Rozmowy branżowe Konferencje Academy of Pool Experts Dodaj firmę Newsletter TV Basenprof
Artykuły - rozwiązania dla obiektówwięcej artykułów


Foto - Funam Sp. z o.o.

2023-12-08
Nowa generacja czyszczenia basenów
Dolphin LIBERTY to najnowsza seria trzech bezprzewodowych odkurzaczy przeznaczonych do czyszczenia małych i średnich basenów publicznych i prywatnych.

Konstrukcja robota w połączeniu z wydajnym systemem filtracji i aktywną szczotką, gwarantuje zwinną pracę i doskonały efekt czyszczenia w każdym basenie o dowolnym kształcie.
Ładowanie baterii odbywa się indukcyjnie, za pomocą wygodnego złącza "Magnetic-Connect". Wskaźniki LED umieszczone na tylnym panelu robota, informują o poziomie naładowania baterii oraz aktualnym statusie pracy odkurzacza.

Seria LIBERTY oferuje trzy modele o różnym stopniu zaawansowania pod względem funkcji oraz możliwości filtracyjnych, których opis znajduje się w poniższej tabeli.
 
Modele robotów czyszczących nowej generacji:

Dolphin LIBERTY 200
- to najnowszy bezprzewodowy odkurzacz przeznaczony do czyszczenia dna i ścian basenów o wymiarach 10m x 5 m. Konstrukcja modelu LIBERTY gwarantuje zwinną pracę w każdym basenie o dowolnym kształcie. Ładowanie baterii odkurzacza odbywa się indukcyjnie, za pomocą wygodnego złącza "Magnetic-Connect". Cykl pracy po jednym ładowaniu wynosi 1,5h. Wskaźnik LED umieszczony na tylnym panelu odkurzacza pokazuje poziom naładowania baterii oraz służy do sygnalizacji bieżącego statusu pracy robota lub ewentualnych alarmów. Mocna, aktywna szczotka i wydajny system filtracji robotów LIBERTY, zapewnia doskonałą jakość czyszczenia nawet w basenach sezonowych/ogrodowych, które są szczególnie narażone na różnego rodzaju zewnętrzne zanieczyszczenia i wymagają częstszego odkurzania.


 
Dolphin LIBERTY 300 - to najnowszy bezprzewodowy odkurzacz przeznaczony do czyszczenia dna i ścian małych i średnich basenów publicznych i prywatnych. Konstrukcja modelu LIBERTY gwarantuje zwinną pracę w każdym basenie o dowolnym kształcie. Ładowanie baterii odkurzacza odbywa się indukcyjnie, za pomocą wygodnego złącza "Magnetic-Connect" ładowaniu wynosi 1,5h, a wskaźnik LED umieszczony na tylnym panelu odkurzacza pokazuje poziom naładowania baterii oraz służy do sygnalizacji bieżącego statusu pracy robota lub ewentualnych alarmów. Mocna, aktywna szczotka i wydajny system filtracji robotów LIBERTY, zapewnia doskonałą jakość czyszczenia nawet w basenach sezonowych/ogrodowych, które s szczególnie narażone na różnego rodzaju zewnętrzne zanieczyszczenia i wymagaj odkurzania.
LIBERTY 300 jest wyposażony w "Tryb Eco", który utrzymuje basen w czystości przez cały tydzień dzięki krótkim cyklom czyszczenia, "Cycle Selector" trybu czyszczenia (dno + ściany/samo dno) oraz grzechotkę - "Clicker" odkurzacza z basenu.


 
Dolphin LIBERTY 400 - to najnowszy bezprzewodowy odkurzacz przeznaczony do czyszczenia dna, ścian i linii wodnej małych i średnich basenów publicznych i prywatnych. Konstrukcja LIBERTY 400 w połączeniu z wydajnym systemem filtracji i aktywną szczotką, gwarantuje zwinną pracę i doskonały efekt czyszczenia w każdym basenie o dowolnym kształcie. Ładowanie baterii odbywa się indukcyjnie, za pomocą wygodnego złącza "Magnetic-Connect". Cykl pracy po jednym ładowaniu wynosi 1,5 h. Na tylnym panelu robota umieszczone są wskaźniki LED, stale informujące o poziomie naładowania baterii, aktualnym statusie pracy oraz ewentualnych ostrzeżeniach/błędach.
LIBERTY 400 posiada "Tryb Eco", polegający na krótkich cyklach czyszczenia (3 x 30 min.) w celu utrzymania basenu w czystości przez cały tydzień; "Cycle Selector" umożliwiający wybór trybu czyszczenia (dno + ściany/samo dno) oraz "Clicker", ułatwiający wyjmowanie odkurzacza z basenu.
Dodatkową funkcją, która wyróżnia LIBERTY 400, jest możliwość kontrolowania i konfiguracji indywidualnych programów czyszczenia przez aplikację MyDolphin™ Plus


 
Zainteresowany zakupem bezprzewodowego robota LIBERTY, lub innego modelu odkurzacza DOLPHIN, a także potrzebujących więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z ekspertami Funam, którzy doradzą i pomogą wybrać model, który najlepiej poradzi sobie z czyszczeniem konkretnego basenu.

Kontakt:
Funam Sp. z o.o.

Tel.: 600 753 709, 531 937 911, 602 368 795
Email: baseny@funam.pl
Informacje także na: www.maytronics.pl

Autor: Marcin Zbies - Funam Sp. z o.o.
Materiały: www.maytronics.pl
Przeczytaj także:
„Basenowe pompy ciepła”

www.basenprof.pl/artykuly/1177/basenowe_pompy_ciepla.html

„Fotometry Palintest – wyróżniają się jakością i ceną”
www.basenprof.pl/artykuly/1436/fotometry_palintest_wyrozniaja_sie_jakoscia_i_cena.html

„Odkurzacze basenowe Wave – dla każdego basenu (cz.1)”
www.basenprof.pl/artykuly/1441/odkurzacze_basenowe_wave_dla_kazdego_basenu_cz1.html

„Odkurzacze basenowe Wave – polecane dla Aquaparków (cz.2)”
www.basenprof.pl/artykuly/1463/odkurzacze_basenowe_wave_polecane_dla_aquaparkow_cz2.html

„BAYROL - profesjonalne systemy dla obiektów publicznych”
www.basenprof.pl/artykuly/1593/bayrol_-_profesjonalne_systemy_dla_obiektow_publicznych.html

„Stacja PoolRelax dla basenów hotelowych i wanien spa”
www.basenprof.pl/artykuly/1701/stacja_poolrelax_dla_basenow_hotelowych_i_wanien_spa.html

PoolManager® PRO - system do zarządzania basenem hotelowym i Spa
www.basenprof.pl/sauny/artykuly/1764/poolmanager_pro_-_system_do_zarzadzania_basenem_hotelowym_i_spa.html

„Chlorifix do dezynfekcji wody w basenach”
www.basenprof.pl/artykuly/1938/chlorifix_do_dezynfekcji_wody_w_basenach.html

„iSAVER+ nowość na polskim rynku!”
www.basenprof.pl/artykuly/1951/isaver_nowosc_na_polskim_rynku.html

„Jak zaoszczędzić na utrzymaniu hotelowego basenu?”
www.basenprof.pl/artykuly/2231/jak_zaoszczedzic_na_utrzymaniu_hotelowego_basenu.html

„Dolphin M600 - jeszcze łatwiejsze czyszczenie basenu”
www.basenprof.pl/artykuly/2335/dolphin_m600_-_jeszcze_latwiejsze_czyszczenie_basenu.html

„Pompy ciepła Fairland INVER X - turbo ogrzewanie”
www.basenprof.pl/artykuly/2674/pompy_ciepla_fairland_inver_x_-_turbo_ogrzewanie.html

„NoPhos - skuteczne usuwanie fosforanów”
www.basenprof.pl/artykuly/3180/nophos_-_skuteczne_usuwanie_fosforanow.html

Ekonomiczne pompy basenowe z technologią inwerterową
www.basenprof.pl/artykuly/3478/ekonomiczne_pompy_basenowe_z_technologia_inwerterowa.html

zamknij

Przeczytaj także

DELABIE - niezastąpiony partner branży basenowej w aktualnym kontekście sanitarnym
DELABIE, francuska, w 100% rodzinna firma założona w 1928 roku, jest dziś europejskim liderem w dziedzinie armatury i wyposażenia sanitarnego do budynków użyteczności publicznej. Około 4000 produktów, które [...]

Konferencja Hotel Spa Baseny i Saunaria


Academy od Pool Experts


Agencja Rozwoju Infrastruktury BasenowejCopyrigth Basenprof © 2012-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody Wydawcy zabronione.