Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów2020-04-10
Nieodpłatana pomoc na czas pandemii

Szanowni Państwo,

Jak wszyscy się domyślamy, świat po pandemii koronawirusa nie będzie już takim, jakim go zostawiliśmy… Mamy jednak nadzieję, że jak najszybciej wrócimy do tzw. „normalności” i musimy być do tego dobrze przygotowani.

Jeszcze miesiąc, może kilka i będziemy musieli stanąć do boju o klienta – niestety zubożałego klienta, dlatego już teraz niezmiernie ważne są skumulowane działania, które mogą wesprzeć nas wszystkich w tej nierównej walce.

Dla takich działań ma służyć ten specjalny dział, w którym znajdziecie propozycje bezpłatnej pomocy w trudnym zadaniu, jakim obecnie jest zarządzanie obiektem.
Jednocześnie zachęcam do dzielenia się z nami własnymi pomysłami, propozycjami, potrzebami i przesyłanie ich na adres: redakcja@basenprof.pl.

W imieniu całego zespołu portalu Basenprof życzę państwu dużo zdrowia, optymizmu i pozytywnej energii w przejściu przez ten trudny dla nas wszystkich czas.

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Redaktor naczelna – Diana Sinkiewicz

Więcej informacji na stronie www.basenprof.pl/pomoc_dla_obiektow.html


zamknij

Przeczytaj także

Kolejny krok ku dostępności
Już od 28 czerwca 2025 r. zacznie obowiązywać ustawa o zapewnianiu spełniania wymagań dostępności niektórych produktów i usług przez podmioty gospodarcze, zwaną Polskim Aktem o Dostępności. Regulacja, przygotowana [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.