Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Foto - www.basenprof.pl

2021-12-17
Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp
Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i ekonomiczną eksploatację, a użytkownik ma psychiczny komfort, że nikt przed nim nie miał bezpośredniego styku z podłożem  (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baseników do dezynfekcji, przez które użytkownicy bardzo niechętnie przechodzą).

Stacja idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie należy szczególnie zadbać o czystość i higienę. Ze względu na innowacyjne automatyczne i mobilne rozwiązanie, urządzenie doskonale sprawdza się w obiektach basenowych i hotelach.

Urządzenie nie wymaga żadnych podłączeń – działa na ekonomiczny, wydajny akumulator (dostępny w zestawie), który należy ładować nie częściej niż jeden raz na tydzień. Nogomyjka może więc stanąć w każdym miejscu.

  

NOWOŚĆ NA RYNKU!

 • bezprzewodowa
 • bezdotykowa
 • ekonomiczna
 • innowacyjna
 • przenośna – bez konieczności montażu 

Zastosowanie

 • pływalnie i Aquaparki
 • saunaria i strefy Wellness
 • hotele Spa
 • sale sportów walki, fitness
 • przemysł spożywczy
 • placówki medyczne i in.


Wydajne zasilanie akumulatorowe zapewnia bezpieczeństwo przeciwporażeniowe, oraz ekonomiczną eksploatację. Ładowanie akumulatora jest proste i odbywa się co jakiś czas. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu stacja jest w pełni mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu. Nie wymaga instalowania i montażu, a jej antywandalowa, solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania. 

Wyposażona w czujnik ruchu stacja do dezynfekcji jest wygodna, ekonomiczna i ma szeroką gamę zastosowań. Począwszy od przejść ze strefy zewnętrznej do wewnętrznej, aby uniknąć przenoszenia bakterii i nieczystości na halę basenową. 

Wzrost bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dzięki bezdotykowej stacji do dezynfekcji będzie dobrym argumentem marketingowym, który przyciągnie większą ilości rodzin z dziećmi. Nowatorska formuła sprawia, że klienci bardzo chętnie korzystają z urządzenia, a u najmłodszych wyrabia się nawyk prawidłowego dbania o higienę na basenie. 

Automatyczna stacja polecana jest do Saunariów jako doskonała pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz higieny. Sauna to jedno z miejsc, w którym odwiedzający przebywają na boso. Zatem kluczowym elementem każdej wizyty w saunie jest zadbanie o należytą dezynfekcję stóp, aby nie przenosić na nich wirusów i bakterii, które zagrażają zdrowiu uczestników seansów saunowych. 

Mobilne urządzenie do dezynfekcji jest nieodzowną pomocą w utrzymaniu czystości w strefie Wellness, tam gdzie jest kontakt bosą stopą. Dbanie o komfort i zdrowie klientów dzięki dodatkowej dezynfekcji, znacznie podniesie standard obiektu. 

Automatyczna nogomyjka idealnie wpisuje się w potrzeby obiektów nieposiadających baseników do dezynfekcji stóp, a tam, gdzie istnieją tradycyjne baseniki do dezynfekcji – bezdotykowa stacja daje duże wsparcie w miejscach dodatkowych (np. sauny, gabinety odnowy biologicznej, ciągi komunikacyjne itp.). Urządzenie stanowi także alternatywę dla klientów, którzy niechętnie korzystają z tradycyjnych baseników do dezynfekcji.

Działanie

Do dezynfekcji stosuje się standardowe płyny do dezynfekcji stóp, a dozowanie płynu uruchamiane jest przez czujnik ruchu reagujący na podkładaną stopę. Strumienie aplikowane są pod różnym kątem, tak aby cała stopa została dokładnie zdezynfekowana.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji stóp i tadycyjny basenik do dezynfekcji – zestawienie:Pobierz ulotkę produktu: www.basenprof.pl/pliki/3160.pdf

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Informacje i sprzedaż:
Portal Basenprof
tel. +48 731 557 481; + 48 794 557 481
e-mail: marketing@basenprof.pl ; portal@basenprof.pl
www.basenprof.pl


Zobacz filmik pokazowy:

Materiały: www.basenprof.pl

zamknij

Przeczytaj także

Dolphin M600 - skuteczne czyszczenie basenu
O odkurzaczu Dolphin M600 pisaliśmy już na naszym portalu, a teraz przy okazji zbliżającego się sezonu letniego i wraz z nim zwiększonego obłożenia na basenach warto wspomnieć to zaawansowane technologicznie urządzenie. [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.