Rozmowy branżowe Napisz o wydarzeniu Dodaj firmę Academy of Pool Experts Newsletter
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Ostatnie komentarze:
 • 2022-06-12 17:57:20 - stary zawiedziony kibic
  Pamiętam borek w trzeciej lidze trenerów mieczysława kolasę , adama wapięnnika ,władysława zaworę to były czasy . ŁZA SIĘ W OKU KRĘCI. Chciałbym doczekać takich [...]
 • 2022-06-07 09:45:37 - anonim
  Czy polskie przepisy aktualnie regulują kwestie antypoślizgowości posadzek na basenach hotelowych i powyższe zasady z artykuły z nich wynikają czy jest to tylko Państwa [...]
 • 2022-05-18 08:17:57 - Bartek
  No i wszystko jasne :-)

 • Foto - www.basenprof.pl
  Dodaj komentarz
  5
  2021-12-17
  Automatyczna bezdotykowa mobilna stacja do dezynfekcji stóp
  Stacja do dezynfekcji stóp (nogomyjka) to innowacyjny i jedyny taki produkt na rynku. Brak kontaktu stopy z urządzeniem i dozowanie dezynfekcji dzięki czujce ruchu, pozwala na utrzymanie bezwzględnej czystości i ekonomiczną eksploatację, a użytkownik ma psychiczny komfort, że nikt przed nim nie miał bezpośredniego styku z podłożem  (jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baseników do dezynfekcji, przez które użytkownicy bardzo niechętnie przechodzą).

  Stacja idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie należy szczególnie zadbać o czystość i higienę. Ze względu na innowacyjne automatyczne i mobilne rozwiązanie, urządzenie doskonale sprawdza się w obiektach basenowych i hotelach.

  Urządzenie nie wymaga żadnych podłączeń – działa na ekonomiczny, wydajny akumulator (dostępny w zestawie), który należy ładować nie częściej niż jeden raz na tydzień. Nogomyjka może więc stanąć w każdym miejscu.

      

  NOWOŚĆ NA RYNKU!

  • bezprzewodowa
  • bezdotykowa
  • ekonomiczna
  • innowacyjna
  • przenośna – bez konieczności montażu   

  Zastosowanie

  • pływalnie i Aquaparki
  • saunaria i strefy Wellness
  • hotele Spa
  • sale sportów walki, fitness
  • przemysł spożywczy
  • placówki medyczne i in.


  Wydajne zasilanie akumulatorowe zapewnia bezpieczeństwo przeciwporażeniowe, oraz ekonomiczną eksploatację. Ładowanie akumulatora jest proste i odbywa się co jakiś czas. Dzięki bezprzewodowemu zasilaniu stacja jest w pełni mobilna i można ją umieścić w dowolnym miejscu. Nie wymaga instalowania i montażu, a jej antywandalowa, solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania.   

  Wyposażona w czujnik ruchu stacja do dezynfekcji jest wygodna, ekonomiczna i ma szeroką gamę zastosowań. Począwszy od przejść ze strefy zewnętrznej do wewnętrznej, aby uniknąć przenoszenia bakterii i nieczystości na halę basenową.   

  Wzrost bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników dzięki bezdotykowej stacji do dezynfekcji będzie dobrym argumentem marketingowym, który przyciągnie większą ilości rodzin z dziećmi. Nowatorska formuła sprawia, że klienci bardzo chętnie korzystają z urządzenia, a u najmłodszych wyrabia się nawyk prawidłowego dbania o higienę na basenie.   

  Automatyczna stacja polecana jest do Saunariów jako doskonała pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa oraz higieny. Sauna to jedno z miejsc, w którym odwiedzający przebywają na boso. Zatem kluczowym elementem każdej wizyty w saunie jest zadbanie o należytą dezynfekcję stóp, aby nie przenosić na nich wirusów i bakterii, które zagrażają zdrowiu uczestników seansów saunowych.   

  Mobilne urządzenie do dezynfekcji jest nieodzowną pomocą w utrzymaniu czystości w strefie Wellness, tam gdzie jest kontakt bosą stopą. Dbanie o komfort i zdrowie klientów dzięki dodatkowej dezynfekcji, znacznie podniesie standard obiektu.   

  Automatyczna nogomyjka idealnie wpisuje się w potrzeby obiektów nieposiadających baseników do dezynfekcji stóp, a tam, gdzie istnieją tradycyjne baseniki do dezynfekcji – bezdotykowa stacja daje duże wsparcie w miejscach dodatkowych (np. sauny, gabinety odnowy biologicznej, ciągi komunikacyjne itp.). Urządzenie stanowi także alternatywę dla klientów, którzy niechętnie korzystają z tradycyjnych baseników do dezynfekcji.

  Działanie

  Do dezynfekcji stosuje się standardowe płyny do dezynfekcji stóp, a dozowanie płynu uruchamiane jest przez czujnik ruchu reagujący na podkładaną stopę. Strumienie aplikowane są pod różnym kątem, tak aby cała stopa została dokładnie zdezynfekowana.

  Bezdotykowa stacja do dezynfekcji stóp i tadycyjny basenik do dezynfekcji – zestawienie:  Pobierz ulotkę produktu: www.basenprof.pl/pliki/3160.pdf

  Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

  Informacje i sprzedaż:
  Portal Basenprof
  tel. +48 731 557 481; + 48 794 557 481
  e-mail: marketing@basenprof.pl ; portal@basenprof.pl
  www.basenprof.pl


  Zobacz filmik pokazowy:

  Materiały: www.basenprof.pl
  
  Komentarze
  Bartek
  2021-12-21 12:05:23
  Fajne "urządzonko" szkoda że właśnie wykonawca skończył mi dwa baseniki :( bo bym się wcale w to nie bawił .
  Odpowiedz
  Jacek
  2021-12-21 12:07:51
  A ja oglądałem te zdjęcia pod artykułem i zastanawiam się czy by nie kupić i nie ustawić przy wejściu z basenu zewnętrznego. Ale najważniejsze proszę państwa Basenprof, ile to kosztuje ?
  Odpowiedz
  Portal Basenprof
  2021-12-22 13:33:57
  Dzień dobry, cieszy nas, że nasz produkt jest dla Państwa atrakcyjny. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu - prześlemy wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiamy serdecznie
  Odpowiedz
  JUNOW1
  2022-03-15 08:15:28
  JAka cena /
  Odpowiedz
  Portal Basenprof
  2022-03-15 08:57:38
  Cena 3000 zł - wraz z kompletnym wyposażeniem. Po kartę produktu i więcej szczegółow zapraszamy do kontaktu: marketing@basenprof.pl.
  Odpowiedz
  
  zamknij

  Przeczytaj także

  Utrzymanie czystości w obiektach rekreacyjno-sportowych to poważna sprawa
  POTRZEBY OBSZARU Duże ośrodki rekreacyjno-sportowe generują dwa rodzaje potrzeb w zakresie utrzymania czystości. Z jednej strony konieczne jest zadbanie o tereny zewnętrzne: parkingi, alejki, chodniki, boiska, trawniki. Z [...]
  Partnerzy  Copyrigth Basenprof © 2012-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.