Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-08-01 15:02:45 - szczupły
  czego brakuje,żeby zacząć budowe boiska treningowego ks borek
 • 2022-07-28 13:49:00 - mag
  Dobra akcja - ludzie zbyt mało wiedzą o prawidłowym korzystaniu z wodnej rekreacji. Wchodząc na basen, czy plażę zupełnie wyłączają myślenie.
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]

 • Besenova F1
  Dodaj komentarz
  2
  2014-05-21
  Wystartuj w wyścigu F1! Zjedź ze zjeżdżalni jako pierwszy!
  Park wodny to strefa rozrywki dla każdego: dla seniorów, dorosłych, młodzieży, dzieci, niemowląt, dla grup zorganizowanych i dla pojedynczych osób - jednym słowem każdy z nas chciałby znaleźć miejsce dla siebie. Jedni szukają spokojnej strefy relaksu, inni żywiołowej strefy zabawy i co najbardziej istotne, wszyscy chcą czuć się radośnie i bezpiecznie.


  Prosta konstrukcja, niebanalne rozwiązanie

  Z myślą o tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju zjeżdżalnię oddającą atmosferę wyścigów F1. Jej prostota kryje się w konstrukcji, ponieważ jest to klasyczna zjeżdżalnia typu anakonda ze średnim spadkiem na poziomie 10%, klasycznym lądowaniem, ale już niestandardowym podestem startowym. Oczywiście jednoosobowy wyścig to tylko 50% zabawy, dlatego stworzyliśmy dwie symetrycznie ułożone zjeżdżalnie, aby użytkownicy poczuli powagę wyścigu i mieli prawdziwego kontr-zawodnika. Aby nadać zjeżdżalniom wodnym charakteru toru wyścigowego przygotowaliśmy wibrujący podest startowy, "nakręcający" zjeżdżających do podjęcia wyzwania. Strefa startu to również odliczanie do zera, odpowiednia sygnalizacja świetlna oraz dobiegające z wieży startowej dźwięki "rozgrzanych silników".


  3,2,1,0, START !

  Dwoje zjeżdżających, ale tylko jeden przycisk STARTU, co dodatkowo pobudza zdrową konkurencję i poczucie realnej rywalizacji. Zjeżdżający są już za kilkoma zakrętami a w powietrzu nadal unoszą się dźwięki prosto z toru wyścigowego. Wszyscy oczekują, kto jako pierwszy wyślizgnie się ze zjeżdżalni i usłyszy gromki aplauz, a na liczniku wyświetli się być może nowy rekord zjeżdżalni!


  Doświadczenie

  Firma zrealizowała dotąd ponad 360 zjeżdżalni na całym świecie. Ta zjeżdżalnia, już funkcjonująca w kompleksie basenowym Gino Paradise jest wyjątkowym projektem na skalę globalną. Radość i bezpieczeństwo niezmiennie od 20 lat gwarantowane!

  Zapraszamy do wyścigu! Życzymy bezpiecznych zjazdów zakończonych dobrym wynikiem!
  Autor: Dominika Mazur, Firma Mazur Sp. z o.o. Sp.k.
  
  Komentarze
  pływalnia
  2014-05-27 11:16:45
  Jeśli się nie mylę, to państwo kiedyś przedstawiali dość ciekawe rozwiązanie z pomiarem czasu zjazdu. I tak sobie myślę, że zastosowanie pomiaru da taki sam efekt (rywalizacji) a będzie o wiele tańsze, bo nie trzeba budować dwóch zjeżdżalni. Pozdrawiam Beata
  Odpowiedz
  Dominika
  2014-05-29 15:31:54
  Ma Pani rację. Dotychczas proponowane przez nas urządzenia do pomiaru czasu wzbudzały rywalizację wśród zjeżdżających. To rozwiązanie, które opisuję, to propozycja dla basenów szukających nietuzinkowych atrakcji. Tutaj powinny zjeżdzać 2 osoby jednocześnie, rywalizujące ze sobą w tym samym czasie, z dodatkowymi elemrntami dźwiękowymi, dzięki czemu wzudzamy jeszcze więcej radości, adrenaliny, chęci pobijania rekordów... Krótko mówiąc do poprawy swoich wyników i popisów wróci nie jedna osoba, ale 2!
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Astoria z technologią SIKA Poland
  Budowa wielofunkcyjnego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Astoria to jedna z najważniejszych inwestycji realizowanych w Bydgoszczy w ciągu ostatnich dekad. Basen Astoria budzi ogromny sentyment wśród mieszkańców, bowiem od lat [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.