalne zarówno w strefach rekreacji wodnej, jak również w przestrzeniach będących [...]
PartnerzyCopyrigth Basenprof © 2012-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.